Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024

Kaststel, Duitsland

Een Art Nouveau stijl porseleinen kaststel, gedecoreerd met floraal narcismotief met goudaccenten. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding Germany. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

Schilderij

Schilderij van een bloemstilleven met lelietje-van-dalen in pot, marouflé op paneel. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Imari theekommen en schotels, China, Chien-lung periode

Zes Chinees Imari porseleinen theekommen en schotels gedecoreerd met floraal decor en brug met pagode. Chien-lung periode, 18e eeuw.

Teddyberen, Steiff

Vier pluche teddydoor Steiff, modelnaam Circus Dolly beren, alle vier met label en Goldene Knopf, Made in Germany, gefabriceerd in 1987.

Ets, Jan Montyn

Ets getiteld "Résif" door Jan Montyn (1939-2010). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1973. Oplagenummer 5/10.

Merklap 1910

Geborduurde merklap met een naam, 7 jaar en de naam Adriana. Links uitgevoerd met staande leeuw, onderin florale motieven, kat in mand en een boot. Geheel geborduurd op een stramien van katoen, gedateerd 1910

Borduurwerk

Borduurwerk van een boeket in vaas. Derde kwart 20e eeuw.

Wajangpop Semar, Indonesië

West-Javaanse (Padalarang) wajangpop voorstellende bediende Semar, snijder Ayub. Indonesië, jaren 50/60.

Gouden broches

Twee gouden broches; een broche met carneool en een broche met agaat. Grote broche getoetst 8 karaat en kleine broche 14 karaat.

Schaal, A.D. Copier

Groene Serica kristallen tincraquelé schaal naar ontwerp van A.D. Copier, modelnaam Serica no. 70. Aan de onderzijde gemerkt met geëtst CL merk en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Jaartal 1946.

Bijbel met gouden slot

Bijbel, het Nieuwe Testament uit 1909 met gouden slot. Gouden slot gemerkt met meesterteken.

Murano schaal

Glazen Murano schaal in helderglazen en lichtgroene kleurslag. Venetië, jaren 60.

Theekommen en schotels, China, Chien-lung periode

Zes Chinees porseleinen theekommen en schotels met famille rose floraal decor. Chien-lung periode, 18e eeuw.

Object, Claudia Craemer

Object getiteld “Kleiner Wagen” uitgevoerd in Raku-keramiek door Claudia Craemer (Gelsenkirchen -1954). Te dateren omstreeks 2015.

Servies, Floris Meydam

Persglazen heldere kaasstolp, roomkannetje en jampot naar ontwerp van Floris Meydam, modelnaam Libra. Uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam en jaar van ontwerp 1952.

Tekening

Tekening van een gebouw met pad en man in gemengde techniek van pastelkrijt, potlood en aquarel op papier. Rechtsonder gemonogrameerd P.A.S. en te dateren jaren 40/50.

Schilderij

Schilderij van landschap met rivier en aanschouwende personen, olieverf op paneel. Anoniem, 19e eeuw.

Schilderij, Ton van Dieën

Schilderij getiteld “Ode aan belaste vrouwen” door Ton van Dieën (1937). Acryl op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2004.

Kom, China, Chien-lung periode

Chinees porseleinen kom met Mandarijnen decor. Chien-lung periode, 18e eeuw.

Borden, China, Kangxi periode

Twee Chinees blauw-witte porseleinen borden met floraal decor. Kangxi periode, eind 17e eeuw.

Beeld, Nguyen Thanh Le

Bronzen beeld van liggende Heilige koe door Nguyen Thanh Le (1919-2006), gesigneerd onderzijde en zijkant. Vietnam, 20e eeuw.

Vaas, China

Chinees donker groene aardewerk vaas met reliëf decoratie, 19e eeuw.

Raven, Steiff

Twee raven van Steiff met metalen poten, modelnaam Hucky. Grote vogel met zilveren Knopf in het oor, kleinere vogel met papieren label. Duitsland, gefabriceerd in de jaren 60.

Borden, China, Kangxi periode

Vijf Chinees blauw-witte porseleinen blauw borden met centraal een bloemenmand decor. Kangxi periode, 18e eeuw.

Karaf met glazen, Art Deco

Boheems Art Deco vergulde karaf met glazen door Podbira Brothers, begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen