Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
1487. Kom en wandbord, Porceleyne Fles
Keramieken kom en wandbord van de Porceleyne Fles, decorontwerp van Herman Sanders. Aan de onderzijde gemerkt. Gouda, begin jaren 70.
1488. Bauhaus eierset, SMF Schramberg
Bauhaus keramieken Majolika eierset, decorontwerp van Eva Zeisel en uitgevoerd door SMF Schramberg omstreeks 1928. Bord en zoutvaatje gemerkt.
1489. Vaas
Keramieken vaas met crystalline glazuur. Handgedraaide vaas uitgevoerd in witte klei, niet gesigneerd, 21e eeuw.
1490. Kom en vaas, China
Chinees keramiek, een aardewerken vaas en kom met diverse glazuur tinten. 20e eeuw.
1491. Vloerlamp, Herda
Vintage vloerlamp met plexiglazen lampenkap van lampenfabrikant Herda. Jaren 70.
1492. Fauteuil Pastoe
Fauteuil naar ontwerp van Karl Ekselius voor Pastoe met zachtgele stoffen bekleding. Model FM 31, ontwerp stamt uit 1959. Eind 20e eeuw.
1493. Spiegel
Ovalen spiegel met gefacetteerde spiegelglas en botanisch gedecoreerde goudkleurige lijst. 19e eeuw.
1494. Spiegel
Mahoniehouten ovalen spiegel voorzien van gefacetteerd spiegelglas. Midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen