Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
1027. Plastiek, Aldo Londi
Keramieken plastiek van een gezadeld fantasiepaard, gebakken chamotteklei overdekt met glazuur. Ontwerp Aldo Londi, uitvoering Ceramiche Bitossi, Montelupo. Italië, eind jaren 60.
1028. The Gouda Pottery Book, Ron Tasman
Gebonden driedelige boekenset in cassette getiteld “The Gouda Pottery book” door Ron Tasman. Uitgegeven door Optima Publishers in 2007.
1029. Wandplaquette
Aardewerken wandplaquette met Aziatisch vrouwengezicht. Begin 21e eeuw.
1030. Beelden
Twee Pre-Colombiaanse stijl gipsen beelden, 20e eeuw.
1031. Koffiepot, Ethiopië
Traditionele aardewerken Jebena dubbeltuits koffiepot. Ethiopië, 20e eeuw.
1032. Amfoor, Afrika
Terracotta geglazuurde amfoor met gestileerd decor. Afrika, 20e eeuw.
1034. Zilveren sieraden
Convoluut zilveren sieraden bestaande uit acht broches en een hanger. Grote broche gekeurd 925 Italy., overige stukken meerdere keuren. Tweede helft 20e eeuw.
1035. Beeld Hercules
Houten beeld van de Farnese Hercules, 20e eeuw.
1036. Zilveren theezeven
Drie zilveren ajour bewerkte theezeven in drie formaten, gekeurd zilver. Begin 20e eeuw.
1037. Zilveren pillendoosjes
Vier zilveren pillendoosjes, afzonderlijk 925 gemerkt. 20e eeuw.
1038. Zilveren pillendoosje
Zilveren pillendoosjes met vergulde binnenzijde, gekeurd 800, halve maan en kroon. Duitsland, eind 19e eeuw.
1039. Art Nouveau klok, Frankrijk
Franse bruin gepatineerd witmetalen Art Nouveau klok gedecoreerd met vrouwenfiguur van Théophile François Somme getiteld “ La Contemplation”, staand op een onyx basement met bronskleurig pootjes. Uurwerk gemerkt AD Mougin, pendule aan de achterzijde gedateerd 1904.
1040. Prullenbak
Tuiglederen Inka stijl prullenbak, 20e eeuw.
1041. Koro, China
Messing koro, wierookvat met hengsel en op pootjes. China, 20e eeuw.
1042. Beeld, China
Chinese benen beeld van een keizering op houten basement. Midden 20e eeuw.
1043. Vaas, Floris Meydam
Kristallen Serica vaas naar ontwerp van Floris Meydam. Modelnaam Tortuga, uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam in de jaren 60.
1044. Miniatuur staand horloge
Eikenhouten miniatuur staand horloge met mahonie- en wortelnotenhoutfineer. Begin 20e eeuw.
1046. Art Nouveau vaas, Plateelbakkerij Regina
Art Nouveau vaas van Plateelbakkerij Regina te Gouda. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding van modelnummer 57 en Uni. Jaren 20.
1047. Geweer
Geweer met houten kolf en vizier, merktekens WG, St 1880. Eind 19e eeuw.
1048. Beeld Shou Lao
Porseleinen beeld van Shou Lao, polychroom geglazuurd en aan de onderzijde genummerd 131. China, eind 20e eeuw.
1049. Art Deco koekjestrommel, Gebrüder Mehrer
Art Deco keramieken koekjestrommel met vertint montuur en handvat door Gebrüder Mehner. Made in Chechoslovakia, begin jaren 30.
1050. Imari chocoladekan, China, Kangxi periode
Chinese conische Imari chocolade schenkkan met zij handgreep en goud floraal motief. Kangxi periode, circa 1710.
1051. Foo Dogs, China
Twee groen gepatineerde bronzen Foo Dog beelden. Aan de onderzijde gemerkt met Chinese karakters. China, begin 20e eeuw.
1052. Parelkettingen
Drie halskettingen van roze zoetwaterparels, tweede helft 20e eeuw.
1053. Vaas, Val Saint Lambert
Kristallen lichtgroene Val Saint Lambert vaas naar ontwerp van René Delvenne. Betreft een vaas op groot formaat. België, jaren 60/70.
9725 CT Groningen