Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni
403. Gouden hanger
14 karaat gouden hanger met blauwe spinel steen. Hanger gekeurd met 585, derde kwart 20e eeuw.
404. Zilveren bestek
Twee zilveren eetlepels, gekeurd met meesterteken M, halve maan A, lopende leeuw 2, minervakop met een E (Groningen) en jaarletter D (1838). Twee zilveren vorken gekeurd met meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop met een G (Zwolle )en jaarletter S (1877).
405. Zilveren munten
Twintig zilveren Koningin Juliana guldens van 1955 tot 1966.
406. Zilveren munten
Twintig zilveren Koningin Juliana guldens van 1957 tot 1966.
407. Beeld, Nao
Porseleinen geglazuurd beeldje van een gans door Noa Lladro. Aan de binnenzijde gemerkt Nao en Made in Spain, vierde kwart 20e eeuw.
408. Zonnebrillen
Twee dames zonnebrillen, een van Ray Ban, type 4057 en een Polaroid P8901. Begin 21e eeuw.
409. Ets, Martin Tissing
Kleurenets met symbolische afbeelding door Martin Tissing (1936-2018). Onderin met potlood gesigneerd, vermelding van het oplagenummer 112/190 en datering 1970.
410. Hoge hoed
Zwarte hoge hoed met bijpassende doos met lederen handvat en borstel, J.S Meeuwsen Hofleverancier. Maatindicatie 59. Tweede kwart 20e eeuw.
411. Dames mof
Dames mof van bont in originele doos van Pelterijenhuis Maison Goldsmidth. Heerestraat 15 te Groningen. Tweede kwart 20e eeuw.
412. Schaal en bordje, China/Japan
Porseleinen schaal met feniks gedecoreerd, China, Ming periode, 16e eeuw. Daarbij een Japans sweat meat bordje, 19e eeuw.
413. Tortoise theedoos
Tortoise theedoos met inwendig deksel, begin 1900.
414. Britains
Convoluut Britains bestaande uit vierentwintig handbeschilderde tinnen voornamelijk Engelse militaire muzikanten. Engeland, jaren 70/80.
415. Psalmboek met gouden slot
Psalmboek uit 1885 met geciseleerd gouden slot, gekeurd met eikenblad 14 karaat.
416. Blikken speelgoed
Blikken speelgoed met een motorrijder (Igra, USSR), stuntcar (Daiya, Japan) en een Gama auto (Schuco patent, Duitsland). Jaren 50/60.
417. Vlinders
Tien ingelijste vlinders in vijf zwarte lijsten voorzien van glas. Met onder meer de Attocas Atlas met pop en de Catopsilia crocale. 21e eeuw.
418. Presse-papiers
Vier glazen presse-papiers met ingesloten luchtbellen. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
419. Glasobjecten, Murano en Jonasson
Een blauw glazen Murano aubergine met goudeffect door Cenedese Giovanni, Venetië. Tevens een kristallen presse-papier met afbeelding van een kop van een kat door Mats Jonasson, aan de onderzijde gegraveerd MJ Sweden 9/76. Vierde kwart 20e eeuw.
420. Zilveren ringen
Twintig zilveren ringen, diverse zilverkeuren. 20e/21e eeuw.
421. Kerkkandelaar
Messing kerkkandelaar, groter model penkandelaar. Vierde kwart 20e eeuw.
422. Zilveren bestek
Convoluut zilveren bestek met een kandijtang, vleesvorken, diverse lepels en vismes. Divers gekeurd zilver, 20e eeuw.
423. Tafellamp, Gino Sarfatti
Tafellamp van chroom en plexiglas, model 540. Ontwerp Gino Sarfatti, jaren 70/80.
424. Lot koper en tin
Divers lot koper en tin met ketel, akers, doofpot, strijkijzer en tinnen bord. 19e/20e eeuw.
425. Gouden dameshorloge met ketting
Gouden dameshorloge met ketting, ketting 8 karaat goud getoetst en horlogekast 14 karaat. Begin 20e eeuw.
426. Vazen, Mobach
Twee keramieken Art Deco vazen van Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach, Utrecht en vermelding van modelnummers 069 en 391. Jaren 30/40.
427. Vaas, Michael Harris
Kristallen vaas met spiraal decor in aardetinten door Michael Harris en uitgevoerd door Mdina Glass. Malta, jaren 70/80.
9725 CT Groningen