Veiling: Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september
532. Schilderij
Schilderij van een heer met baard, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, eind 19e eeuw. Verso informatie.
533. Snuff bottle, China
Chinese snuff bottle van een walnoot met een gesneden decor van “Duizend monniken”, compleet met doseerlepel. Eind Qing dynastie, 19e eeuw.
534. Meisterwerken Muhammedanischer Kunst
Die ausstellung von Meisterwerken Muhammedanischer Kunst in München 1910 herausgegeben von F. Sarre und F.R. Martin.
Neuaugabe des Amtlichen Katalogs. Copyright Alexandria Press, London 1984.
535. Fles, Costa Rica
Aardewerken fles gedecoreerd met Midden-Amerikaans decor. Costa Rica, 20e eeuw.
536. Geweer, Rusland
Russisch Mosin-Nagant geweer. Gemerkt en genummerd, eerste kwart 20e eeuw.
537. Muziekdoos, B.H. Abrahams
Zwitserse muziekdoos door B.H. Abrahams met acht melodieën en drie bellen. Met Engelstalige instructie en melodie opsomming. Zwitserland, omstreeks 1895.
538. Beeld
Groen gepatineerd bronzen beeld van een fluitspeelster. Aan de achterzijde gemonogrammeerd, vierde kwart 20e eeuw.
539. Schaal, Peru
Modernistische koperen schaal op pootjes met zilverkleurige Inca applicaties. Peru, jaren 70.
540. Sieradendoos
Zwarte sieradendoos op pootjes gedecoreerd met handbeschilderd floraal decor en vogel, binnenzijde voorzien van spiegel. Anoniem, begin 21e eeuw.
541. Lot zilver
Convoluut zilver bestaande uit een handspiegel en loep, gemerkt 925 en drie overige keuren, en een veterhaak gemerkt lopende leeuw 2, meesterkeur en jaarletter.
542. Happy Boeddha
Bronzen beeld van een zittende Happy Boeddha gehuld in mantel met gelukssymbolen, 20e eeuw.
543. Elpee Karel Appel
Elpee Musique Barbare van Karel Appel (1921-2006), vinylplaat met bijbehorend boekwerk met foto’s van Ed van der Elsken uit 1963. Lithografie ontbreekt.
544. Vaas
Keramieken geglazuurde vaas met meerdere oppervlakte structuren en een bomen motief. Anoniem, eind 20e eeuw.
545. Chancay vat, Peru
Pre-Colombiaans keramieken Chancay vat, voorraadpot met deksel in moderne gietijzeren staander. Peru, 1000-1200 na Christus.
546. Beeld
Marmeren beeld van een vrouw in overpeinzende houding, 21e eeuw.
547. School-atlas, A.A. Beekman en R. Schuiling
School-atlas der geheele aarde door A.A. Beekman en R. Schuiling. Uitgegeven door W.J. Thieme & Cie te Zutphen in 1894.
548. Kommen Vung Tau Cargo, Vietnam
Twee Chinese porseleinen kommen afkomstig van het scheepswrak de Vung Tau Cargo Vietnam, circa 1690. Provenance: veiling Christie’s.
549. Dekselmand, Afrika
Traditionele Zoeloe dekselmand handgeweven uit palmbladeren. Zuid-Afrika, 21e eeuw.
550. Beeld, China
Chinees spekstenen beeld met acht onsterfelijken in een boot. China, derde kwart 20e eeuw.
551. Beeld
Groen gepatineerd Etruskisch beeld van een vrouw met spiegel, zoals tentoongesteld in het Guarnacci Museum in Volterra. Jaren 70/80
552. Gouden damesring
14 karaat gouden damesring met briljanten. Gemerkt 585, eind 20e eeuw.
555. Schilderij
Schilderij van de kruisafneming van Christus naar een werk van Gaspar de Crayer. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, begin 20e eeuw.
556. Zilveren munt 1763
Provinciale West-Friesland zilveren Gulden uit 1763.
557. Art Deco vaas, Fons Decker
Art Deco plateel vaas uitgevoerd in metallic spuitglazuur door Hubert Alphonse (Fons) Decker (1878-1947). Uitgevoerd door Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, aan de onderzijde gemerkt Gouda met vermelding van modelnummer 257A, eind jaren 20.
558. Hangbloempotten, Jaap Ravelli
Twee keramieken groen-bruin geglazuurde hangbloempotten door Jaap Ravelli (Valkenburg, Zuid-Holland). Aan de onderzijde gemerkt, jaren 70.
9725 CT Groningen