Veiling: Veiling 43 sessie 3, woensdag 21 juni 2023

Tapijt

Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt in rood-blauw tonen met een centraal medaillon, 20e eeuw.

Tapijt, Pakistan

Handgeknoopt wollen tapijt in grijs-beige kleurschakeringen uit Pakistan. 20e eeuw.

Loper

Handgeknoopte Perzische loper in blauw-rode kleurtonen, bijzonder lang. Eerste kwart 20e eeuw.

Kelim

Handgeweven Kelim vloerkleed in aardetinten, 20e eeuw.

Kleden

Drie handgeknoopte wollen kleden waaronder een Smirna, tweede helft 20e eeuw.

Kelim

Wollen handgeweven Kelim tapijt in paars-rood-blauwe kleurschakering. 20e eeuw.

Tapijten

Twee wollen handgeknoopte tapijten waarvan het grote tapijt in tinten rood en groen met centraal medaillon, 20e eeuw.

Tapijt

Perzisch handgeknoopt wollen tapijt in blauw-rood schakering met geometrische patronen. 20e eeuw.

Kistbank

Kistbank met leder overtrokken en voorzien van lederen handvatten, groot formaat kist. Omstreeks 2000.

Regenton

Eikenhouten regenton met rode metalen banden, begin 20e eeuw.

Eetkamerstoelen, ontwerp Louis van Teeffelen voor AwA Holland

Twee eetkamerstoelen naar ontwerp van Louis van Teeffelen en uitgevoerd door AwA Holland. Aan de onderzijde gemerkt met sticker, jaren 50.

Wildkroon

Antieke smeedijzeren wildkroon met binnen haak en voorzien van klinknagels. Een wildkroon hing in de keuken om wild op te hangen en om later te bereiden. 18e/19e eeuw.

Kapstok

Verchroomde Spage Age kapstok met ronde bollen en een marmeren onderplaat. Voorzien van lage bollen voor kinderjassen. Jaren 60.

Eetkamerstoelen, Castelijn

Vier lederen eetkamerstoelen van de firma Castelijn. Frame van staal en rugleuning van hout, modelnaam SLA. Nederland, jaren 80.

Poef

Vintage fluffy poef met een opbergkist voor naaigerei en een plastic binnen bak. Onder de inzetbak gemerkt, jaren 60.

Kaarttafel

Uitklapbare eikenhouten kaarttafel met groene stof inleg, ingeklapt te gebruiken als bijzettafeltje. Datering omstreeks 1880.

Bureau Kant-en-Klaar

Vintage teakhouten Kant-en-Klaar bureau met twee laden en een kastgedeelte, originele sleutels aanwezig. Jaren 60.

Graanmaat halve hectoliter

Smeedijzeren graanmaat, een halve hectoliter, met aanduiding 524 en keuren in de rand aangebracht. Circa 1910.

Perzisch tapijt

Handgeknoopt Perzisch tapijt met centraal medaillon met vogels. Betreft een tapijt op groot formaat, 20e eeuw.

Perzisch tapijt

Handgeknoopt Perzisch tapijt op groot formaat, vierde kwart 20e eeuw.

Lot tijdschriften Arts of Asia

Een lot met achtentwintig tijdschriften Arts of Asia uit de jaren 90 tot 2008. Losse nummers en een complete jaargang 2000 en 2001. Inclusief losse inlegvellen

Lot maandblad Antiek

Lot met tijdschriften van het maandblad Antiek, jaargangen 1 t/m 18, vanaf 1965 tot 1984.
Ontbrekende nummers zijn (nummer jaargang en maandnummer); 2-7, 3-4, 6-4, 6-7, 6-10, 7-6, 8-5, 9-5, 10-2, 10-7, 10-8, 11-8, 12-8, 13-1, 14-1, 14-5, 17-8.

Vazen

Vijf plateelvaasjes allen gemerkt met respectievelijk De Duif den Dolder, Plateelbakkerij Arnhem, Plateelbakkerij Zuid-Holland en ESKAF. Tweede kwart 20e eeuw.

Djokja zilveren armband

Zilveren cliparmband uitgevoerd in Djokja zilver en volledig gedecoreerd met gedreven floraal motief. Tweede kwart 20e eeuw.

Muziekstandaard, Art Deco

Art Deco ijzeren muziekstandaard, jaren 30.

9725 CT Groningen