Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
804. Kris, Indonesië
Javaanse kris met houten rijkelijk gestoken greep en houten schede. Circa 1900.
805. Kabinet
Eikenhouten Welsh Cardiganshire kabinet met twee deuren en vijf lades, 18e eeuw.
806. Beelden, Duitsland
Biscuitporseleinen handgeschilderde beelden van dames met geweer. Aan de binnenzijde vermelding van modelnummers. Duitsland, midden 20e eeuw.
807. U.S. Air Force, Britains
Britains rode vensterdoos met vier handbeschilderde tinnen soldaten van de U.S. Air Force Coulor Party. Catalogusnummer 7307 uit 1987.
808. Vaas
Glazen mondgeblazen vaas met witte punt decor en voorzien van tincraquelé structuur. Aan de onderzijde pontil aanwezig, tevens gegraveerd Cseh en 79, 20e eeuw.
809. Vaas, Scheurich
Keramieken West Germany fatlava vaas met rode paarden decor door Scheurich. Aan de onderzijde voorzien van modelnummer 279-38. Duitsland, jaren 70.
810. Aquarel, Edwin Brandt
Aquarel op papier met landschappelijke voorstelling door Edwin Brandt (1942). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1984.
811. Art Deco schenkkannen, Kennemer Potterij
Drie keramieken Art Deco schenkkannen door G.J. Gellings en uitgevoerd door Kennemer Potterij. Aan de onderzijde gemerkt Velsen en vermelding van modelnummers 17A en 174B. Jaren 30.
812. Schalen
Vier dubbellaags polychroom gedecoreerde glazen schalen in fusion techniek, 21e eeuw.
813. Vrachtauto’s, Yamazaki
Twee blikken vrachtauto's met oplegger door fabrikant Yamazaki. Aan de onderzijde gemerkt Made in Japan, jaren 60.
814. Lot curiosa
Lot curiosa met twee olifantenbeeldjes, verzilverd bakje, messen met hoornen heft, boekjes, broches, Zippo aansteker, oorbellen, munten en meer. 21e eeuw.
815. Servies Wedgwood
Groot keramieken creamware servies van Wedgwood bestaande uit vijf dekschalen, twee sauskommen, een grote schaal, een kleine schaal, acht dekschalen, tien kleine borden, twaalf soepborden, tweeëntwintig grote borden. Made in England, begin 20e eeuw.
817. Vazen
Convoluut vazen met een Boheemse paarse vaas met horizontale ribbelstructuur jaren 30, een blauw-witte Pfeiffer vaas, Nieuw Buinen en twee Italiaanse Murano vazen, jaren 60.
818. Art Deco mantelklok, Junghans
Houten Art Deco mantelklok door Junghans met verchroomde bolpoten en met palissanderhoutfineer wijzerplaat. Duitsland, jaren 30.
819. U.S. Marine Corps set, Britains
Uit de Britains Metal-Models serie een handbeschilderd militair orkest bestaande uit tien muzikanten van het U.S. Marine Corps in originele rode vensterdoos. Catalogus nummer 7305 uit 1987.
820. Beelden kristal
Drie kristallen katten en twee zwanen, merendeels uitgevoerd door Pfeiffer, Made in Holland en voorzien van sticker onderzijde. Kleine zwarte kat voorzien van sticker De Blaaspijp, Handmade Holland. Musselkanaal, vierde kwart 20e eeuw.
821. Vaas, Potterij Zaalberg
Beige geglazuurde vaas door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gesigneerd, jaren 60/70.
822. Schenkkan, Masons England
Engelse porseleinen schenkkan, Hydra jug, door Masons (England) in Japanse stijl met een slang verwerkt in hengsel en floraal gedecoreerd. Betreft een groter formaat schenkkan. Aan de onderzijde gemerkt met Masons Kroon en Ironstone China. Engeland, midden 19e eeuw.
823. Gebakstel. Potterie De Driehoek
Bruin geglazuurd keramieken gebakstel door Potterie De Driehoek Huizen. Een taartschotel, twaalf gebaksborden en twaalf kleine serveerbordjes. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70.
824. Schilderij, Eef Scheffers
Schilderij van Korrebrug met café Rodeweg met reclame JG pruimtabak te Groningen door Eef Scheffers (1923-1996), olieverf op linnen. Linksonder gesigneerd. Jaren 50. Ter illustratie van de Korrebrug met café een foto uit de Beeldbank Groningen.
825. Schaal
Keramieken Fajalauza schaal met blauw, groen en zwart geglazuurd slinger decor. Spanje, 20e eeuw.
826. Gordon Highlander Officer piper and 5 men, Britains
Britains rode vensterdoos met zes handbeschilderde tinnen soldaten van Gordon Highlander regiment. Catalogusnummer 7239 uit 1987.
827. Lot curiosa
Lot curiosa een metalen Art Deco stijl theepot met houder, metalen suiker voorraaddoos, kandelaar en meer. 20e eeuw.
828. Kurkentrekker, Columbus
Duitse kurkentrekker met splitframe gemerkt Columbus, patent Eduard Becker Solingen, Deutsches Reichspatent vermelding. Duitsland, omstreeks 1900.
9725 CT Groningen