Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni

303. Vazen, Potterie Zaalberg

Twee keramieken vazen voorzien van glansglazuur uitgevoerd door Potterie Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt. Jaren 70/80.

304. Art Deco schenkkannen, Mobach

Twee keramieken Art Deco schenkkannen door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van de modelnummers 965 en 545. Jaren 30.

305. Plantentafel, Indonesië

Rijkelijk gestoken houten Balinese plantentafel met ingelegd roze marmeren blad. Indonesië, vierde kwart 20e eeuw.

306. Emaille wandbordje

Emaille wandbordje "Noodschakelaar Oliestookinrichting", derde kwart 20e eeuw.

307. Stoel, Torstein Nilsen

Beukenhouten en metalen demontabele stoel naar ontwerp van Torstein Nilsen, modelnaam Locust, en uitgevoerd door Møremøbler AS. Noorwegen, ontwerp stamt uit 1984.

308. Djembés

Twee Afrikaanse djembés, 20e eeuw.

309. Poef

Bruine lederen poef, vierde kwart 20e eeuw.

310. Vaas, Rasteli

Glazen vaas voorzien van iriserende glansglazuur door Rasteli. Gemerkt met stickers, begin 21e eeuw. Betreft een vaas op groot formaat.

311. Ladekast

Vurenhouten ladekast met achttien lades voorzien van messing beslag; greep en naamvenster. Midden 20e eeuw.

312. Schommelpaard

Houten schommelpaard in retro stijl. Jaren 90.

313. Haardscherm

Notenhouten haardscherm op driespant met geborduurde scherminvulling voorzien van een vogeldecor. Begin 1900.

314. Schilderij

Schilderij met landschappelijke voorstelling, olieverfschilderij marouflé. Rechtsonder gesigneerd, 19e eeuw.

315. Lot curiosa

Lot curiosa met een weegschaal, messing tang, twee theelichten, messing stamper, vijzeltje en aardewerken vuurtest. 20e eeuw.

316. Eetkamerstoel

Beukenhouten Thonet stijl armstoel met gedecoreerde zitting. Aan de onderzijde papieren label Levee aanwezig, midden 20e eeuw.

317. Piëdestal

Mahoniehouten piëdestal op viersprant gedecoreerd met acanthusbladeren. betreft de hoog model. Omstreeks 1900.

318. Britains

Drie verschillende Britains dispays met elk drie handbeschilderde tinnen figuren, twee displays zijn van blauwe kunststof en een display is van karton. Catalogusnummers nummers 7223/7243/722 uit 1986 en 1987.

319. Beelden

Twee aardewerken beelden van een zittende persoon en een paartje. Anoniem, 20e eeuw.

320. Vazen, Mobach

Twee keramieken vazen in beige en lichtgroenige kleurslag door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt. Jaren 60/70.

321. Radio, Philips

Philips draagbare transistor radio, modelnummer L3X04T. Gefabriceerd omstreeks 1958.

322. Presse-papier, Siem van Marel

Presse-papier in helder kristal met ingesloten luchtbellen. Ontwerp Siem van der Marel voor Glasfabriek Leerdam, derde kwart 20e eeuw.

323. Bureau

Mahoniehouten bureau met negen lades en ingelegd blad. Omstreeks 1920.

324. Lot almanakken

Veertien Groninger studenten almanakken vanaf 1939 t/m 1969. Daarnaast het boek Vijl en Zwaard; Spiegel van Groninger Studentenleven 1815-1945. Een uitgave uit 1945.

325. Vloerlamp, Raak

Vintage vloerlamp met plexiglazen beige lampenkap door Raak Amsterdam. Onderzijde voet gemerkt, jaren 70.

326. Bijzettafel, Engeland

Engelse bamboe bijzettafel in Japanse stijl met gevlochten bladen. Omstreeks 1925.

327. Wasmand, Lloyd Loom

Lloyd Loom groen-goudkleurige wasmand met glazen bovenplaat en messing beslag. Gefabriceerd door Lusty in Engeland in de jaren 30.

9725 CT Groningen