Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1285. Olifant

Beeld van een olifant met leder overtrokken. Eind 20e eeuw.

1286. Lamp, Giso

Art Deco stijl hanglamp naar ontwerp van Gispen en uitgevoerd door Giso met modelnummer 7004, jaar van ontwerp 1926. Uitvoering eind 20e eeuw.

1287. Schilderij, Nico Lootsma

Schilderij van een geabstraheerd gezicht door Nico Lootsma (1963), olieverf op linnen. Verso gesigneerd N. Lootsma en gedateerd 1992.

1288. Schilderij, Rudi Seidel

Schilderij van een parkgezicht in expressionistische stijl door Arthur Rudolf (Rudi) Seidel (1938-2022). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd A.R. Seidel en gedateerd 1969.

1289. Stoven

Drie eikenhouten stoven met messing en koperen watercontainers, begin 1900.

1290. Vazen

Twee dubbellaags glazen vazen met bruin-zwart gemêleerd decor met ingesloten luchtbellen. Pontil onderzijde gepolijst. 21e eeuw.

1291. Lakdoos, Japan

Japanse lakdoos gedecoreerd met waaiers en botanische motieven met ingelegd parelmoer. Gesigneerd met drie Japanse karakters. Japan, begin 1900.

1292. Presse-papiers

Twee helderglazen presse-papiers, een grotere met ingesloten luchtwerveling en een kleinere met ingesloten luchtbellen. Vierde kwart 20e eeuw.

1293. Prenten

Vijf grafische prenten waaronder twee gesigneerd Ben Postema en gedateerd 1997 en 2008.

1294. Lot tin

Convoluut tin met onder meer een nachtspiegel, borden, schenkkannen, maatbekers, botervorm en boterpot. 20e eeuw.

1295. Imari vazen, Japan

Twee handbeschilderde Japanse Imari porseleinen dekselvazen en vaas gedecoreerd met floraal decor. Begin 1900.

1296. Lot damast

Lot damast met twee tafellakens, vijf servetten en zeven vingerdoekjes. Eerste helft 20e eeuw.

1297. Prenten

1298. Puddingvormen, A.D. Copier

Twee persglazen puddingvormen naar ontwerp van Andries Dirk Copier. Colopal serie, gefabriceerd door de glasfabriek Leerdam, jaren 30.

1299. Dienblad en onderzetter, Jugendstil

Koperen Oriëntaals dienblad met botanisch decor. Turkije, tweede helft 20e eeuw.

1300. Merklap 1947

Merklap met alfabet en cijfers, floraal decor, dieren met naamsvermelding Piet en datering 1945-1947.

1301. Merklap

Merklap met alfabet en cijferreeks en naamsvermelding J.S. Verlare. Eerste helft 20e eeuw.

1302. Kaart Mare Germanicum

Facsimile druk van Mare Germanicum met subtitel “Pascaert van de Noort-Zee achter Yrland en Schotland om te seylen.” Oorspronkelijk kaart omstreeks 1675.

1303. Tekening, J. van Royen

Tekening getiteld “Valthe” met verschillende boerenbehuizingen. Rechtsonder gesigneerd J. van Royen. Vierde kwart 20e eeuw.

1304. Schilderij, Indonesië

Balinees schilderij met een feestelijke voorstelling, linksonder gesigneerd Svaksei. Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

1305. Schilderij

Schilderij van een paard in de stijl van Otto Eerelman, olieverf op papier. Ongesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

1306. Schilderij, Indonesië

Schilderij met Balinese feestelijke voorstelling door JGSt Alit. Linksonder gesigneerd met vermelding van Tebesaya, Bali, verso informatie. Indonesië, derde kwart 20e eeuw.

1307. Lijst met zilveren afbeelding

Lijst met afbeelding uit de serie “I Mille volti dell’Italia” afbeelding van Pordenone - Corso Vittorio Emanuele op een Sterling zilveren plaatje 925/1000. Made in Italy, begin 21e eeuw.

1308. Schilderij, Indonesië

Schilderij met feestelijke Balinese voorstelling door Siwijana, rechtsonder en op achterzijde gesigneerd. Indonesië, midden 20e eeuw.

1309. Schilderij, Reinhart Dozy

Schilderij van een Drentse boerenschuur met huis door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Olieverfschilderij op schilderskarton, linksonder gesigneerd Dozy. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen