Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1487. Kom en wandbord, Porceleyne Fles

Keramieken kom en wandbord van de Porceleyne Fles, decorontwerp van Herman Sanders. Aan de onderzijde gemerkt. Gouda, begin jaren 70.

1488. Bauhaus eierset, SMF Schramberg

Bauhaus keramieken Majolika eierset, decorontwerp van Eva Zeisel en uitgevoerd door SMF Schramberg omstreeks 1928. Bord en zoutvaatje gemerkt.

1489. Vaas

Keramieken vaas met crystalline glazuur. Handgedraaide vaas uitgevoerd in witte klei, niet gesigneerd, 21e eeuw.

1490. Kom en vaas, China

Chinees keramiek, een aardewerken vaas en kom met diverse glazuur tinten. 20e eeuw.

1491. Vloerlamp, Herda

Vintage vloerlamp met plexiglazen lampenkap van lampenfabrikant Herda. Jaren 70.

1492. Fauteuil Pastoe

Fauteuil naar ontwerp van Karl Ekselius voor Pastoe met zachtgele stoffen bekleding. Model FM 31, ontwerp stamt uit 1959. Eind 20e eeuw.

1493. Spiegel

Ovalen spiegel met gefacetteerde spiegelglas en botanisch gedecoreerde goudkleurige lijst. 19e eeuw.

1494. Spiegel

Mahoniehouten ovalen spiegel voorzien van gefacetteerd spiegelglas. Midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen