Veiling: Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023

Vaas, Glasfabriek Nanninga

Blauwe glazen vaas met geplooide rand van Glasfabriek Nanninga. Nieuw Buinen, jaren 50/60.

Zeefdruk, Dolf Verlinden

Zeefdruk met abstracte voorstelling door Dolf Verlinden (1960). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1996, oplagenummer X/XV.

Kussenkast

Eikenhouten enkele kussenkast met twee gedeelten en tussenliggende lade, eind 19e eeuw.

Wijntafel

Mahoniehouten wijntafel op driespant, 20e eeuw.

Schemerlamp

Smeedijzeren in hoogte verstelbare schemerlamp. Eerste helft 20e eeuw.

Boekenkast

Houten boekenkast, eerste helft kwart 20e eeuw.

Theetafel, Marokko

Marokkaanse theetafel voorzien van bovenblad bestaande uit verschillende metaalsoorten met houten inklapbaar onderstel. Vierde kwart 20e eeuw.

Lectuurstandaard, Art Deco

Houten Art Deco lectuurstandaard met messing spijlen op rolwieltjes. Jaren 30.

Vaas

Blauwe glazen golvende vaas met vlekpatroon. Vierde kwart 20e eeuw.

Wasborden

Twee houten wasborden met handbeschilderde bovenzijde van een kip en een haan. Eerste helft 20ste eeuw.

Armstoelen, Jacob & Josef Kohn en Thonet

Twee beukenhouten armstoelen van de firma’s Jacob & Josef Kohn en Thonet met identieke velours bekleding. Oostenrijk, jaren 30.

Eetkamerstoelen, Arco

Zes eetkamerstoelen op rollers van fabrikant Arco, modeltype BK. Nederland, jaren 80/90.

Merklap

Merklap, een reproductie van een borduurwerk uit 1730. Dit borduurpakket werd uitgebracht door de firma Lanarte in Leeuwarden in de jaren 80.

Chaise longue, ontwerp Ingmar Relling voor Westnofa

Zwart leren verstelbare chaise longue op chromen buisconstructie, modelnaam Optima reclining.
Fabrikant Westnofa Furniture, ontwerp door meubeldesigner Ingmar Relling en stamt uit 1988. Noorwegen, fabricage 1988-1989.

Bureaustoel

Empire bureaustoel met okerkleurige velours bekleding en rijkelijk bewerkt houten frame. 19e eeuw.

Eetkamerstoelen, Interstuhl

Vier eetkamerstoelen van Interstuhl met armleuning en voorzien van rode bekleding. Made in Germany, jaar van fabricage 1999.

Vaas

Accuvaas in roze kleurslag, 21e eeuw.

Aquarel

Aquarel van een berglandschap met koeien, gesigneerd. 20e eeuw.

Lot dekselvazen, China

Lot met vier handbeschilderde porseleinen Chinese dekselvazen. China, 18e/19e eeuw.

Schaal

Paarse kristallen dikwandige ambachtelijk vervaardigde schaal met helder glazen bovenrand, 21e eeuw.

Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel met gedraaide bolpoten, eerste helft 20ste eeuw.

Beelden

Twee handbeschilderde porseleinen beelden van een voetballer en golfspeelster. Verenigd Koninkrijk, tweede kwart 20e eeuw.

Lot wandborden

Lot aardewerken wandborden met acht Delfts blauwe, waaronder Petrus Regout. Twee koud geschilderde wandborden "Rust Roest" en "Wees Welkom", Delfts polychroom wandbord en twee composiet wandborden met afbeelding van dame met hond. 20e eeuw.

Lot kristal en glas

Lot kristal en glaswerk met onder andere zes glazen onderzetters met silverplate rand, vier vazen, twee karaffen, lepelvaasje en paars drinkglas. 20e eeuw.

Lot keramiek

Lot met keramieken borden bestaande uit twaalf Delfts blauwe borden en zeven Art Deco aardewerken wandborden. 20e eeuw.

9725 CT Groningen