Veiling: Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september

1462. Bevrijdingsvaasje. A.D. Copier

Oranje persglazen bevrijdingsvaasje naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam in 1945.

1463. Mantelklok, Amsterdamse School

Amsterdamse School eikenhouten mantelklok met bronzen wijzerplaat liggend op wortelnotenhout fineer en palissanderhouten omranding. Duits uurwerk gemerkt Mauthe. Jaren 20/30.

1464. Staffordshire beelden

Twee keramieken Staffordshire honden met glazen ogen. Engeland, omstreeks 1860.

1465. Spuitwaterfles, Spies-Fagard

Uraniumgroene spuitwaterfles met ingesloten luchtbellen van Spies-Fagard, Bruxelles. België, omstreeks 1900.

1466. Crucifix, Josef Anton Stocker

Glasmozaïek crucifix van Josef Anton Stocker, gemerkt Roma. Italië, omstreeks 1900.

1467. Murano vaas

Kristallen amberkleurige Murano vaas in Sommerso techniek. Venetië Italië, omstreeks 1970.

1468. Comtoise, Sicard à Villemur Frankrijk

Franse Comtoise klok met harpslinger van Sicard à Villemur. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Frankrijk, einde 19e eeuw.

1469. Stoelklok

Friese stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat met Romeinse-en Arabische cijfers, korte slinger, zeemeermannen op de achterplaat, enkel gewicht. 20e eeuw.

1470. Jardinaire

Italiaanse 18e-eeuwse stijl gegoten jardinière. Aan de binnenzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 449, 20e eeuw.

1471. Regulateur

Notenhouten regulateur met witte geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse becijfering en messing slinger. Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

1472. Mantelklok, Frankrijk

Vergulde Franse Rococco stijl pendule met albast verwerking. Gedecoreerd met dame met staf en mand, uurwerk voorzien van wit geëmailleerde wijzerplaat. Frankrijk, eind 20e eeuw.

1473. Stoelklok

Friese stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat met Romeinse-en Arabische cijfers, zeemeermannen op de achterplaat, enkel gewicht. 20e eeuw.

1474. Wandklok, Engeland

Engelse eikenhouten wandklok met scheepsmechaniek en beschilderde wijzerplaat met Romeinse becijfering. 19e eeuw.

1475. Regulateur

Houten regulateur met paard voorzien van een witte geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering. Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

1476. Keramiek

Convoluut keramiek met ondermeer Art Deco vazen, dekseldozen en borden. 20e eeuw.

1477. Beeld, Harry Storms

Bronzen naaktfiguur op zandstenen basement door Harry Storms (1945-2023). Gesigneerd met sticker aan onderzijde, derde kwart 20e eeuw.

1478. Zilveren theezeef

Zilveren theezeef door zilversmid J.H.W. Visser & Bijkerk te Steenwijk. Gekeurd met meesterkeur BV, lopende leeuw 2, zwaardje, minervakop en jaarletter B (1936).

1479. Zeefdruk, Menno Bauer

Zeefdruk getiteld “ Het bruidspad van de steelse blik” door Menno Bauer. Linksonder met potlood gesigneerd, gedateerd 1992 en vermelding van oplagenummer 36/ 85.

1480. Beelden

Driedelige bruin gepatineerde set muzikanten uitgevoerd in een metaallegering. Ongesigneerd, 21e eeuw.

1481. Bokalen, Empoli

Twee vintage Empoli glasbokalen. Italië, jaren 50/60.

1482. Poppenkast poppen

Vintage poppenkast poppen gemaakt van diverse materialen waaronder haar. Jaren 50/60.

1483. Tafelstel met zilver doppen

Driedelig geslepen kristallen tafelstel, een olie- en azijnstel en dekselpot met zilveren dop. Zilveren doppen getoetst, begin 1900.

1484. Turfbak, Ierland

Ierse houten turfbak, eerste helft 19e eeuw.

1485. Snappsglazen, Gunnar Cyrén

Twee ''Devils' glazen naar ontwerp van Gunnar Cyrén voor Orrefors uit 2011. Gemerkt aan de onderzijde.

1486. Zilveren kommetjes, India

Zilveren kommetjes met uitgehamerde figuren, zilver getoetst. India, 20e eeuw.

9725 CT Groningen