Veiling: Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023

730. Lot bordenstanders

Lot met dertig zwarte bordenstandaards. Vierde kwart 20e eeuw.

731. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een kliplamp, lijstwerk, wandlamp, glazen lampenkap en een emaille zeef. 20e eeuw.

732. Lot aardewerk Workum

Kavel aardewerken Workumer vuurtesten, drie klein formaat, twee groot formaat en een aardewerken vergiet. 20e eeuw.

733. Lot lijstwerk

Lot lijstwerk met in totaal elf lijsten op verschillend formaat met afbeeldingen. 20e eeuw.

734. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing kandelaar met marmeren poot, doos met postzegels, Colopal Leerdam potje, blauwe fles, aardewerken kruik, pak koffie in wanddoos, bijbel 1893, glaasje Loetz Tango, spiegel en witte keramieken vaas. 20e eeuw.

735. Lot curiosa

Lot curiosa met onderdelen van een petroleumlamp, twee koud geschilderde vazen en dekselpot. 20e eeuw.

736. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere twee opklapbare houten planten tafeltjes, grote houten Chinese kom, koperen Jugendstil bord, Afrikaans beeld en glazen knikker pannenonderzetter. 20e eeuw.

737. Lot keramiek

Lot met keramieken voorwerpen waaronder een dekselpot, vaasje, serveerset met twaalf schoteltjes, Chinees paard, peper- en zoutstel uil, klompen en porseleinen geurverdrijver. 20e eeuw.

738. Lot keramiek

Lot met keramieken voorwerpen waaronder Satsuma dekselpotjes en vaasjes, bonbonschaal met hengsel, vele porseleinen beeldjes, kommetje en theezeef. 20e eeuw.

739. Lot Lange lijs servies

Porseleinen Lange Lijs servies in chinoiseriestijl met theepot, koffiepot, suikerpot, melkkan, drie theebussen, zeven eierdopjes, schaal en zes theekopjes met schotel. Gefabriceerd door Mosa, Maastricht. Begin 20e eeuw.

740. Lot servies

Lot servies met verschillende floraal gedecoreerde fragmenten van afzonderlijke fabrikanten. 20e eeuw.

741. Servies

Porseleinen floraal gedecoreerd ontbijtservies met een koffiepot, theepot, suiker- en melkstel, eierdopjes en twaalf theekopjes met schotels. 20e eeuw.

742. Lot porselein

Lot porselein met bloempotten, schalen, kommen, mokken, dekseldoos en vaas. 20e eeuw.

743. Lot servies Fraureuth

Lot met porseleinen servies van Fraureuth bestaande uit vier serveerschalen, twee botervloten, zes borden, zes kop-en-schotels en twaalf kommetjes. Aan de onderzijde gemerkt. Tweede helft 20e eeuw.

744. Petroleumlamp

Petroleumlamp met melkglazen oliehouder en lampenkap, lampenhouder van goudkleurig gietijzer. Geschikt voor elektrisch gebruik en originele petroleum met messing houder aanwezig. Eerste kwart 20e eeuw.

745. Lot elpees

Lot elpees, voornamelijk klassieke muziek en een paar Toon Hermans elpees

746. Lot curiosa

Lot curiosa met mini samowar, spijkerbol asbak, beeldjes, doosjes, peper- en zoutstel, vaasjes, dekseldoosjes en militaria. 20e eeuw.

747. Lot plate

Lot silverplate met ajour bewerkte schaal, verschillende bekers, verzilverde dekseldoos, schaal met hengsel en verzilverde theelepels met kerfsnede lepelrek. 20e eeuw.

748. Lot curiosa

Lot curiosa met een wajangpop, Art Nouveau barometer met thermometer, twee spiegels en glazen raamhanger gedecoreerd met vogels. 20e eeuw.

749. Lot messing en tin

Lot messing en tin met grote messing gelobde schaal op voet, crucifix, twee messing belklokken, serveerblaadjes, tinnen kaarsenstandaard en staf met kogelhulzen en naamplaatjes. 20e eeuw.

750. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere twee keramieken jaren 70 olielampen, lijstwerk met afgebeeld vogels en een stilleven, Ravelli aardewerken dekseldoos, overig klein lijstwerk, olielampje, bewerkt buffelhoorn, Egyptische scarabee en houten bewerkt dekseldoosje. 20e eeuw.

751. Lot keramiek, Art Nouveau

Lot Art Nouveau keramiek bestaande uit een lampetstel en twee schalen, allen gedecoreerd met florale motieven. Eerste kwart 20e eeuw.

752. Lot plate

Lot plate met twaalf dessert vorken en lepels in kerfsnede dekseldoos. Suikertang, suikerscheppen, een suiker- en melksetje, verzilverd roomstelletje van Gero, jaren 60 met serveerblaadje en een gegraveerd bordje. 20e eeuw.

753. Kunstboeken

Lot kunstboeken waaronder glaskunst, Jugendstil en verschillende boeken over aardewerk. Vierde kwart 20e eeuw.

754. Lot postzegels en boek

Lot met postzegels bestaande uit vier postzegelalbums gevuld met postzegels uit de gehele wereld. Daarbij het boek Postzegels schrijven geschiedenis door G.J Peelen. 20e eeuw.

9725 CT Groningen