Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni

578. Schilderijen, Lilian Van Opdorp

Twee schilderijen getiteld “Vibratie” door Lilian van Opdorp (1960). Verso gesigneerd en gedateerd 2007.

579. Art Deco schaal, Arrers France

Franse Art Deco schaal met opaliserend decor van hazelnoten door Arrers. Gesigneerd Arrers, France. Frankrijk, jaren 30.

580. Vaas, Brouwer’s Aardewerkfabriek

Keramieken vaas met horizontaal ribbelstructuur voorzien van warm gele glansglazuur door Brouwer’s Aardewerkfabriek. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60/70.

581. Zilveren dienblad, Gebrüder Schelhaas

Sterling zilveren dienblad door de Gebrüder Schelhaas, Zürich. Gemerkt Schelhaas, halve maan, kroontje, eenhoorn en 925. Zwitserland, midden 20e eeuw.

582. Merklap 1836

Textielen merklap met verschillende borduurtechnieken. Gedateerd 1836.

583. Art Deco messenleggers, Sabino en Danielo

Twee Franse Art Deco glazen messenleggers, een fazant gemerkt Sabino en een hond gemerkt Danielo Paris. Uitgevoerd in opaliserend glas, ontwerp stamt uit de jaren 30.

584. Romeinse munten

Twee zilveren Romeinse munten en twee grote sestertius messing Romeinse munten, circa 100 v. Chr.

585. Schaar

Zilveren chatelaine en schaar met zilveren foedraal, 19e eeuw.

586. Poëzieplaatjes

Zestien bladen met poëziealbum plaatjes, zowel voor als achterzijde gevuld met voornamelijk floraal- en kinderen thema. Midden 20e eeuw.

587. Vaas, Potterij Zaalberg

Keramieken grijs-beige vaas met licht geribbelde horizontale structuur door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gemerkt. Jaren 60/70.

588. Boekensteun

Twee polystone bruin gepatineerde boekensteunen in paarden schaakstuk optiek, 21e eeuw.

589. Durham light Infantry, Britains

Uit de W. Britains Special Collectors Edition acht handbeschilderde tinnensoldaten van de Durham Light Infantry. Catalogusnummer 00131 uit 1999.

590. Prent Groningen

Reproductie van een steendruk van Groningen vanaf de Vismarkt richting de Grote Markt omstreeks 1850 getiteld “ Bontehuis aan oostzijde Vismarkt”. Naar een tekening van Sybolt Berghuis. Lithografie oorspronkelijk uitgevoerd door Steendrukkerij J.H. V.d Weijer, Groningen, omstreeks 1860. Deze uitvoering eind 20e eeuw.

591. Bureaulamp, Fontana Arte

Design bureaulamp met geplooid metalen lampenkap, modelnaam Candle geproduceerd door Gruppo Fontana Arte, modelnummer 5486ZZ. Made in Italy, eind 20e eeuw.

592. Thee- en koffieservies

Vernikkeld messing thee-en koffieservies in eclectische stijl bestaande uit koffiepot, theepot, theelicht, suiker- en kandijpot, melkkannetje en lepelvaasje. Omgeving Daalderop, Kurz & Co te Tiel. Ongemerkt, jaren 20/30.

593. Vaasjes, Cor Unum

Twee groene keramieken vaasjes met één onderzetter door Cor Unum, modelnaam “Zweitse Landsheer”. Jaar van ontwerp 1989.

594. Schenkkan en bekertjes, Fris Edam

Keramieken lichtgrijs geglazuurde schenkkan met vier drinkbekertjes door Fris, Edam. Aan de onderzijde gemerkt Fris Edam Made in Holland. Derde kwart 20e eeuw.

595. Vaas, Villeroy & Boch

Kristallen fumékleurige vaas c.q. windlicht met verticaal gefacetteede buitenzijde, modelnaam DeLight. Villeroy & Boch, Duitsland, 21e eeuw.

596. Dekseldoosjes, China

Twee porseleinen Chinese dekseldoosjes gedecoreerd met eenden en spelende kinderen decor. Midden 20e eeuw.

597. Slot, Mali

Houten slot voor een deur, Serruro Dogon Mali. 20e eeuw.

598. Kruk, Bla Station

Oudroze hechthouten kruk, modelnaam Bimbo door Zweedse meubelfabrikant Bla Station. Gefabriceerd in 2012.

599. Kopergravure Groningen

Kopergravure getiteld “Gezicht van de stad Groningen buiten de Steentel Poort”. Gravure naar een tekening van Oosterhuis. Met een vierregelig vers: 't is Gruno's grijzen vest. De lust, voor ieders oogen. Door vlijt en spaarzaamheid. Met moed uit niet getoogen. Vervaardigd tussen 1818 en 1850.

600. Wandplaquette

Bronzen groen gepatineerde wandplaquette met decor van Afrikaanse man met zonnestraal motieven. Midden 20e eeuw.

601. Vaas, Roger Guérin

Aardewerken bolvaas in crème-zandkleurige kleurslag door Roger Guérin Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer. België, tweede kwart 20e eeuw.

602. Wijnglazen, Art Deco

Zes groene Art Deco wijnglazen met geslepen decor onderzijde kelk. Tweede kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen