Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
904. Romeinse munten
Lot met tien bronzen Romeinse munten, 2e-4e eeuw na Christus.
905. Gouden ring
21 karaat gouden ring met drie briljanten, goud getoetst. Tweede helft 20e eeuw.
906. Zilveren ringen
Twintig zilveren ringen, diverse zilverkeuren. Tweede helft 20e eeuw. begin 21e eeuw.
907. Sloop goud
Lot sloop goud, knop van een wandelstok. Getoetst 18 karaat goud.
908. Presse-papiers
Vijg glazen presse-papier met ingesloten luchtbellen, bloemen en werveling, één presse-papier met wereldbol optiek. Tweede helft 20e eeuw.
909. Hanglamp
Vintage metalen mintgroene hanglamp met grote glazen elementen en kleinere van kunststof. Jaren 60.
910. Lot zilver
Convoluut zilver met roomkannetje met schotel, servetringen, lepel en bord. Zilver op diverse manieren gekeurd, 20e eeuw.
912. Beeld, Maria Otti Henkemans-Pultz
Beeld van een vrouwenhoofd door Maria Otti Henkemans-Pultz (1909-1996). Uitgevoerd in zwart en groenblauw gips met houten sokkel en metalen versteviging. Derde kwart 20e eeuw.
913. Bord, China, Yongzheng periode
Porselein blauw-wit bord met decor van lange lijzen en theehuis. China, Yongzheng periode, omstreeks 1725.
914. Fauteuil, Gerard van den Berg
Bruine lederen fauteuil naar ontwerp van Gerard van den Berg, modelnaam Longa. Uitgevoerd door LABEL Vandenberg, eind 20e eeuw.
915. Lot spijkerglas
Vijf spijkerglas objecten waaronder een kristallen vogel Gränna Glasbruk Sweden, twee spijkerbol vaasjes A.D. Copier, een asbak Glasfabriek Leerdam en een blauw vaasje. Tweede helft 20e eeuw.
916. Theekommen, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen blauw-witte theekommen met floraal decor en zotjes. China, Kangxi periode, omstreeks 1700.
917. Schalen, China
Twee rechthoekige porseleinen blauw-witte schalen met landschappelijk decor. China, Kanton, 19e eeuw.
918. Roomstel
Boheems kristallen roomstel bestaande uit een roomkan en een kandijpot met zilveren montering. Onduidelijk merktekens, getest tweede gehalte zilver. Tweede helft 19e eeuw.
919. Speelgoed
Drie Steiff pluchedieren, twee hertjes en een goudvis “Flossy”. Daarbij een opwindhond, gemerkt Germany en een Bruintje Beer spaarpot. Tweede helft 20e eeuw.
920. Kopergravures, Jan Luyken
Vijf ingelijste kopergravures van Jan Luyken, omstreeks 1680.
921. Kopergravures, Jan Luyken
Vijf ingelijste kopergravures door Jan Luyken, omstreeks 1680.
922. Sigaren, Schimmelpenninck
Sigarendoos met assortiment Schimmelpenninck sigaren. Made in Holland, vierde kwart 20e eeuw.
923. Uniform Nederlandse Landmacht
Uniform van de Nederlandse Landmacht bestaande uit colbert en pantalon met lederen koppel en pet. Jaren 70.
924. Schilderij, China
Schilderij met een Chinese moderne compositie, gemengde techniek op papier. Linksonder gesigneerd en voorzien van Chinees rode stempel, eind 20e eeuw.
925. Aquarel, Dirk Douwe Osinga
Aquarel getiteld “Een dikke duim en een klein gat…..” door Dirk Douwe Osinga (1913-1997), leerling van Piet van der Hem. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1950.
926. Gouden ring
14 karaat gouden ring met zes kleine briljanten, circa 0.1 karaat. Eind 20e eeuw.
927. Gouden ring met briljant
14 karaat gouden ring met briljant, circa 0.1 karaat. Gemerkt met eikenblaadje en andere merken. Derde kwart 20e eeuw.
928. Borden, China
Twee famille rose porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.
929. Borden, China, Chien-lung periode
Twee blauw-wit beschilderde porseleinen borden met tuinscene en pagode decor. China, Chien-lung periode, 1737-1795.
9725 CT Groningen