Veiling: Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023

Tilt-top, Engeland

Eikenhouten Engelse tilt-top tafel op driespant. Omstreeks 1900.

Bijzettafel met lamp

Rotan bijzettafel met webbing, voorzien van glazen plaat met aan de boog een lamp. Bijgaand een donkerbruine gevlochten wilgenhouten draagmand. Jaren 70.

Rooktafel, Art Deco

Art Deco rooktafel met chromen buisframe en twee gemarmerde glazen platen. Jaren 30-50.

Fauteuil

Houten fauteuil in Schuitema stijl met gestreepte stoffen bekleding, omstreeks 2000.

Bijzettafel

Mahoniehouten bijzettafel op driespant, 20e eeuw.

Wandobject

Handgeknoopt vintage wandobject in de vorm van een uil op groot formaat met glazen ogen. Jaren 70.

Lot curiosa

Lot curiosa met twee wajangpoppen, decoratief beschilderd minischild met Balinees thema en een spiegel met omranding van Chinese munten. 20e eeuw.

Lamp hertengewei

Lamp van een hertengewei met drie lichtpunten, bovenste gedeelte met reeën geweien. 20e eeuw.

Westminster mantelklok, Engeland

Westminster mahoniehouten mantelklok voorzien van messing wijzerplaat. Engeland, eerste kwart 20e eeuw.

Lampenvoet, Amsterdamse School

Smeedijzeren bruin gepatineerde Amsterdamse school vloerlamp in de stijl Winkelman & van der Bijl. Jaren 30.

Eettafellamp

Eettafellamp met vier lichtpunten voorzien van glazen lampenkapjes. Vierde kwart 20e eeuw.

Poppenwagen met teddybeer

Smeedijzeren poppenwagen met een wilgen gevlochten mand. Eerste helft 20e eeuw.

Hanglamp

Hanglamp met drie lichtpunten, gepatineerd messing met gematteerd geribbelde glasschaal. Jaren 50/60.

Hanglamp

Sputnik hanglamp met zes lichtpunten, gepatineerd messing met gematteerd zwarte elementen. Jaren 50.

Vloerlamp, Jugendstil

Jugendstil vloerlamp, gepatineerde messing lampenvoet met driespant. Eerste kwart 20e eeuw.

Kapstok

Eikenhouten gestoken kapstok gedecoreerd met leeuwenkoppen en vijf bronskleurige haken. Eerste helft 20e eeuw.

Glas-in-lood ramen

Lot met vier Art Deco en Amsterdamse School glas-in-lood ramen. Eerste helft 20e eeuw.

Lantaarns

Twee Marokkaanse beglaasde messing lantaarns. 21e eeuw.

Bijzettafel

Glazen bijzettafel van gehard glas, 20e eeuw.

Houten speelgoed

Twee houten speelgoed paarden, derde kwart 20e eeuw.

Bijzettafel

Wandkleed, Afrika

Afrikaans wandkleed met menselijke- en dierlijke figuren. Halverwege 20e eeuw.

Staande asbak, Art Deco

Verchroomde Art Deco staande asbak met zwarte accenten. Jaren 30.

Hanglamp

Metalen hanglamp met drie lichtpunten en glazen pegels. 21e eeuw.

Gemberpotten

Twee handbeschilderde porseleinen gemberpotten, blauwe gemberpot met landschappelijke voorstelling. 19e eeuw.

9725 CT Groningen