Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
1084. Fazzoletto vazen
Twee fazoletto vazen, een kristallen dubbellaags turquoise vaas en een kleinere vaas gesigneerd Trijntje Blaauwwiekel. Eind 20e eeuw.
1085. Schenkkan en vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland en Schoonhoven
Een Art Deco schenkkan door de Plateelbakkerij Zuid-Holland, decornaam Effect met vermelding van modelnummer 1016 en een trechtervormige vaas door Plateelbakkerij Schoonhoven, gemerkt en vermelding van modelnummer 263. Tweede kwart 20e eeuw.
1086. Bureaulamp
Plexiglazen vintage bureaulamp met zwarte lampenkap met verticaal doorschijnend streepdecor. Jaren 80/90.
1087. Grolla, Frankrijk
Houten grolla uit de Savoye, Zuid-Franse vriendschapsbeker ter bereiding van een koffiedrank met cointreau en grappa. 20e eeuw.
1088. Broodmanden, Alessi
Twee roestvrijstalen fruitschalen/broodmanden van Alessi uit de Alfa serie. Made in Italy, jaren 60.
1089. Pijlpunten
Zeven prehistorische Neolithische vuurstenen pijlpunten, 5000 - 2000 voor Christus.
1090. Aquarel, Reinhart Dozy
Tekening, aquarel van een oudere dame met kat bij kerkgebouw door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Rechtsonder gesigneerd Dozy en gedateerd 1915. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.
1091. Schilderij
Schilderij van een bloemstilleven in Keulse pot. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1973.
1092. Schilderij
Schilderij van huis met aangrenzende weg, acrylverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd, 21e eeuw.
1093. Tekening, Gerard Wiegman
Tekening van een bosgezicht getiteld “Helvoirt N.B.” door Gerard Wiegman (1875-1964). Rechtsonder getiteld en gesigneerd. Midden 20e eeuw.
1094. Gravure Arnhem
Kopergravure getiteld “‘t Kasteel Doornweerd te Arnhem 1744” vervaardigd door Jan de Beijer & Hendrik Spilman omstreeks 1745.
1095. Schilderij, India
Schilderij voorstellende badende vrouwen. India, midden 20e eeuw.
1097. Musket, India
Flintlock musket opgebouwd uit ijzer, hout met Inlegwerk van parelmoer. India, begin 19e eeuw.
1098. Trompet, Josef Monke
Trompet gefabriceerd door Josef Monke in Köln an der Rhein. Compleet met dempers en mondstuk in koffer met krokodilleder optiek. Duitsland, jaren 50/60.
1099. Geweven voorstellingen, A. Perez
Vijf zijdestof geweven voorstellingen naar Alonso Perez (1881-1914). Uitgevoerd in een zijde jacquard weeftechniek en rechtsonder gesigneerd. Frankrijk, eind 19e eeuw.
1100. Koffer en weekendtas
Een lederen attachékoffer en een lederen weekendtas, model dokterstas (Made in Italy). Eind 20e eeuw.
1101. Textiel en linnen
Lot textiel en tafellinnen met polychroom stuk textiel, tafelkleden en servetten. Tweede helft 20e eeuw.
1102. Vaas
Amathistkleurige bolvaas, een groter formaat vaas. 21e eeuw.
1103. Murano vaas
Kristallen geslepen Murano blokvaas in Sommerso techniek in blauw-oranje-heldere kleurslag. Voorzien van originele sticker, Venetië, jaren 60.
1104. Theeservies, Johnson Brothers
Theeservies van Johnson Brothers bestaande uit theepot, zes theekopjes met schotels, melk- en suikerstel. Decornaam Old England. Engeland, jaren 50/60.
1105. Schilderij
Schilderij van een jonge dame met omslagdoek en hoofdbedekking. Ongesigneerd, omgeving Berend Wierts Kunst. Olieverfschilderij op linnen, circa 1810-1830.
1107. Ets, Reinhart Dozy
Ets getiteld “Oude Binnenplaats Antwerpen” door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Rechtsonder gesigneerd Dozy, te dateren begin 1900. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.
1108. Grafische druk, Reinhart Dozy
Grafische druk getiteld “Bindster” door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Linksonder naamsvermelding Reinhart Dozy - Els (Dr.) met datering 1912.
1109. Schenkkan met bekers, De Driehoek
Keramieken okerkleurige schenkkan met twee drinkbekers door Potterie De Driehoek Huizen Holland. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60/70.
9725 CT Groningen