Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
704. Armband, Svenskt Tenn
Zweedse brutalistische metalen armband door Svenskt Tenn. Derde kwart 20e eeuw.
707. Vazen en dekselpot
Twee lichtblauw opaline vazen en een malachiet blauwe glazen dekseldoos door Kurt Schlevogt. Bohemen, tweede kwart 20e eeuw.
708. Vaas, Carstens Tönnieshof
Brutalistische keramieken vaas door Carstens Tönnieshof. West-Germany, jaren 70
709. Schilderij, J. Beuker
Schilderij van een bosgezicht met zandweg en paardenwagen door J. Beuker, olieverfschilderij op triplex. Rechtsonder gesigneerd J. Beuker, eerste helft 20e eeuw.
710. Hyacintvazen
Convoluut van zes glazen hyacintvazen in verschillende kleuren. Midden 20e eeuw.
711. Tegel, Chris Lanooy
Aardewerken wandtegel naar ontwerp van Christiaan Johannes (Chris) Lanooy in kenmerkende kleuren. Aan de achterzijde gemerkt CLBR in cirkel, eerste kwart 20e eeuw.
712. Beeldje, Arne Ingdam
Aardewerken geglazuurd beeldje van liggend hertje door Arne Ingdam (1922-2002). Aan de onderzijde gemonogrammeerd, naamsvermelding en Denmark. Jaren 60/70.
713. Schaal, Bohemen
Kristallen Boheemse schaal in blauw-groene kleurslag. Tsjechië, jaren 60.
714. Vaas, Roger Guérin
Geglazuurde aardewerken flesvaas met oor naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt, gesigneerd met vermelding modelnummer 43/F/VI. Vervaardigd in België tussen 1927-1940. Betreft een groot formaat vaas.
715. Vazen
Kristallen roze vaas met gedraaide werking in de stijl van Val Saint Lambert. Daarbij een helderglazen kristallen vaas van Orrefors (Zweden) aan de onderzijde gesigneerd en genummerd. Derde kwart 20e eeuw.
716. Her Majesty, Queen Elizabeth with guards, Britains
Uit de Britains Metal-Models serie een set handbeschilderde figuren bestaande uit H.M. Queen Elizabeth te paard met drie ruiters en vier soldaten in originele rode vensterdoos. Catalogus nummer 7219 uit 1986.
717. Vazen, Indonesië
Twee messing siervazen gedecoreerd met wajangpoppen en botanische motieven. Indonesië, tweede helft 20e eeuw.
718. Zilveren lodereindoosje 1868
Zilveren octagonaal gevormd lodereindoosje met geciseleerd floraal decor. Gekeurd met meesterteken JS 160, lopende leeuw 2 en jaarletter I (1868) en onderzijde monogram H.A.
719. Beeld Peter Stuyvesant, Hans Bayens
Bronzen beeldje van Peter Stuyvesant door Hans Bayens (1924-2003). Op het basement gesigneerd Bayens, plaatje achterzijde vermelding datering 1980.
720. Asbak en schaal, Tsjechië
Boheemse glazen asbak en schaal. Groene schaal naar ontwerp van Josef Hospodska - Chribska glassworks, daarnaast een blauwe dubbellaags vintage asbak. Tsjechië, jaren 60/70.
721. Kunstboek - Moderne Kunst 1903
Kunstboek “Moderne Kunst in Meister Holzschnitten nach Gemalde und Skulpturen”. Rijkelijk geïllustreerde uitgave. XVIII Band. Uitgeverij Richard Bong, Berlin omstreeks 1903.
722. Pop, Gebrüder Kuhnlenz
Pop met bisquit porseleinen hoofd door de Gebüder Kuhnlenz. Hoofd met oogbeweging mechanisme. Achterzijde hoofd gemerkt met DEP. en modelnummer 11. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
723. Inktschildering, Japan
Japanse bamboe schildering met Oost-Indische inkt op papier. Tweede helft 20e eeuw.
724. Potloodtekening
Potloodtekening van mannenportret en profile. Ongesigneerd, 20e eeuw.
725. Boeddha
Bronzen Shakyamuni Boeddha, omgeving Tibet. 20e eeuw.
726. Vaas, Potterij Zaalberg
Zwarte aardewerken vaas met wit slinger decor door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60-80.
727. Vazen en hyacintvaas, Potterie Zaalberg
Een bruin-beige geglazuurde keramieken vaas, een cilindrische keramieken vaas met horizontale ribbelstructuur en een bruin-beige geglazuurde keramieken hyacintvaas door Potterie Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70.
728. Tegels
Delfts blauwe aardewerken tegels met botanisch en vogel decor, 19e eeuw.
9725 CT Groningen