Veiling: Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere Daalderop messing tabakspot, tinnen maatbekers, tinnen rookgarnituur, messing gewichten in houten behuizing, koperen schaal op pootjes met handvat, koperen dekseldoos en koperen koffiepot. 20e eeuw.

Lot Lange lijs servies, Mosa

Lot Lange Lijs servies, Mosa Maastricht met twee theepotten, groot bord, melk en suikerstel, vierendertig schoteltjes, drie theekopjes, zes kleine kommetjes en twee borden. 20e eeuw.

Lot glaswerk

Lot glaswerk met wijnglazen, Art Deco schalen, likeurglazen, borrelglazen, kannetje en drinkglazen. 20e eeuw.

Beelden

Twee porseleinen beeldjes als vaas in romantische sfeer van jongeman en jongedame. Derde kwart 20e eeuw.

Lot Lange lijs servies, Mosa

Lot Lange lijs servies, Mosa Maastricht met twee theepotten, zes theekopjes, suiker en melk set, groot bord, drieëntwintig schoteltjes en een kom. 20e eeuw.

Beelden

Twee porseleinen handbeschilderde beeldjes van honden met jongen en meisje. Ongesigneerd, Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere gietijzeren vijzel met stamper, dominospel met doos, porseleinen lepels, porseleinen vaas en gietijzeren fruitmand. 20e eeuw.

Lot porselein

Lot met drie verschillende porseleinen theeserviezen met florale decoratie, in totaal vier theepotten. 20e eeuw.

Bloempotten

Vier keramieken bloempotten waarvan twee gemerkt Adco (Groningen) en een Erica (Hoogezand) met modelnummer. Derde kwart 20e eeuw.

Beelden

Twee porseleinen handbeschilderde Staffordshire honden in roodbruine kleurslag en twee porseleinen poedels. Engeland, 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot met houten voorwerpen waaronder twee kerfsnede lepelrekken, twee kerfsnede dozen met deksel, kerfsnede serveertabletje en een houten pot. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot met houten voorwerpen waaronder drie dekseldoosjes, een dekselpot en een kerfsnede plankje met hengsels en een een houten pot. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een dekselblik met inhoud, keramieken varken, aardewerken tegel Makkum, Talens aquarel tube set en verschillende medische objecten. 20e eeuw.

Lot porselein

Porseleinen theeservies in chinoiseriestijl, een theepot, melkkan, suikerpot en zes kop-en-schotels. Aan de onderzijde gemerkt met Chinese karakters. Zes porseleinen kop-en-schotels met florale decoratie en zes Art Deco eierdopjes. 20e eeuw.

Confituurpotten

Drie keramieken confituurpotten in de vorm van fruit. Geel-rode appel gemerkt aan de onderzijde. Jaren 50/60.

Beelden Staffordshire

Een paar Staffordshire porseleinen mopshonden met bloemenmand, circa 1900.

Confituurpotten

Drie keramieken confituurpotten in de vorm van een appel, aardbei en sinaasappel. De appel is aan de onderzijde voorzien van een modelnummer. Duitsland, jaren 50/60.

Vazen en coupeglas

Twee Art Deco vazen, een geribbelde vaas, deels gesatineerd met zilver accenten van Boom, België en een persglazen helderblauwe vaas. Tevens een okerkleurige coupeglas. 20e eeuw.

Vazen

Drie beige-bruine keramieken vazen met polychroom romantisch sfeer tafereel. Midden 20e eeuw.

Lot plate

Lot silverplate van Keltum met drie serveerschalen, sauskom en twee dekselschalen. Vierde kwart 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met twee keramieken Italiaanse lampenvoeten met florale decoratie, twee espresso kopjes, een roomkleurige schenkkan Koninklijke Goedewaagen, een poederstrooier, een glazen florale dekselpot, een glazen kruikje op pootjes, vier borden waaronder Wedgwood en twee rijkelijk gedecoreerde schaaltjes. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met een pijpenstandaard voor lange pijpen, messing lampen, strijkijzer en Turkse koffiemolen. 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met zes pocketboeken van De Vijf, groene emaille theekan, serveerschaal boerenbont, zes kristallen drinkglazen, Makkumer serveerschaaltje, Atla fruitschaal en een keramieken serveerschaal Mason. Tevens papieren rol voor pianola met Largo van Händel, een paar beeldjes en Satsuma vaasje. 20e eeuw.

Vazen

Lot van vier vaasjes, gedecoreerd met koud geschilderde florale decoratie en afgezet met gouden biezen. Tweede helft 20ste eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met een antieke tinnen klysmaspuit, twee silverplate kandelaren, verzilverde Duitse schaal met oren van Bohrmann, Frankfurt, twee metalen kandelaars, blikken trommel en serveertablet, bloeddrukmeter en schrijftablet. 20e eeuw.

9725 CT Groningen