Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
754. Schilderij
Schilderij van een bosgezicht, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1948.
755. Prent Beleg van Haarlem
Facsimile druk van een kopergravure van Het beleg van Haarlem 1572-1573.
756. Plaatjesalbums, Verkade
Acht plaatjesalbums van Verkade met onder andere Cactussen en Vetplanten door A.J. Van Laren, vier aquarium- en dierenalbums door AJF Portielje, Hans de torenkraai en de uitgave de Diergaarde. Tweede kwart 20e eeuw.
757. Keramiek, Potterie Zaalberg
Vier aardewerken donkerrood geglazuurde objecten door Potterie Zaalberg bestaande uit twee vazen, een schotel en schotel op voet. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70/80.
758. Schilderij, Willem Götze
Schilderij getiteld “Spiti Theodorakis” door Willem Götze (1941), acrylverf op papier. Linksonder gesigneerd, jaren 70/80.
759. Trolley, design Joe Colombo voor Bieffeplast
Wit kunststoffen trolley op zwenkwieltjes, modelnaam "Boby Container", ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast. Italië, jaren 70.
760. Vaas
Gele porseleinen vaas met golvende rand en blok- en cirkeldecor. Aan de onderzijde gemerkt BH, gemonogrammeerd en vermelding modelnummer 1186. Eind 20e eeuw.
761. Murano vaas, Vetreria Vistosi
Rode Murano bolvaas met kraag door Vetreria Vistosi, Venetië, tweede helft 20e eeuw.
762. Schilderij Annie M. Dommering
Schilderij van een stilleven met Blanc de Chine beeld en bloemen in vaas door Annie M. Dommering (1896-1949), tweede kwart 20e eeuw.
763. Gouache, Wijngaarden
Gouache van een industriële omgeving in expressionistische stijl. Linksonder gesigneerd Wijngaarden en rechts gedateerd november 1961.
764. Zeefdruk, Chris Roodvoets
Zeefdruk van landschap met vogels door Chris Roodvoets (1941). Linksonder gesigneerd met potlood, vermelding van het oplagenummer 112/190 en datering 1968.
765. Schilderij
Schilderij van een sleepboot in de haven, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1932.
766. Art Deco schaal, Plateelfabriek Zuid-Holland
Art Deco keramieken schaal naar ontwerp van L.J. Muller en uitgevoerd in spuitglazuur techniek door de Koninklijke Plateelfabriek Zuid-Holland, modelnaam Muvelee. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer. Uitgevoerd omstreeks 1930.
767. Stopflessen, Empoli
Twee blauwe glazen stopflessen in de vorm van teckel en kat door glasfabrikant Empoli. Italië, jaren 60/70.
768. Olielamp
Een bronzen olielamp in de vorm van een vogel, midden 20e eeuw
769. Schilderij Annie M. Dommering
Schilderij van een stilleven met Blanc de Chine beeld en bloemen in vaas van Annie M. Dommering(1896-1949), tweede kwart 20e eeuw.
770. Beeldje
Verchroomd messing Art Deco stijl beeldje van een danseres. Aan de onderzijde gemerkt SK, 20e eeuw.
771. Schildering, Roelof Bijleveld
Schildering, een studie voor behang voor de Menkemaborg door Roelof Bijleveld. Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1992.
772. Ets, Cornelis Brandenburg
Ets van het Damrak te Amsterdam van Cornelis Brandenburg (1884-1954). Rechtsonder met potlood gesigneerd. De ets is beschreven en afgebeeld in zijn oeuvreoverzicht onder nummer CB060M. Begin 1900.
773. Lithografie, Pablo Picasso
Lithografie getiteld “Stieren en Stierenvechters” door Picasso (1881-1973). Gesigneerd, 2e helft 20e eeuw.
774. Schilderij, Johannes Martinus Bach
Schilderij van duinlandschap met werkende landarbeider door Johannes Martinus Bach (1866-1943), olieverfschilderij op board. Rechtsonder gesigneerd, begin 1900.
775. Zeefdruk, Henk Schiffmacher
Zeefdruk getiteld “Love” door Henk Schiffmacher (1952). Linksboven gesigneerd in de druk, 21e eeuw.
776. Inkttekening, Jaap Vegter
Inkttekening “Ingang van de Nederlands Hervormde Kerk te Rijswijk” door Jaap Vegter. Rechtsonder gesigneerd en te dateren omstreeks 1959.
777. Vaas, Potterij Zaalberg
Grijsgroene keramieken vaas voorzien van glansglazuur door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.
778. Wandkleed, Maya Wildevuur
Textielen wandkleed met decor van huizen door Maya Wildevuur (1944-2023). Vierde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen