Veiling: Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023

Lot curiosa

Lot curiosa met ondermeer messing kaarsenstandaards, twee zilverplate kandelaars, olielamp, messing spin en waxinelichtjes. 20e eeuw.

Lot curiosa

Houten kist met pijpenpoppen, pijp van pijpaarde, plaatje Elfstedentocht, antieke spijker, twee schildjes en lakstempels. 20e eeuw.

Lot porselein

Lot handbeschilderd en transferprint porselein bestaande uit tien kommen, vijf kommetjes, zes schoteltjes, gemberpot, twee bordjes, twee vaasje en drie eierdopjes. China/Europa, 20e eeuw.

Lot kristal en glas

Lot kristal en glas met tien kristallen Annagroene wijnglazen met geëtst patroon, zes geslepen borrelglazen en een kristallen dekselpot. 20e eeuw.

Lot naturalia

Lot naturalia met schelpen en koralen op verschillende formaten.

Lot naturalia

Lot naturalia met koraal, woestijnrozen en amethist.

Lot keramiek

Lot keramiek met twee Chinese bloempotten, een porseleinen vaas, Griekse amfora en een bloempot met handvatten. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere twee polychrome voorraadblikken gevuld met lepeltjes, rookstel, verzilverde theezeef, messing dienblad en zestien gegraveerde likeurglazen. 20e eeuw.

Lot blikken

Lot met voorraadblikken, sigarenblikken en pastilleblikken. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere lijstwerk, geëmailleerde schenkkannen, art Deco beker, bijbel en wereldklok. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere glazen messenleggers, geëmailleerd schoteltje, verzilverde bakjes, een ingelijste tegel, peper- en zoutstel en ringen. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere stempels, een dienblad, verschillende doosjes, vaasje en een vergrootglas. 20e eeuw.

Lot tin

Lot met tin waaronder een kraantjeskan met komfoor en onderzetter, vijf bekers, suiker- en melkstel, vaasje en twee bekers. 20e eeuw.

Lot aardewerk

Lot aardewerk met een bloempot van Zaalberg, een Keulse kruik, kom, schotel en vier vaasjes. 20e eeuw.

Lot glaswerk

Lot glaswerk met persglazen Marmorite doos van Copier Glasfabriek Leerdam, een Art Deco serveerschaal met twee schaaltjes, asbak, olie- en azijnstel, Leonardo vaas, schaaltje Verboeket, likeurstel blauw glas, glazen parfumfles, gesigneerde en glazen sieradendoos. 20e eeuw.

Lot aardewerk

Lot aardewerk met replica Griekse schenkkan, porseleinen handbeschilderde August Warnecke Germany theekopjes, twee melkkannetjes, vijf schoteltjes, twee kommen, wandbord 1937 huwelijk Juliana, museum replica schaal met tuit, museumschaal Rhodos, grote aardewerken asbak en een dekselpot Delft blauw. 20e eeuw.

Lot keramiek

Lot keramiek met onder andere rozenstekers, vazen, tegel, keramieken hoofd op staander en twee borden gedecoreerd met dame. 20e eeuw.

Lot aardewerk

Lot aardewerk met Japanse theepot, vier vintage onderzetters, zeven porseleinen theekommetjes, grote aardewerken groene schaal, tien pindaschaaltjes, twee blauwe borden Regout, gemberpotje en een Imari dekselpot. 20e eeuw.

Lot koper en messing

Lot koper en messing met twee kandelaren, onderzetter, serveerschaal, sleutel, doosje, twee ketels, bewerkte dekseldoos en een koffiemolen. 20e eeuw.

Lot naturalia

Lot naturalia met ammoniet, stenen, fossielen en glas.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een klokje, spiegel, kaarsenstandaards, gebaksvormen, theelepels, hanger en broche. 20e eeuw.

Zwaarden

Vier decoratieve ijzeren zwaarden, 20e eeuw.

Zwaarden

Vijf decoratieve zwaarden met oriëntaalse uitstraling, 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere zeven lepelvaasjes met theelepels, twee dekselpotten, suikerpot, tafellamp, peper- en zoutstel en glazen onderzetters. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere drie glazen karaffen met stop, Makkumer aardewerken wandbord, twee herinneringsborden uit 1953 en 1925, porseleinen bordjes en een opaline schaal. 20e eeuw.

9725 CT Groningen