Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1360. Kolommenklok, Lenzkirch

Houten kolommenklok met geëmailleerde wijzerplaat met florale guirlandes door Lenzkirch. Begin 20e eeuw.

1361. Stolpklok

Vergulde messing gecanneleerde kolommenklok onder stolp. Frankrijk, omstreeks 1890.

1362. Wandtegel

Aardewerken polychrome wandtegel met religieuze voorstelling van monnik met engel. Begin 20e eeuw.

1363. Zeefdruk, Anthony Benjamin

Zeefdruk getiteld “Plaxias Tantrix” door Anthony Benjamin (1931-2002). Rechtsonder gesigneerd met potlood en vermelding van het oplagenummer 53/120. Omstreeks 1978.

1364. Tekening, Adri de Fluiter

Houtskooltekening met gemengde techniek door Adri de Fluiter (1940-2024). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1988.

1365. Krukje

Houten krukje met geborduurde bekleding met vogel decor. 20e eeuw.

1366. Beelden

Twee polychroom geglazuurde keramieken Venetiaans carnaval figuren zittend op bankjes. Aan de onderzijde gemerkt BU en vermelding van modelnummers 1630 en 1631. Italië, jaren 50/60.

1367. Schaakcomputer, Mephisto

Schaakcomputer Mephisto, modelnaam Monte Carlo, met houten schaakstukken. Bouwjaar 1987.

1368. Postzegelalbum Verenigde Naties

Postzegelalbum gevuld met een veelheid aan “United Nations” postzegels vanaf 1952 tot 1979. Album uitgegeven door Davo, Deventer.

1369. Imari vazen, Japan

Drie Japanse porseleinen Imari vazen met handbeschilderd floraal decor. Begin 1900.

1370. IJsemmer

Kristallen geslepen ijsemmer met zilveren montuur en hengsel voorzien van parelrand. Gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.

1372. Regulateur

Houten regulateur met achter glas beschildering. Tweede kwart 20e eeuw.

1373. Schaal Sumida Gawa, Japan

Sumida Gawa porseleinen schaal met figuren. Aan de onderzijde gemerkt. Japan, 20e eeuw.

1374. Murano vaas

Groene kristallen Murano vaas in Sommerso techniek. Italië (Venetië), jaren 60.

1375. Halskettingen

Drie halskettingen met aventurijn edelstenen, 20e eeuw.

1376. Halskettingen

Vier halskettingen met een groene agaat ketting voorzien van gouden slot, paarse amethist ketting, lichtgrijze ketting en een donkergrijze hematiet ketting. Jaren 70/80.

1377. Halskettingen

Drie halskettingen, een glazen rozenkrans Milkovié met gouden slot, een zwarte glaskralen en een paarse ketting met glasparels. 20e eeuw.

1378. Kom, Peninsula JDF Design Portugal

Kristallen kom van Peninsula JDF Design Portugal met gegraveerde afbeelding van een paard en standvlak een geslepen ster motief. Rechtsonder de gravering gesigneerd met datering 1998.

1379. Object, China

Kunststoffen replica olifantstand met rijkelijk gedecoreerde Chinees decor op basement. Vierde kwart 20e eeuw.

1380. Kettingen

Drie halskettingen met gitten, begin 1900.

1382. Zilveren oorbellen

Vijf sets met “The Original Punk Rock Jewelry” zilveren oorbellen. Begin jaren 80.

1383. Beelden Esculapio en Michelangelo

Beeld van Esculapio uitgevoerd in resin op marmeren basement, gesigneerd aan de achterzijde G. Ruggeri en onderzijde basement sticker. Een buste van Michelangelo tevens door G. Ruggeri, resin op marmeren basement, sticker onderzijde. Made in Italy, vierde kwart 20e eeuw.

1384. Zoutvaatjes

Twee zilveren zoutvaatjes op pootjes met kobaltblauwe glasinzet. Zilver gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.

1385. Parfumflesje

Parfumflesje met zilveren dop en zilveren applicatie voorzijde, met origineel stopje. Gemerkt met zwaardje, omstreeks 1910.

1386. Baardmankruik

Donkerbruin geglazuurde baardmankruik, 20e eeuw.

9725 CT Groningen