Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1210. Eend

Glazen beeld van een eend in rood-blauwe kleurslag. 21e eeuw.

1211. Schilderij A. Snijder

Schilderij zonder titel door A. Snijder, inktschildering met krijt. Verso informatie, eind 20e eeuw.

1212. Zeilboot

Helderglazen Murano stijl glazen zeilboot met heldergroen kleurige fok, 21e eeuw.

1213. Schilderij, Ina Meindertsma

Schilderij in gemengde techniek, inkt en pastel getiteld “Zittende vrouw” door Ina Meindertsma (1961). Rechtsonder met potlood gesigneerd, 21e eeuw.

1214. Lot koper

Twee koperen waterketels met messing dekselknop en een koperen rijtuigstoof, 19e eeuw.

1215. Kanon hulzen

Drie messing kanon hulzen waaronder een 40 mm huls gedateerd 1943, kleinere en grotere huls tevens 1943 gedateerd.

1216. Krijttekening

Krijttekening naar een schilderij van Gabriele Münter "Bloemen in de nacht". Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

1217. Murano schaal

Kristallen Murano dubbellaags oranje schaal met uitstulpingen en witte melkglazen buitenzijde. Venetië, Italië jaren 60.

1218. Zeilboot

Hoornen viermaster met sticker Lago di Garda, Italy. Jaren 70.

1219. Lithografie, Kees Spermon

Lithografie getiteld “ 2 figuren klimmende” door Kees Spermon (1941-1992). Rechtsonder met potlood gesigneerd, datering 1981 en vermelding oplagenummer 6/25.

1220. Vrachtauto

Houten polychroom geschilderde speelgoed vrachtauto. Derde kwart 20e eeuw.

1221. Rijtuigstoof

Messing rijtuigstoof, rond 1900.

1222. Beeld, Auro Belcari

Polychroom beschilderd composieten beeld van dame, in Engelse 19e-eeuwse kledingstijl, naar ontwerp van Auro Belcari voor Dear, Italy. Gemerkt en gedateerd 1989 achterzijde beeld. Made in Italy.

1223. Kommen, Petrus Regout Maastricht

Twee kommen met donkerrood decor met draken in transferprint door Petrus Regout, Maastricht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding decornaam Dragon. Eerste helft 20e eeuw.

1224. Zeefdruk

Zeefdruk met paarse abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd met potlood, eind 20e eeuw.

1225. Zeefdruk, Sakel

Zeefdruk in Pop Art stijl vrouwenportretten getiteld “Du bist die Farbe und das Licht”. Rechtsonder met potlood gesigneerd Sakel en gedateerd 1977, linksonder vermelding van oplagenummer 47/50.

1226. Treinset, Fleischmann

Treinset van Fleischmann met locomotief, wagons, transformator en rails. Modelnummer set 6308. Duitsland, jaren 80.

1227. Schaal, Goedewaagen

Aardewerken crèmekleurig geglazuurde schaal door Koninklijke Goedewaagen Gouda. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.

1228. Treinset, Fleischmann

Treinset van Fleischmann met locomotief, wagons, transformator en rails. Modelnummer set 6392 A+B. Duitsland, jaren 80.

1229. Prenten, Shepard Fairey

Twee prenten uit de serie “We the People” uitgaven "Defend Dignity" en "Are greater than fear"door Shepard Fairey (1970). Prenten stammen uit 2017.

1230. Schilderij, J.A. Molkenboer

Schilderij met detail van een Dudok gebouw met bomenpartij door J.A. Molkenboer, acrylverf op papier. Rechtsonder gesigneerd Molkenboer ©. Begin 21e eeuw.

1231. Schilderij, Arnout van Mameren

Schilderij getiteld “Displaced” door Arnout Van Mameren (1959), acrylverf op linnen. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1993.

1232. Damast

Convoluut damast bestaande uit acht tafelkleden en negen servetten. Tweede kwart 20e eeuw.

1233. Kinderlectuur

Convoluut kinderboeken en lectuur. 20e eeuw.

1234. Lithografie, Piet Klaasse

Lithografie van eenden met jongen door Piet Klaasse (1918-2001). Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1976.

9725 CT Groningen