Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni

603. Vaas en schaaltjes. Potterie De Driehoek

Convoluut keramiek van Potterie De Driehoek, Huizen; een vaas en drie schaaltjes. Gemerkt aan de onderzijde, derde kwart 20e eeuw.

604. Vazen, K.P.C. de Bazel

Vier helderglazen vazen met verticale ribbelstructuur, model "S", naar ontwerp van Karel Petrus Cornelis de Bazel en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Ontwerp stamt uit 1919, niet gemerkt.

605. Foto portret, Feike Otto van der Zee

Fotoportret van een jongen (Robert Mapplethorpe) door Feike Otto van der Zee. Verso gesigneerd, oplagenummer 1/2 en gedateerd 2005.

606. Reclameobject, Goebel

Reclameobject voor Mc Dowell Pipe Tobaccos London gefabriceerd door Goebel Duitsland. Aan de achterzijde gemerkt en gemonogrammeerd H.J.B. Jaren 60.

607. Theeketel, Mongolië

Mongoolse koperen theeketel rijkelijk gedecoreerd met runderen, kamelen, mensfiguren en inheemse behuizingen. 19e eeuw.

608. Art Deco keramiek, Mobach

Drie keramieken Art Deco objecten, een serveerschaal, dekselpot en een suikerpot door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers 13 en 50. Tweede kwart 20e eeuw.

609. Potloodtekening, Cis Koetse

Potloodtekening getiteld “De verre kust” door Cis Koetse (1943), verso informatie en te dateren omstreeks 2003.

610. Schaal, Max Verboeket

Kristallen schaal met groen-paars sliert decor naar ontwerp van Max Verboeket. Uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht, derde kwart 20e eeuw.

611. Dekselpot, Wim van Nuenen

Groen geglazuurde dekselpot met handgrepen door Wim van Nuenen (Schiedam, 1947). Aan de onderzijde gemerkt., vierde kwart 20e eeuw.

612. Kom, Perzië

Bronzen kom met ring. Perzië, 19e eeuw.

613. Art Deco vaas, Mobach

Keramieken bruin-oranje geglazuurde Art Deco vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Utrecht en vermelding van modelnummer 695. Tweede kwart 20e eeuw.

614. Tsuba, Japan

Bronzen Samoerai tsuba gedecoreerd met draak en parel. Japan, 20e eeuw.

615. Vaas

Paarse kristallen dubbellaags Fazzoletto vaas, 21e eeuw.

616. Baardmankruiken, Sint Paulusabdij

Twee aardewerken baardmankruiken uitgevoerd door de keramisten van de Sint Paulusabdij. Aan de onderzijde gesigneerd. Oosterhout, jaren 70.

617. Wijnglazen

Zes annagroene kristallen geslepen wijnglazen, wijnglazen van uraniumglas. Jaren 20/30.

618. Vaas, Mary Gregory

Kristallen Mary Gregory vaas met rijkelijk geslepen decor en een afgebeelde wuivende jongedame in lila vlak. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

619. Murano zeilbootjes

Drie glazen Murano zeilbootjes met blauw zeil en millefiori decor, grootste zeilboot voorzien van originele Murano sticker. Italië, jaren 60/70.

620. Beeld

Bronzen beeldje van zittende vrouw met wikkeldoek. Anoniem, begin 20e eeuw.

621. Hangkastje 1833

Essenhouten hangkastje met geheime lade. Gedateerd aan de binnenzijde deur 1833 en monogram HK.

622. Hanglamp, Art Deco

Art Deco hanglamp met chromen armatuur, geheel voorzien van drie beige glazen lampenkappen met gevlekt decor. Frankrijk, jaren 30.

623. Teddybeer, Steiff

Steiff teddybeer met kanten kraag, maakt geluid bij omdraaien. Gemerkt met Knopf in het oor en label, betreft nummer 2076 uit een oplage van 6000 stuks voor Vedes. Duitsland, gefabriceerd in 1994.

624. Tapijt

Handgeknoopt vloerkleed met floraal decor, 20e eeuw.

625. Wandkastje, Societé Ceramique Maastricht

Houten keuken wandkastje met porseleinen houders voor koffie suiker, specerijen en meer. Houder aan de onderzijde gemerkt Societé Ceramique Maastricht. Tweede kwart 20e eeuw.

626. Zilveren pepermuntdoosje 1860

Een zilveren pepermuntdoosje met geciseleerde bewerking door Jacob Kooiman. Gekeurd met meesterteken JK (Jacob Kooiman), lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter A (1860).

627. Kroonluchter, Frankrijk

Kristallen éénlichts kroonluchter met bronskleurige montuur. Frankrijk, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen