Veiling: Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023
630. Barbie Ferrari, Mattel
Kunststoffen Barbie Ferrari 328 GTS van Mattel. Alsook twee Mattel mannelijke poppen, een camerateam. Frankrijk, jaar van fabricage 1988.
631. Aquarel
Aquarel met abstracte voorstelling, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1999.
632. Prent, Cees Bolding
Ingelijste prent van Cees Bolding uit Premie-Uitgave van de vereniging tot bevordering van de kunsten, 1935.
633. Bord, Japan, 19e eeuw
Japans handbeschilderde porseleinen bord met gelobde rand. Voorzien van florale decoratie met vogel, padden, leeuw en cartouches met landschappelijke voorstelling. Eind 19e eeuw.
634. Vazen
Twee moderne solifleur vazen waarvan een met zwarte bies, 21e eeuw.
635. Boeken - Liber Sigillorum
Twee boeken Liber Sigillorum : de zegels in het archief van de Ridderlijke Duitsche Orde, Balije van Utrecht, 1200 - 1811. Delen I & II. Uitgeverij Knoop, 1995.
636. Plaquette
Gipsen wandplaquette met klassieke badhuis scene met dames, 20e eeuw.
637. Ets, Geert Maring
Ets met blauw vlak van Geert Maring (1943). Linksonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1991, oplagenummer 9/20.
638. Aquarel, G. Wolthuys
Aquarel van een het dorp Gieten met woonwagens. Rechtsonder gesigneerd G. Wolthuys. Linksonder gedateerd 1961.
639. Kaststel
Keramieken polychroom handbeschilderd kaststel. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummer en handpainted Holland, vierde kwart 20e eeuw.
640. Beelden
Drie porseleinen beeldjes, twee vaasjes met jongen en meisje en een beeldje van meisje met vier ganzen, aan de onderzijde gemerkt met kroontje en modelnummer. Duitsland, 20e eeuw.
641. Masker, Afrika
Afrikaans houten bruin gepatineerd wandmasker, 20ste eeuw.
642. Lot beelden
Vijf porseleinen Delfts blauwe beeldjes met oud-Hollandse voorstelling, 20e eeuw.
643. Borden, China, 18e eeuw
Twee Chinese porseleinen borden met florale- en landschappelijke decoratie. China, eerste helft 18e eeuw.
644. Vaas, Peill & Pulzler
Glazen mondgeblazen solifleur vaas van Peill & Putzler. Modelnaam Flamingo, ontwerp stamt uit 1974.
645. Schilderij, Thailand
Schilderij met Thaise heilige figuren, gemengde techniek op papier. Derde kwart 20e eeuw.
646. Schilderij, G.A. Brouwer
Schilderij van Geartsje Anne Brouwer met de titel “Rode Wolk”, acrylverf op papier. Verso vermelding informatie en datering 1994.
647. Lot speksteen
Lot met Chinees spekstenen voorwerpen op houten basement met onder andere twee pauwen met lotusbloem. Tweede helft 20ste eeuw.
648. Asbak, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht
Kristallen asbak met groen slingereffect, ontwerp Max Verboeket voor Glasfabriek Kristalunie, Maastricht. Derde kwart 20e eeuw.
649. Poef
Vintage kunstlederen poef in bruine tweekleur, jaren 70.
650. Schilderij, J. de Boer
Schilderij met landschappelijke voorstelling, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd J. de Boer, eerste kwart 20e eeuw.
651. Lot plateel
Lot plateel met twee floraal gedecoreerde vazen, een bloempot en een hengselschaal. Alle vier items aan de onderzijde gemerkt waaronder Flora en Plateelbakkerij Zuid-Holland. Derde kwart 20e eeuw.
652. Zeefdruk Martinitoren Groningen
Zeefdruk van de Martinitoren Groningen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1997. Oplagenummer XVIII.
653. Beelden, Ashanti Akan Ghana
Drie Afrikaanse goud gewichten Ashanti Akan, Ghana. Midden 20e eeuw.
654. Beelden
Drie porseleinen olifanten in twee beelden. Aan de onderzijde gemerkt Akita en voorzien van sticker Vaga International, aan de onderzijde gemerkt met modelnummer. ItaIië, vierde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen