Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1310. Schaal en bord

Keramieken zwart-wit geglazuurde schaal van Zaalberg. Gemerkt aan de onderzijde Zaalberg Holland, jaren 60. Daarbij blauw-bruin geglazuurd bord, niet gemerkt.

1311. Karaffen en olielamp

Convoluut met vier glazen geslepen karaffen met stop en een opalineglazen olielamp, jaren 30.

1312. Plafondlampen, Art Deco

Twee glazen Art Deco plafondlampen, met bakelieten- en porseleinen houder. Thabur Den Haag Jaren 20/30.

1313. Oleografie, M. Heydenbluth

Oleografie van een bloemstilleven door M. Heydenbluth. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1911.

1314. Paspop

Tafelmodel paspop, kindermaat, tailleomvang 56 cm. 21e eeuw.

1315. Boek - Grote Fotografen

Een twintigdelige “Grote Fotografen” uitgave in kartonnen box bestaat uit werk van topfotografen uit binnen- en buitenland. Uitgegeven door de Volkskrant in 2011.
Fotografen in de box zijn Gerard Fieret/Carl De Keyzer/Peter Lindbergh/Man Ray/Robert Doisneau/Henri Cartier-Bresson/Ed van der Elsken/Helmut Newton/Joost van den Broek/Rineke Dijkstra/Robert Capa/Hellen van Meene/Guus Dubbelman/Hans Heus/Koos Breukel/Stephan Vanfleteren/Anton Corbijn/Raymond Rutting/Rob Hornstra/Sebastião Salgado.

1316. Servies, Imperial PSL

Porseleinen dinerservies Imperial PSL bestaande uit vier dekschalen, vijf ovalen serveerborden, twee soepborden, vijf dinerborden en kleiner bord. Oostenrijk, eerste helft 20e eeuw.

1317. Ophangstangen/gordijnroeden, Indonesië

Twee hout met bamboe Indonesische ophangstangen voor wandtextiel of gordijnroeden. Eerste helft 20e eeuw.

1318. Messen

Twee langwerpige smeed ijzeren handmessen. 19e eeuw.

1319. Sabel

Sabel met schede van een infanterieofficier Nederlands leger, tweede helft 19e eeuw

1320. Bascule weegschaal

Bascule weegschaal met 50 kilogram weegcapaciteit, datering 1951.

1321. Melkbus

Verkoperde ijzeren melkbus, omstreeks 1900.

1322. Vazen

Convoluut vaasjes met onder meer ADCO, Westraven, Arnhem en Ravelli. Derde kwart 20e eeuw.

1323. Paraplubak

Eikenhouten houtgestoken paraplubak gedecoreerd met vogels in de panelen. 19e eeuw.

1324. Hanglampen

Twee metalen industriële hanglampen, typeaanduiding 1502.00. Made in Czechoslovakia, jaren 60-80.

1325. Beelden

Drie keramieken objecten; een giraffe, een rund en een fantasieobject gemonogrammeerd CJB. Eind 20e/21e eeuw.

1326. Blokkendoos

Houten blokkendoos, midden 20e eeuw.

1327. Bagagekoffer

Tuiglederen donkerrood/bruine bagagekoffer gedecoreerd met twee indianen en een botanische motief. Tweede helft 20e eeuw.

1328. Lot porselein

Convoluut porselein met ander ander een Art Deco theepot en theelicht (Petrus Regout), een koffiekan, sauciere en serveerschaal, theepot en gebaksbordjes. 20e eeuw.

1329. Dienbladen en doosjes, Japan

Blikken zwarte serveerbladen en onderzetters, twee dekseldozen met onderzetter met opgelegd parelmoer in de vorm van edelhert, vogels en randdecor. Japan, midden 20e eeuw.

1330. Satsuma vazen, Japan

Twee Japanse polychroom gedecoreerde Satsuma porseleinen vazen. Aan de onderzijde gemerkt, eerste helft 20e eeuw.

1331. Voorraadpotten

Drie mondgeblazen glazen voorraadpotten. Begin 20e eeuw.

1332. Sigarendroogtrommel met inhoud

Groene blikken Sigaren Droogtrommel, jaren 20 gevuld met onder meer Groninger hippische paardenlectuur en uitgaven van “Het Paard”, officieel orgaan van verscheidene verenigingen op paardengebied. 20e eeuw.

1333. Vazen en kruik, Westraven

Twee horizontaal geribbelde keramieken vazen en een kruik door Westraven, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 60.

1334. Glaswerk

Convoluut glaswerk met serveerschaaltjes, schaal, onderzetters, karaf en nestschalen. 20e eeuw.

9725 CT Groningen