Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

Vaas, Josef Hospodka

Kristallen lichtroze vaas, ontwerp Josef Hospodka en uitgevoerd door Glassworks Chribská. Voorzien van originele stikker. Tsjechoslowakije, jaren 60.

Tafel, Art Deco

Ronde palisanderhouten Art Deco tafel, omstreeks 1925.

Beeld, Art Deco

Frans keramieken bruin en beige geglazuurd Art Deco beeld van een hert, in de stijl van Charles Lemanceau. Aan de voorzijde vermelding monogram, France en modelnummer. Frankrijk, jaren 30.

Krukjes en kussen

Twee krukjes, een krukje bekleed met antilopevel en een krukje bekleed met reebokvel en op reebokpoten. Tevens een kussen van paardenleder. Eind 20e eeuw.

Solifleur vazen

Acht Boheemse solifleur vaasjes in verschillende kleuren met spijkerbol basis. Heldere vaas sticker aanwezig Bohemia Harrachov. Tsjechoslovakije jaren 70/80.

Bijzettafels

Twee rookkleurige plexiglazen bijzettafels, jaren 80.

Bureaustoel, ontwerp Stefano Giovannoni voor Magis

Witte kunststoffen bureaustoel op chromen poot en in hoogte verstelbaar. Modelnaam Bombo Chair, ontwerp Stefano Giovannoni en uitgevoerd door fabrikant Magis. Made in Italy, 21e eeuw.

Beeld, Afrika

Geëboniseerd houten gestoken beeld van Afrikaanse man met stok. Tweede helft 20ste eeuw.

Hyacintvazen, Rimac

Drie glazen hyacintvazen in paarse-, cognac- en beige kleurslag. Rimac Baarn, derde kwart 20e eeuw.

Schilderij

Schilderij van modern bloemstilleven, acrylverf op linnen. Anoniem, 21e eeuw.

Beeld, ontwerp Catherine De Sousa voor Val Saint Lambert

Kristallen helderglazen beeld van een konijn, ontwerp van Catherine De Sousa en uitgevoerd door Val Saint Lambert. Aan de onderzijde gemerkt met gravering Val St. Lambert en signering. België, vierde kwart 20e eeuw.

Zilveren lodereindoosje 1876

Zilveren lodereindoosje. Gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken p r en een paard, minervakop met B (Utrecht) en de jaarletter r (1876).

Zilveren lodereindoosje 1876

Zilveren lodereindoosje. Gemerkt met lopende leeuw II, meesterteken p r en een paard, minervakop met B (Utrecht) en de jaarletter r (1876).

Beeld, Royal Dux

Porseleinen beeldje van een eend, uitgevoerd door Royal Dux. Voorzien van originele driehoek sticker van Royal Dux en aan de onderzijde gemerkt met stempel en voorzien van modelnummer 3160 19. Made in Czechoslovakia, midden 20e eeuw.

Beeld, Wagner & Apel

Porseleinen polychroom beschilderd beeld van een meisje met verrekijker en hond, door Wagner & Apel, Lippelsdorf. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummer 21310, Germany, rood logo en 1859. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

Broche gouden dukaat 1758

Hollandse gouden dukaat in brochevorm. Voorzijde een staande ridder met Spaanse helm, zwaard, bundel met zeven pijlen met opschrift “Concordia.Res. Par.Cres.Hol” met vermelding 1758 en keerzijde in vierkant “Mo.Ord.Provin.FoederBelg.Adlleg.Imp.”.

Hanger gouden dukaat 1776

Hollandse gouden dukaat met oogjes. Voorzijde een staande ridder met Spaanse helm, zwaard, bundel met zeven pijlen met opschrift “Concordia.Res. Par.Cres.Hol” met vermelding 1776 en keerzijde in vierkant “Mo.Ord.Provin.FoederBelg.Adlleg.Imp.”.

Beeld, Indonesië

Hoornen beeldje met erotische voorstelling, oorspronkelijke een heft behorend bij een mes. Indonesië, begin 20e eeuw.

Schaal, Jozef Hospodka

Paarse kristallen schaal, ontwerp Josef Hospodka voor Chribska Glassworks (Chřibská Glass). Voormalig Tsjecho-Slowakije jaren 60.

Kapset, Engeland

Engelse ebbenhouten gemonogrammeerde kapset, bestaande uit twee borstels en een spiegel, spiegel vermeld Real Ebony. Eerste kwart 20e eeuw.

Dienblad, Jugendstil

Keramieken Jugendstil dienblad met centraal gestileerd floraal motief, blad gevat in nikkelen montuur met handvatten. Dienblad is aan de onderzijde gemerkt met Decor 2220 en modelnummer 23. Jaren 20/30.

Parfumflesjes

Een paar porseleinen polychroom handbeschilderde parfumflesjes van hoed dragende man en vrouw. Zuid-Duitsland/Bohemen, omstreeks 1900.

Kruik, Perzië

Perzische aardewerken kruik met stop voorzien van polychrome florale decoratie. Qajar Dynastie, omstreeks 1900.

Murano vaas, Suguso

Kristallen Murano vaas in geel-groene kleurslag in Sommerso techniek door Seguso. Venetië, jaren 50/60.

Vaas, Gilde

Murano stijl glazen vaas met gezicht uit de Glas-Art serie van het Duitse merk Gilde, modelnaam Boccolo. Duitsland 21e eeuw.

9725 CT Groningen