Veiling: Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023
1072. Tilt-top, Engeland
Eikenhouten Engelse tilt-top tafel op driespant. Omstreeks 1900.
1073. Bijzettafel met lamp
Rotan bijzettafel met webbing, voorzien van glazen plaat met aan de boog een lamp. Bijgaand een donkerbruine gevlochten wilgenhouten draagmand. Jaren 70.
1074. Rooktafel, Art Deco
Art Deco rooktafel met chromen buisframe en twee gemarmerde glazen platen. Jaren 30-50.
1075. Fauteuil
Houten fauteuil in Schuitema stijl met gestreepte stoffen bekleding, omstreeks 2000.
1076. Bijzettafel
Mahoniehouten bijzettafel op driespant, 20e eeuw.
1077. Wandobject
Handgeknoopt vintage wandobject in de vorm van een uil op groot formaat met glazen ogen. Jaren 70.
1078. Lot curiosa
Lot curiosa met twee wajangpoppen, decoratief beschilderd minischild met Balinees thema en een spiegel met omranding van Chinese munten. 20e eeuw.
1079. Lamp hertengewei
Lamp van een hertengewei met drie lichtpunten, bovenste gedeelte met reeën geweien. 20e eeuw.
1080. Westminster mantelklok, Engeland
Westminster mahoniehouten mantelklok voorzien van messing wijzerplaat. Engeland, eerste kwart 20e eeuw.
1081. Lampenvoet, Amsterdamse School
Smeedijzeren bruin gepatineerde Amsterdamse school vloerlamp in de stijl Winkelman & van der Bijl. Jaren 30.
1082. Eettafellamp
Eettafellamp met vier lichtpunten voorzien van glazen lampenkapjes. Vierde kwart 20e eeuw.
1083. Poppenwagen met teddybeer
Smeedijzeren poppenwagen met een wilgen gevlochten mand. Eerste helft 20e eeuw.
1084. Hanglamp
Hanglamp met drie lichtpunten, gepatineerd messing met gematteerd geribbelde glasschaal. Jaren 50/60.
1085. Hanglamp
Sputnik hanglamp met zes lichtpunten, gepatineerd messing met gematteerd zwarte elementen. Jaren 50.
1086. Vloerlamp, Jugendstil
Jugendstil vloerlamp, gepatineerde messing lampenvoet met driespant. Eerste kwart 20e eeuw.
1087. Kapstok
Eikenhouten gestoken kapstok gedecoreerd met leeuwenkoppen en vijf bronskleurige haken. Eerste helft 20e eeuw.
1088. Glas-in-lood ramen
Lot met vier Art Deco en Amsterdamse School glas-in-lood ramen. Eerste helft 20e eeuw.
1089. Lantaarns
Twee Marokkaanse beglaasde messing lantaarns. 21e eeuw.
1090. Bijzettafel
Glazen bijzettafel van gehard glas, 20e eeuw.
1091. Houten speelgoed
Twee houten speelgoed paarden, derde kwart 20e eeuw.
1092. Bijzettafel
1093. Wandkleed, Afrika
Afrikaans wandkleed met menselijke- en dierlijke figuren. Halverwege 20e eeuw.
1094. Staande asbak, Art Deco
Verchroomde Art Deco staande asbak met zwarte accenten. Jaren 30.
1095. Hanglamp
Metalen hanglamp met drie lichtpunten en glazen pegels. 21e eeuw.
1096. Gemberpotten
Twee handbeschilderde porseleinen gemberpotten, blauwe gemberpot met landschappelijke voorstelling. 19e eeuw.
9725 CT Groningen