Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1185. Keramiek

Convoluut Fris keramiek, twee theepotten, melk- en suikerstel, aan de onderzijde gemerkt Bruine jampot ongemerkt. Jaren 60-80.

1186. Vaas

Zwart glazen Hooped vaas. 21e eeuw.

1187. Prenten

Convoluut van vier prenten met een ets van de Martinitoren Groningen, een kleurenlithografie van de stad Brugge, een rode krijttekening van een boerderij gemonogrammeerd C.A.vV en een kleurenlithografie van moeder en kind voor de boerderij van Johannes Josephus Garjeanne. 20e eeuw.

1188. Presse-papier, Cees van Olst

Glazen presse-papier met inwendige groene werveling met ingesloten luchtbellen door Cees van Olst (1947-2014). Gesigneerd onderzijde met vermelding van CDA 1991-1995.

1189. Vaas, China

Chinese porseleinen vaas gedecoreerd met een pauw decor, eind 19e eeuw. Het betreft een groot formaat vaas.

1190. Karaf, Empoli

Glazen verticaal geribde amberkleurige karaf met stop door Empoli. Italië, jaren 60.

1191. Vaas, Kaiser Porzellan

Vintage biscuit porseleinen vaas gedecoreerd met gestileerde bloem naar ontwerp van M. Frey en gefabriceerd door Kaiser Porzellan. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 578/24. Duitsland, jaren 60.

1192. Batik schilderij, Indonesië

Gebatikte schildering op katoen van Indonesische man met vuurkorf. Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

1193. Vinaigrier, Frankrijk

Franse crèmekleurige keramieken 3 liter vinaigrier (azijnhouder). Aan de onderzijde vermelding 3. Frankrijk, midden 20e eeuw.

1194. Weerstation

Weerstation, Spoetnik model, barometer in messing plexiglazen behuizing met Nederlandse weersaanduiding, hygrometer en thermometer. Germany gemerkt, jaren 60.

1195. Hangkastje, Italië

Vintage kunststoffen medicijn wandkastje met schuifdeurtjes. Italiaans design, jaren 60

1196. Batik schilderij

Gebatikte schildering op textiel. Onderin gesigneerd en gedateerd 1980.

1197. Gouache Grote Markt Groningen, M.W. v. Leeuwen

Gouache van een marktdag op de Grote Markt te Groningen. Linksonder gesigneerd M.W. v Leeuwen en gedateerd 3 Februari 1943.

1198. Vaas

Glazen trechtervormige vaas op kobaltblauwe poot omwonden met glasdraad. Eind 20e eeuw.

1199. Vaas, Jaeger & Co

Biscuit porseleinen Art Deco stijl vaas door Jaeger & Co Bavaria, aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, jaren 60.

1200. Dienblad, Jugendstil

Jugendstil porseleinen dienblad met floraal decor en vernikkeld montuur met handvaten. Aan de onderzijde vermelding van modelnummers. Jaren 20/30.

1201. Beeld, West-Afrika

Houten gestoken beeld van deels knielende man met baard en hoofdtooi. West-Afrika, 20e eeuw.

1202. Koffieservies

Vernikkeld koffieservies met koffiepot, suiker-en melkstel en dienblad met vermelding Jofferprijs Duindigt 1992.

1203. Stenen

Drie Scandinavische stenen bestaande uit Filipstad graniet, Oslo Syeniet en Agunda kwarts.

1204. Servies, Fris Edam

Convoluut Fris Edam keramiek in crèmekleurige-zwarte kleurschakering, bestaande uit theepot, theekop en schotel, suikerpot, soepkom, twee sauskommen met deksel en een grote serveerschotel. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 50/60.

1205. Dienblad, Art Nouveau

Porseleinen Art Nouveau dienblad met floraal decor voorzien van nikkelen montuur. Begin 1900.

1206. Voorraadblikken met inhoud

Twee vooraadblikken gevuld met knopen, kralen, gespen, kettingen en meer. Tweede helft 20e eeuw.

1207. Lot bouwsteen

Dozen met bouwstenen, een Bauhaus spiel von Alma Siedhoff Buscher, Modulon van Naef Swiss Made en een bouwpakket van een Rietveld stoel.

1208. Tabaksdoos

Messing tabaksdoos gedecoreerd met beeltenissen van vrouwen en tekst vermeldingen, 18e eeuw.

1209. Vaas, VB Opaline

Opaline glazen Murano stijl vaas met oranje gemarmerd effect door VB Opaline uit Florence. Made in Italy, jaren 60/70.

9725 CT Groningen