Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1110. Vaas

Oranje-rode glazen vaas met donutvormige opening. Pontil onderzijde gepolijst, begin 21e eeuw.

1111. Schilderij, Tom Lenders

Schilderij getiteld “Kampf um die Sonne” door Tom Lenders (1942-2019). Gemengde techniek op groot formaat. Getiteld en gesigneerd in het werk en gedateerd 1981. Verso informatie.

1112. Vaas, Borek Sipek

Glazen vaas met ingesloten luchtbellen naar ontwerp van Borek Sipek (1949-2016). Boheems glas, eind 20e eeuw.

1113. Vazen

Twee groene langhals vazen Maison d’Etre, 21e eeuw.

1114. Vazen, Matty

Twee geglazuurde keramieken vazen gesigneerd onderzijde Matty. Leeuwarden, eind 20e eeuw.

1115. Vazen, KPM

Convoluut wit geglazuurde porseleinen vazen door KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin), twee maal KPM, München en Wunsiedel Bavaria. Duitsland, jaren 60.

1116. Vazen, Duitsland

Drie biscuit porseleinen vazen van Kaiser, Jaeger en KPM München. Duitsland, jaren 60.

1117. Glasobject

Murano stijl visaquarium in flesvorm. Begin 21e eeuw.

1118. Olifant

Beeld van een olifant met leder overtrokken. Eind 20e eeuw.

1119. Schenkkan, China

Chinese handbeschilderde porseleinen schenkkan gedecoreerd met botanisch decor met vogels. 19e eeuw.

1120. Voorraadblikken

Convoluut van twaalf voorraadblikken waaronder Friesche Heerenbaay tabak, Van Houten Cacao, Condura appelstroop, Kwatta’s Cacao en Trouwblik Juliana en Bernhard. Voornamelijk eerste helft 20e eeuw.

1121. Schilderij

Schilderij naar een zelfportret van Rembrandt van Rijn op 34 jarige leeftijd, oorspronkelijke portret omstreeks 1640. Anoniem, eind 20e eeuw.

1122. Imari vazen en dekselpotten, Japan

Drie Japanse porseleinen Imari vazen en twee porseleinen Imari dekselpotten met handbeschilderd floraal decor. Eind 19e eeuw.

1123. Helm

Metalen Nederlandse Luchtbeschermingsdienst helm, tweede kwart 20e eeuw.

1124. Schilderij, Ad Beekmans

Schilderij van riviergezicht met dorp en zeilboot door Ad Beekmans (1904-1978), olieverfschilderij op paneel. Linksonder gesigneerd A. Beekmans, tweede kwart 20e eeuw.

1125. Winkelblikken Maggie

Drie winkelblikken van Maggie bouillonblokjes in 500 stuks en 1000 stuks grootte. Jaren 50/60.

1126. Murano glaswerk, Carlo Moretti

Drie glazen Murano objecten van Carlo Moretti, een vaas met sticker, een groene solifleur vaas en een glazen bowl. Italië, jaren 70-90.

1127. Mantelklok, Junghans

Duitse houten Junghans mantelklok met gefaceteerd glas. Duitsland, eind 19e eeuw.

1128. Servies, Fris Edam

Convoluut grijs Fris keramiek, Edam. Servies bestaande uit borden, serveerschalen, dekselschaal, bordjes, kommen en scheplepel. Jaren 60.

1129. Schilderij, Lex Agterbos

Schilderij getiteld “Vennetje bij Budel-Dorplein” door Lex Agterbos (1933-2018), olieverfschilderij marouflé op board. Rechtsonder gesigneerd, víerde kwart 20e eeuw.

1130. Album met ansichtkaarten

Jugendstil album gevuld met voornamelijk kleuren ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw.

1131. Lithografie, Hub Levigne

Lithografie getiteld “Sterre der Zee” door Hub Levigne (1905-1989). Linksonder gesigneerd, gedateerd 1937 en vermelding van het oplagenummer 46/100.

1132. Fotoalbum, Jugendstil

Jugendstil fotoalbum met portretfoto’s, begin 1900.

1133. Mantelklok, Brunfaut

Franse barokke messing pendule gedecoreerd met een mannenfiguur. Aan de achterzijde gemerkt Brunfaut met modelnummer 14. Frankrijk, eind 19e eeuw.

1134. Mantelklok, Art Deco

Art Deco mantelklok met uurwerk van Junghans. Tweede kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen