Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni

704. Armband, Svenskt Tenn

Zweedse brutalistische metalen armband door Svenskt Tenn. Derde kwart 20e eeuw.

705. Vazen

Twee paarskleurige glazen vazen, 21e eeuw.

706. Globe

Groter formaat aluminium globe, 21e eeuw.

707. Vazen en dekselpot

Twee lichtblauw opaline vazen en een malachiet blauwe glazen dekseldoos door Kurt Schlevogt. Bohemen, tweede kwart 20e eeuw.

708. Vaas, Carstens Tönnieshof

Brutalistische keramieken vaas door Carstens Tönnieshof. West-Germany, jaren 70

709. Schilderij, J. Beuker

Schilderij van een bosgezicht met zandweg en paardenwagen door J. Beuker, olieverfschilderij op triplex. Rechtsonder gesigneerd J. Beuker, eerste helft 20e eeuw.

710. Hyacintvazen

Convoluut van zes glazen hyacintvazen in verschillende kleuren. Midden 20e eeuw.

711. Tegel, Chris Lanooy

Aardewerken wandtegel naar ontwerp van Christiaan Johannes (Chris) Lanooy in kenmerkende kleuren. Aan de achterzijde gemerkt CLBR in cirkel, eerste kwart 20e eeuw.

712. Beeldje, Arne Ingdam

Aardewerken geglazuurd beeldje van liggend hertje door Arne Ingdam (1922-2002). Aan de onderzijde gemonogrammeerd, naamsvermelding en Denmark. Jaren 60/70.

713. Schaal, Bohemen

Kristallen Boheemse schaal in blauw-groene kleurslag. Tsjechië, jaren 60.

714. Vaas, Roger Guérin

Geglazuurde aardewerken flesvaas met oor naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt, gesigneerd met vermelding modelnummer 43/F/VI. Vervaardigd in België tussen 1927-1940. Betreft een groot formaat vaas.

715. Vazen

Kristallen roze vaas met gedraaide werking in de stijl van Val Saint Lambert. Daarbij een helderglazen kristallen vaas van Orrefors (Zweden) aan de onderzijde gesigneerd en genummerd. Derde kwart 20e eeuw.

716. Her Majesty, Queen Elizabeth with guards, Britains

Uit de Britains Metal-Models serie een set handbeschilderde figuren bestaande uit H.M. Queen Elizabeth te paard met drie ruiters en vier soldaten in originele rode vensterdoos. Catalogus nummer 7219 uit 1986.

717. Vazen, Indonesië

Twee messing siervazen gedecoreerd met wajangpoppen en botanische motieven. Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

718. Zilveren lodereindoosje 1868

Zilveren octagonaal gevormd lodereindoosje met geciseleerd floraal decor. Gekeurd met meesterteken JS 160, lopende leeuw 2 en jaarletter I (1868) en onderzijde monogram H.A.

719. Beeld Peter Stuyvesant, Hans Bayens

Bronzen beeldje van Peter Stuyvesant door Hans Bayens (1924-2003). Op het basement gesigneerd Bayens, plaatje achterzijde vermelding datering 1980.

720. Asbak en schaal, Tsjechië

Boheemse glazen asbak en schaal. Groene schaal naar ontwerp van Josef Hospodska - Chribska glassworks, daarnaast een blauwe dubbellaags vintage asbak. Tsjechië, jaren 60/70.

721. Kunstboek - Moderne Kunst 1903

Kunstboek “Moderne Kunst in Meister Holzschnitten nach Gemalde und Skulpturen”. Rijkelijk geïllustreerde uitgave. XVIII Band. Uitgeverij Richard Bong, Berlin omstreeks 1903.

722. Pop, Gebrüder Kuhnlenz

Pop met bisquit porseleinen hoofd door de Gebüder Kuhnlenz. Hoofd met oogbeweging mechanisme. Achterzijde hoofd gemerkt met DEP. en modelnummer 11. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

723. Inktschildering, Japan

Japanse bamboe schildering met Oost-Indische inkt op papier. Tweede helft 20e eeuw.

724. Potloodtekening

Potloodtekening van mannenportret en profile. Ongesigneerd, 20e eeuw.

725. Boeddha

Bronzen Shakyamuni Boeddha, omgeving Tibet. 20e eeuw.

726. Vaas, Potterij Zaalberg

Zwarte aardewerken vaas met wit slinger decor door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60-80.

727. Vazen en hyacintvaas, Potterie Zaalberg

Een bruin-beige geglazuurde keramieken vaas, een cilindrische keramieken vaas met horizontale ribbelstructuur en een bruin-beige geglazuurde keramieken hyacintvaas door Potterie Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70.

728. Tegels

Delfts blauwe aardewerken tegels met botanisch en vogel decor, 19e eeuw.

9725 CT Groningen