Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni
428. Pleet bestek
Convoluut zilver pleet met Haags Lofje gebaksvorken, messen, vorken, lepels, sauskom, messenleggers, serveerschaal, theelepels, servetringen en meer. Midden 20e eeuw.
429. Britains
Convoluut Britains bestaande uit vierendertig handbeschilderde en onbeschilderde tinnen voornamelijk Engelse militaire muzikanten. Engeland, jaren 70/80.
430. Kunstboeken Cobra
Kunstboeken waaronder vier over kunstenaar Corneille, boeken betreffende Lucebert, een boek over Constant en een boek over de Cobra kunststroming. Jaren 60/70.
431. Schildering, Australië
Aboriginal schildering met vis, vogel en slangen, schildering op geklopte boombast. Australië, begin 20e eeuw.
432. Glaswerk, Art Deco
Convoluut Art Deco drinkglazen merendeels met lila voet, totaal vierentwintig stuks. Jaren 30.
433. Aquarel, Willem Wolthuis
Aquarel met de Vissersbrug en Noorderhaven te Groningen door Willem Wolthuis (1940). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2001.
434. Etnografica Australië
Verschillende etnografische attributen uit Noordwest Australië waaronder een boemerang, een schild, roerlepel, vuurstokken en speer, 19e/20e eeuw. Provenance: Missionaris Museum, Limburg, Duitsland.
435. Glaswerk
Convoluut glas met een kristallen gedenkbokaal 1934 Glasfabriek Leerdam, vazen, schenkkannen en bekers. 20e eeuw.
436. Oosters tapijt
Handgeknoopt wollen Oosters tapijt met floraal decor, 20e eeuw.
437. Kledinghangers, Hermeta
Tien Hermeta Gardelux aluminium kledinghangers. Asperen, vierde kwart 20e eeuw.
438. Amsterdamse School lampenvoet, Steinpatz
Een gebatikt houten Amsterdamse School lampenvoet, gemerkt H. Steinpatz, Made in Holland. Circa 1930.
439. Kruik
Grote steengoed vijf liter kruik met worstoor, grijs- en bruin zoutglazuur, 17e/18e eeuw.
440. Kruiken en pul
Twee aardewerken kruiken en aardewerken pul met tinnen deksel. Duitsland, 18e/19e eeuw.
441. Lot curiosa
Lot pleet met vorken, messen, borstels, tafelnummers en meer. 20e eeuw.
442. Lot curiosa
Lot curiosa met porselein, glas, gravure en meer. 20e eeuw.
443. Lot curiosa
Lot curiosa met theekopjes, Wilhelmina herdenkingsbord, theebus, theepot met melkkan en meer. 20e eeuw.
444. Sigarenpijpje
Sigarenpijpje van agaat met 14 karaat gouden montuur, mondstuk van ander materiaal. Begin 1900.
445. Lithografie, André Cottavoz
Lithografie getiteld “Florent” door André Cottavoz (1922-2012), E/A editie (épreuve d'artiste). Rechtsonder met potlood gesigneerd en datering 1969.
446. Pinangschaar, Indonesië
Een ijzeren pinangschaar, betelnootsnijder met zilveren handvatten gedecoreerd met paardenhoofd. Indonesië, 19e eeuw. De tang werd gebruikt om stukjes van de betelnoot (areca catechu) af te knippen, zodat men erop kon kauwen.
447. Beeld mus
Keramieken beeld van een mus voorzien van bruine metallic glazuur. Anoniem, begin 21e eeuw. Betreft een beeld op groot formaat.
448. Gouden ring
8 karaat gouden ring met fantasie stenen, midden 20e eeuw.
449. Lot curiosa
Lot curiosa met lampjes, lantaarn en kaasstolp. 20e eeuw.
450. Kandelaren
Twee verzilverde kandelaren naar antiek voorbeeld.. Ongemerkt, tweede helft 20e eeuw
9725 CT Groningen