Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023

Mossi masker, Burkina Faso

Afrikaans Mossi Karanga masker, betreft een groot formaat masker. Herkomst Burkina Faso, 20e eeuw.

Lithografie, Jan van der Meulen

Lithografie getiteld “Family” door Jan van der Meulen (1935). Linksonder getiteld, vermelding Eigen Druk en oplagenummer 1/10. Rechtsonder gesigneerd en datering 13/3 '76.

Borden, China, Chienlung periode

Twee Chinees porseleinen blauw-witte borden met floraal decor. Chienlung periode, 18e eeuw.

Beeld, China

Beeld van paard uitgevoerd in onyx op houten basement. China, laatste kwart 20e eeuw.

Slingerglas

Engels Georgian slingerglas met witte slinger en enkele knoop, 18e eeuw.

Ets, Co Delhaas

Ets van een zittende fantasiefiguur door Grietko Eko (Co) Delhaas (1939), verso informatie. Vierde kwart 20e eeuw.

Giclée, Rob Møhlmann

Giclée, kunstdruk van een kunstenaars stilleven door Rob Møhlmann. Rechtsonder met potlood gesigneerd en links vermelding van het oplagenummer 25/30. Verso datering 11 juni 2011 en handtekening Møhlmann.

Eetkamerstoelen, Giandomenico Belotti

Vier metalen framestoelen met zwart tuigleren zitting en rugpartij naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Italië, jaren 80.

Wandplaquette, Hanna Mobach

Aardewerken reliëf wandplaquette met afgebeeld drie meisjes door Hanna Mobach (1934), aan de achterzijde gesigneerd. Utrecht, jaren 60.

Eetkamerstoelen, Martin Visser

Vier eetkamerstoelen naar ontwerp van Martin Visser, uitgevoerd in wengéhout met biezen zitting. Jaren 70.

Vaas, Papoea-Nieuw-Guinea

Aardewerken vaas gedecoreerd met mudman uit Chimbu, Papua Nieuw Guinea. Midden 20e eeuw.

Bureaustoel

Bureaustoel met bruine lederen bekleding en chromen buisframe in de stijl van Giotto Stoppino. Draaibaar model, jaren 70.

Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Keramieken groene vaas met onderzetter door de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt met logo en modelnummer 1000. Jaren 30.

Schilderij, Joze Peternelj Mausar

Schilderij, Sloveens platteland met vrouwen en kinderen door Joze Peternelj Mausar (Jarcja Dolina 1927 - 2013 Skofja Loka). Acrylverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd en gedateerd 1980.

Schilderij, W. Bonsall

Schilderij met de skyline van New York, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd W. Bonsall, eind 20e eeuw.

Vaas, Japan

Bronzen champlevé vaas met geëmailleerd floraal decor. Japan, eerste kwart 20e eeuw.

Krokusvaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Groen geglazuurde krokusvaas van de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt met het logo. Jaren 30/40.

Schilderij

Schilderij van man met baard in bruine mante, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd A. Rodin, volgens bijgaande informatie A. Rodin, geboren 2 januari 1920 te Velsen. Jaren 60/70.

Schilderij, Pieter Jacob Schmitz

Schilderij van een bloemstilleven met zonnebloemen door Pieter Jacob Schmitz (1904-1972). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd Pie Schmitz. Midden 20e eeuw.

Tafellamp, F.A. Porsche

Telescopische tafellamp, modelnaam Kandido, ontwerp van F.A. Porsche en gefabriceerd door lampenfabrikant Luci in Italië. Aan de onderzijde gemerkt, jaar van ontwerp 1983.

Cache-pot

Keramieken roomwitte geglazuurde bloempot. Aan de onderzijde gemonogrammeerd, tweede helft 20e eeuw.

Tuimelaar

Metalen tuimelaar een met man in roeiboot. Eind 20e eeuw.

Schilderijen, Jeannie Ruiter-de Ron

Twee floraal geschilderde panelen met veldbloemen door Jeannie Ruiter-de Ron. Gemonogrammeerd JR en gedateerd 1987.

Tekening

Tekening getiteld "Koekamp", betreft Huize Koekamp in Oud-Geleen. Gemengde techniek met pastelkrijt, potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd P.A.S. en gedateerd 1950.

Imari borden, China

Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met decor van fruit plukkende figuren in een tuin omsloten door een hek. Eerste helft 18e eeuw.

9725 CT Groningen