Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1135. Vazen, Meydam en Van der Vaart

Drie witte keramieken vazen, twee naar ontwerp van Floris Meydam uit 1988 en uitgevoerd door Flora, Hardenberg en een vaas naar ontwerp van Jan van der Vaart door Oar Wurk te Makkum.

1136. Wandelstokken

Drie houten wandelstokken, waarvan twee van oudere datum. De wandelstok met benen greep heeft een meetmechanisme om de schofthoogte van paarden te meten. 20e eeuw.

1137. Schilderij, Tilly Moes

Schilderij van een bloemstilleven met klaprozen en parelsnoer door Tilly Moes (1899-1974). Olieverfschilderij op linnen, gesigneerd rechtsonder. Midden 20e eeuw.

1138. Vazen, Duitsland

Vier wit geglazuurde porseleinen vazen van Jaeger, KPM Porzellan München en Hutchenreuther. Duitsland, jaren 60.

1139. Schaakklok

Eikenhouten schaakklok, jaren 30.

1140. Fotoalbums

Twee fotoalbums met één album met portretfoto’s van leden van het Reciteergezelschap Oefening en Vermaak te Weidum en een rood velours album met portretfoto’s, vanaf 1900.

1141. Lot medailles

Lot met wandelevenementen medailles waaronder Vierdaagse Nijmegen, avondvierdaagse, Lauwersmeerloop, Elfsteden wandeltocht en meer. Tweede helft 20e eeuw.

1142. Beeld, Vilca Italië

Kristallen beeld van een gestileerde maanvis. Gemerkt aan de zijkant door gravering en middels een sticker, aan de onderzijde gegraveerd Claudio. Uitvoering Vilca, Made in Italy, eind jaren 90.

1143. Prent, Waalko Jans Dingelmans

Facsimile druk van een ets het Martinikerkhof door Waalko Jans Dingelmans (1873-1925). Oorspronkelijke ets uit 1910, linksonder in de druk gesigneerd en gedateerd.

1144. Vazen

Drie kobaltblauwe langhals vazen waaronder een Arthur Percy vaas (Zweden), een Eneryda Glasbruk vaas (Zweden) en een Rimac vaas uit Baarn. Jaren 60.

1145. Voorraadblikken, Weduwe J. Bekkers en Zonen

Twee voorraadblikken, een herinneringsblik uit 1913 “Aanvaarding van het Hoog Bewind in naam van de Prins van Oranje”, blik gefabriceerd en gemerkt door de de Weduwe J. Bekkers en Zonen te Dordrecht. Daarbij een Art Nouveau blik met floraal decor gemerkt Wed J. Bekkers en Zonen te Dordrecht. Begin 1900.

1146. Hoge hoed

Zwarte hoge hoed met bijpassende ovalen doos, verkocht bij Au bon Marché te Groningen. Tweede kwart 20e eeuw.

1147. Beeld

Keramieken geglazuurd beeld van zittend kind met geel konijn. Aan de onderzijde gemonogrammeerd, eind 20e eeuw.

1148. Pastelkrijttekening, J. Pulles

Pastelkrijttekening van een vrouwelijk naakt met hoed en bloem door J. Pulles. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1984.

1149. Staffordshire beelden

Twee witte porseleinen Staffordshire honden met zwart-koper kleurige accenten. Engeland, jaren 20/30.

1150. Art Deco mantelklok, Junghans

Eikenhouten Art Deco mantelklok door Junghans met verchroomde bolpoten, applicaties en met deels zilverkleurige wijzerplaat. Duitsland, jaren 30.

1151. Keulse potten

Vier Keulse potten met blauw geglazuurd floraal decor. Drie potten 19e-eeuws en een pot van recentere datum.

1152. Merklap 1915

Geborduurde merklap met alfabet, cijfers en naamsvermelding A. Heidelberg 1915.

1153. Borden, China/Japan

Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal handbeschilderd decor, 18e eeuw en een Japans polychroom geglazuurd bord met kalligraferende personen, begin 20e eeuw.

1154. Schilderij

Schilderij van een bloemstilleven met pioenrozen in messing schenkkan, olieverfschilderij marouflé op karton. Rechtsonder gemonogrammeerd A.S. en gedateerd 1913.

1155. Tuimelaar

Metalen tuimelaar met een ridder en zwaard, eind 20e eeuw.

1156. Mantelklok, Junghans

Eikenhouten Junghans pendule met verzilverde wijzerplaat. Eerste kwart 20e eeuw.

1157. Bestekkist

Mahoniehouten bestekkist met zes compartimenten. Tweede helft 20e eeuw.

1158. Vaas, Paul Kedelv

Vrijgeblazen tweekleurige vaas in Sommerso techniek naar ontwerp van Paul Kedelv voor Flygfors Zweden, modelnaam Coquille. Gesigneerd aan de onderzijde en gedateerd 1954.

1159. Camera’s en verrekijker

Verrekijker, vier camera’s waaronder Polaroid, Minolta en een passer set in etui. 20e eeuw.

9725 CT Groningen