Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1387. Lot speelgoed

Lot speelgoed met meerdere celluloid popjes, boekjes, telraam, dekseldoosjes en meer. 20e eeuw.

1388. Halsketting

Barnstenen halsketting, jaren 70/80.

1389. Boeddha, China

Spekstenen Boeddha, aan de onderzijde gemerkt en genummerd. China, 20e eeuw.

1390. Kistje

Messing dekselkistje in Middeleeuwse stijl, 20e eeuw.

1391. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Motown, Road en Gerard Cox.

1392. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Conny van de Bos en José Feliciano

1393. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Brigitte Kraandorp, Shirley en The Four Tops.

1394. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Herman van Veen, Joe Tex en The Temptations.

1395. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer The Temptations, The Joe Tex Band en B.J. Thomas.

1396. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Heintje, Mystic Eyes en Johnny Tillotson.

1397. Vazen, Mobach

Drie keramieken vazen naar ontwerp van Joke Stroes en uitgevoerd door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt met monogram. Jaren 70/80.

1398. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Wim Sonneveld, Bill Medley en Lee.

1399. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal jaren 50-70 met onder meer Wings, The Temptations en Wim Sonneveld.

1400. Kom, Samson

Famille rose stijl porseleinen kom met floraal decor. Frankrijk ca. 1920

1401. Lot curiosa

Convoluut curiosa met een houten dienblad, parelmoer eierlepels met zoutlepel, Boeddha beeldje, marmeren asbak, glazen Marmorite asbak naar ontwerp van A.D. Copier, glazen karaf, hoornen lepel en kristallen schaal op verzilverde voet. 20e eeuw

1402. Schilderij

Schilderij van een alpendorp met bergkammen, olieverfschilderij op board. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.

1403. Gouden hanger

Gouden hanger met carneool, getest 14 karaat. Midden 20e eeuw.

1404. Parfumfles met gouden beslag

Glazen parfumfles met gouden dop en zijvatting. Gemerkt met eikenblad 585, 19e eeuw.

1405. Zilveren champagnekurken en flessenstop

Drie herinnering champagnekurken met zilveren kap, begin jaren 50. Tevens een flessenstop met zilveren montuur, zwaardje gemerkt. Twee kapjes gemerkt 830 en één 925.

1406. Zilveren flessenstoppers en kurken

Twee Champagne herinnering kurken uit 1949 en 1952 en twee flessenstoppers, gemerkt met zwaardje en 830. 20e eeuw.

1407. Dames zakhorloges

Drie dames zakhorloges, een gouden zakhorloges gemerkt 0,585, 14 karaat cilndre 10 rubis, nummer 77509, een zilveren zakhorloge gemerkt 800, Remontoir cylindre 6 rubis en een zakhorloge onedel. Begin 20e eeuw.

1408. Table des XVII Provinces des Pais-Bas

Document Table des XVII Provinces des Pais-Bas door Henry Desagvliers. Uitgegeven door Reinier Ottens & Josua, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw.

1409. Lot zilver

Convoluut zilver bestaande uit een kristallen strooier met zilveren dop gemerkt met zwaardje, een porseleinen parfumflesje met zilveren dop gemerkt met zwaardje en zilveren dop gemerkt met 835.

1410. Lot aziatica

Drie Chinees porseleinen Imari schoteltjes en twee Japans Imari porseleinen theekopjes met schotels met vergulde vogel in vakverdeling, 18e eeuw.

1411. Bank

Eikenhouten bank in renaissance stijl. Italië, 19e eeuw.

9725 CT Groningen