Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni

378. Klepbureau

Eikenhouten klepbureau met messing beslag, 19e eeuw.

379. Vazen, Cor Unum

Twee keramieken grijze hangvazen met weegschaal en gestileerde hoofden decor door Cor Unum. Met originele sticker en vermelding modelnummers onderzijde, midden jaren 70.

380. Vloerlamp, Anvia

Vintage verstelbare vloerlamp door lampenfabrikant Anvia Almelo. Aan de onderzijde vermelding modelnummer, jaren 70/80.

381. Fauteuil, Baxter

Rode lederen fauteuil op zwenkwieltjes naar ontwerp van Cesare Saini en uitgevoerd door Baxter, modelnaam Charmine. Made in Italy, 21e eeuw.

382. Karaf, Cristal Peninsula Portugal

Kristallen karaf Peninsula JDF Design, Portugal met gegraveerde Portugese zeilboot. Gemerkt met sticker en onderzijde geëtst Peninsula, gravering gesigneerd door de graveur en gedateerd 1999.

383. Schilderij

Schilderij, een portret van een jongeling met samengevouwen handen en staf, olieverfschilderij op linnen. Met tijds conforme lijst, verso informatie over twee vroegere eigenaren met adresvermelding. 19e eeuw.

384. Wijnkast

Groene metalen wijnkast met voorzijde wijnrank decor, ruimte voor vijfenveertig flessen. Eind 20e eeuw.

385. Bedoeïenen tapijten

Twee geweven Bedoeïenen tapijten. Noord Afrika, midden 20e eeuw.

386. Kussens

Twee geweven wollen oriëntaalse kussens, 20e eeuw.

387. Vaas, A.D. Copier

Fumékleurige vaas in tonmodel met verticale ribbelstructuur naar ontwerp van Andries Dirk Copier, modelnummer GL1747. Uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam, ontwerp stamt uit 1953.

388. Vloerlamp, Anvia

Vintage bruine vloerlamp met twee verstelbare metalen bollen. Gefabriceerd door Anvia Almelo in de jaren 70.

389. Kist

Eikenhouten kist met florale houtsnijwerk in de frontpanelen, omstreeks 1900.

390. Krukken

Drie vintage buisframe Gispen stijl krukken met blauwe stoffen bekleding. Jaren 60-80.

391. Schilderij, Jan Ouwenbroek

Schilderij met Zuid-Frans stadsgezicht van Saint-Étienne door Jan Ouwenbroek (1927-2024), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1998.

392. Reproductie, Jannes de Vries

Reproductie getiteld “Geploegde akker met meeuwen” van Jannes de Vries, 21e eeuw.

393. Bloempot

Chinese geglazuurde aardewerken bloempot met drakendecor. Betreft een pot op groot formaat, 20e eeuw.

394. Schilderij, Krijn van de Werken

Schilderij van een Corpus Christi aan het kruis getiteld “Relic IV” door Krijn van de Werken (1948), gemengde techniek op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1986.

395. Totempaal

Houten totempaal met drie gezichten, 21e eeuw.

396. Bloempot

Donkerblauwe aardewerken bloempot met opgelegd wit geglazuurd decor met vogels en botanisch decor. Betreft een pot op groot formaat, 20e eeuw.

397. Hoge hoed, Burton

Hoge hoed van Burton, geleverd door Lippits Hoedenmagazijn Haarlem. Eerste helft 20e eeuw.

398. Gouache, Jerre Hakse

Gouache getiteld “Impressie landschap 2” door Jerre Wouter Hakse (1937-2024). Linksonder gesigneerd Jerre Hakse en gedateerd 1975.

399. Serveerwagen, Art Deco

Art Deco verchroomde buisframe serveerwagen op wieltjes. Jaren 30.

400. Tafelstukken

Twee verzilverde kemphanen tafelstukken, tweede helft 20e eeuw.

401. Zilveren opscheplepels en vleesvork, Van Kempen

Vijf zilveren opscheplepels en vleesvork door zilverfabriek Van Kempen. Gekeurd met meesterteken VK (Van Kempen), lopende leeuw 2, minervakop met een B (Utrecht) en diverse jaarletters.

402. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit twee lepels, een vork, suikerlepel en twee messen met zilveren heft. Diverse Nederlandse zilverkeuren. 20e eeuw.

9725 CT Groningen