Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1160. Schemerlamp

Bronskleurige messing schemerlamp met matteerde glazen lampenkap met floraal motief en kralenstrengen. Midden 20e eeuw.

1161. Beelden

Twee witte porseleinen beelden van whippets. Engeland, eerste helft 20e eeuw.

1162. Stoel, Afrika

Hardhouten tribale stoel met gestoken decor van leeuw en olifanten. Afrika, eind 20e eeuw.

1163. Waag

Smeedijzeren gemerkte waag, 19e eeuw.

1164. Gravure Venetië

Kopergravure getiteld “Venetia” door Giovanni Antonio Remondini. Handgekleurd en oorspronkelijk gepubliceerd omstreeks 1770.

1165. Winkelblik, VS Pepermunt

Metalen winkelblik van VS Pepermunt van de firma R.G van Slooten te Harlingen. Jaren 20/30.

1166. Heilig Hartbeeld

Heilig Hartbeeld van Jezus Christus uitgevoerd in gepolychromeerd gips. Tweede kwart 20e eeuw.

1167. Voorraadbussen

Grijs gewolkte set emaille voorraadbussen met aluminium deksel voor Koffie-Thee-Suiker en Beschuit, omstreeks 1935.

1168. Gravure Palermo

Kopergravure getiteld “La Citta di Palermo Capital del Regno di Sicilia”. Handgekleurde gravure oorspronkelijk publicatie tweede helft 18e eeuw.

1169. Schilderij, Tilly Moes

Schilderij van een bloemstilleven met rode anemonen door Tilly Moes (1899-1974). Olieverfschilderij op linnen, gesigneerd rechtsonder. Midden 20e eeuw.

1170. Samovar, Engeland

Engelse Victoriaanse samovar in classicistische stijl, voor kooltjes gebruik in en onder de warmwaterbehuizing. Engeland, eind 19e eeuw.

1171. Kruiken

Zes koperen kruiken waarvan vijf met messing schroefdop. Eerste helft 20e eeuw.

1172. Art Deco theepot, Mosa

Porseleinen Art Deco theepot, model olifant met berijder door Mosa Maastricht. Aan de onderzijde gemerkt Mosa, omstreeks 1925.

1173. Dominospellen

Zes dominospellen in houten doos, compleet met alle dominostenen. Midden 20e eeuw.

1174. Coupes met dienblaadje

Twee kristallen coupes met zilveren voet, gemerkt zwaardje en 9ZN. Daarbij een serveerblaadje met zilveren gekeurde omranding en met houtinleg. Eerste helft 20e eeuw.

1175. Lamp, Nemo Lightning

Italiaanse designlamp van Nemo Lightning, modelnaam Leo naar ontwerp van Markus Jehs & Jürgen Laub. Made in Italy, begin 21e eeuw.

1176. Beeld, Art Deco

Porseleinen Art Deco beeld van een tijger, aan de onderzijde vermelding van modelnummer 1622. Duitsland, jaren 30.

1177. Hanglamp

Vintage fumékleurige glazen hanglamp met chromen montuur. Jaren 70.

1178. Beelden

Convoluut van vier Jezus en Maria met kind beelden, uitgevoerd in twee maal gips, bruin kunststof en porselein. 20e eeuw.

1179. Kommen en schaal

Keramieken kommen en schaal van onder meer Gerrit Spijker en Mobach, al het keramiek is gemerkt. Jaren 60-80.

1180. Speerpunten

Twee smeedijzeren speerpunten. Europees, 18e eeuw.

1181. Mantelklok, Art Deco

Art Deco houten pendule met verchroomde elementen. Jaren 30.

1182. Metronoom

Metronoom in houten piramidevormige kast. Made in Germany, midden 20e eeuw.

1183. Beelden Jakobus de Meerdere

Drie beelden van apostel Jacobus de Meerdere; begraven in de basiliek van Santiago de Compostella, uitgevoerd in polystone. Gemerkt Marifinites en Designed by Galentino, eind 20e eeuw.

1184. Schilderij, Soeratin

Schilderij met de voorstelling “De synchronisatie van Wesak” door Soeratin, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, jaren 70/80.

9725 CT Groningen