Veiling: Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023

705. Lot Aziatica

Lot met Chinees- en Japans porselein, twee Imari borden en kom, zeven schoteltjes, dekselpotten, twee vazen, een bloempot, Satsuma bord en vier Chinese kommen. 20e eeuw.

706. Lot servies

Lot porseleinen servies met onder andere een koekvorm, drie theepotten, kom van Petrus Regout NOF, drie borden, dienblad en meerdere theeschotels. 20e eeuw.

707. Lot naturalia

Lot naturalia met glazen potten met schelpen, stenen en mineralen, zeester en twee plexiglazen dozen met schelpen. 20e eeuw.

708. Lot glaswerk

Lot glaswerk met onder andere twee karaffen, een glazen pruikenbol met barst, vele likeurglazen, Irish coffee glazen, borrel- en wijnglazen, geslepen en ongeslepen. 20e eeuw.

709. Lot servies Arzberg

Floraal servies van Arzberg met twee dekschalen, kommetjes, bekers, eierdopjes, sauskom, zestien borden en vier serveerschalen. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

710. Lot servies

Lot servies met porseleinen servies fragmenten van Minton, Villeroy & Boch, Rosenthal en drie ongemerkte servies fragmenten. Tevens keramieken bloempot met tulp decoratie. 20e eeuw.

711. Lot servies

Lot porselein waaronder twee schenkkannen, fruitschaal, Art Deco vaasjes, puddingvorm, twee keramieken dekseldozen, dekselpot en serveerschotel. 20e eeuw.

712. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een gemberpotje, keramieken schaal Societé Ceramique, twee porseleinen beeldjes, eierdopjes, Chinese kommetjes, porseleinen karaf en glas, kristallen ijsemmer met tangen, houten handdoekenrek en metalen Art Nouveau dienblad. 20e eeuw.

713. Lot servies

Lot met Jugendstil porseleinen serviesfragmenten KPM, Societé Ceramique waaronder drie sauskommen, twaalf borden, twintig schoteltjes, suikerpot en kommetje. Eerste kwart 20e eeuw.

714. Lot servies

Lot porselein servies met twee serveerdekselschalen Regout, Jugendstil terrine, serveerschalen en losse deksels. Eerste helft 20ste eeuw.

715. Lot porselein

Lot porselein met onder meer vier Art Nouveau onderzetters met metalen rand, Art Nouveau schoteltje, Carmen van Petrus Regout, theepot, twee schenkkannen, Art Nouveau vaas, schoteltjes, libelle van Karl Ens, twee porseleinen beeldjes en porseleinen theebus. 20e eeuw.

716. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere borden, serveerschaal. zeepbakjes van Petrus Regout, dekseldoosje met ingelegd porselein Villeroy en Boch, fruitschaal en afdruipschotel Societé Ceramique, Maastricht, twee metalen toastrekjes, theepot, keramieken Jugendstil jardinière, groene vaas en twee metalen dienbladen. 20e eeuw.

717. Lot servies

Lot porseleinen Jugendstil serviesfragmenten met negen serveerschalen, zes borden, tien kop-en-schotels, suikerpotten en melkkan. Eerste kwart 20e eeuw.

718. Lot glaswerk

Lot glaswerk met twee kannetjes, een karaf, cognacglazen, wijnglazen, bierglas met tin en varia aan glazen. 20e eeuw.

719. Lot kristal en glas

Lot kristal en glaswerk met onder meer zes vazen, wijnglazen, cognacglazen, champagneglazen en drinkglazen. 20e eeuw.

720. Lot kristal en glas

Lot kristal en glaswerk waaronder wijnglazen, borrelglaasjes, karaf en onderzetters. 20e eeuw.

721. Lot kristal en glas

Lot kristallen- en glazen karaffen, zes in totaal, kristallen dekselpot met geslepen vogel motief, dertien stoppen en oliekarafje. 20e eeuw.

722. Lot keramiek

Lot keramiek met onder meer grote crème kleurige terrine met soeplepel, twee Art Deco serveerschalen, Art Deco tegel, schenkkan en beker van lampetstel, sauskom met deksel en een kruik van Porceleyne Fles. 20e eeuw.

723. Lot glaswerk

Lot glaswerk met onder andere vijf vazen, spiegel, drie karaffen, Art Deco dekselpot, vier onderzetters schaal en twee keramieken potten. 20e eeuw.

724. Lot lijstwerk

Lot lijstwerk met twintig lijstjes op verschillend formaat met afbeeldingen, 20e eeuw.

725. Lot lijstwerk

Lot met negentien lijsten in verschillend formaat. 20e eeuw.

726. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een gemberpot, aardewerken kopje, glas-in-lood fragmenten, dekseldoosjes, serveerblaadjes en een klok. 20e eeuw.

727. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een koperen asbak met tegel, armbandjes, postzegeldoos, metalen koekjespot, koperen kannetje, mahoniehouten lepeldoos, bijbel en Art Nouveau wandplankje. 20e eeuw.

728. Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere een Wedgwood Jasperware doosje, drie antieke messen, kandelaar, glazen waxinelichthouder, kerfsnede handdoekenrek, chinoiserie blikken dekseldoos met onderzetter en oude vleesvork. 20e eeuw.

729. Lot plateel

Lot plateel van Plateelbakkerij Zuid-Holland en Arnhem met onder andere zes vazen, een groot bord, rookstel en twee vaasjes. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen