Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
653. Kralentasjes
Twee kralentasjes gedecoreerd met rozen en veldboeket. Midden 20e eeuw.
654. Schaal, Jaap Dommisse
Keramieken schaal door Jaap Dommisse (1929-1984), aan de onderzijde gesigneerd met vermelding nummers. Derde kwart 20e eeuw.
655. Houtsnede, W.O.J. Nieuwenkamp
Houtsnede getiteld “ Brug te Mechelen” door Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950). Linksonder getiteld en rechtsonder gesigneerd met potlood. Te dateren omstreeks 1901.
656. Lot keramiek
Twee keramieken kommen, lichtgroene kom Wim Ammerlaan gedateerd 1984. Tevens schotel gemerkt met een uiltje. Vierde kwart 20e eeuw.
657. Clown
Murano stijl ambachtelijk vervaardigde glazen clown, 21e eeuw.
658. Stoommachine, Doll & Co
Stoommachine van Doll & Co uit Neurenberg, compleet met drie aparte attributen; een molen, een messenslijper en een werkplaats. Duitsland, jaren 20/30.
659. Zilveren ringen
Zeven zilveren ringen met verschillende stenen. Gemerkt zilver, 20e eeuw.
660. Vis
Murano stijl meerkleurige glazen vis op groot formaat. 21e eeuw.
661. Beeld Heilige Maria met Jezus, Goebel
Porseleinen handbeschilderd beeld van de Heilige Maria met Jezus door Goebel. Modelnaam bloemen Madonna, aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 10/4. Made in West Germany, jaren 60/70.
662. Schaal, Porceleyne Fles
Aardewerken schaal door de Porceleyne Fles in Delft. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van modelnummer 20543, midden 20e eeuw.
663. Vaas, Max Verboeket
Kristallen Max Verboeket vaas met paars- en blauwe glasslierten. Uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht, jaren 60.
664. Schilderij
Schilderij met drie zwartbonte koeien. Acrylverf op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.
665. Schilderij
Schilderij van drie zwartbonte koeien. Acrylverf op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.
666. Bolvaas
Groen-grijze glazen bolvaas op ambachtelijke wijze geblazen in dubbellaags techniek, pontil aanwezig. Eind 20e eeuw.
667. Vaas
Blauwe ambachtelijk vervaardigde glazen solifleur vaas met melkglazen verticale banden. Pontil onderzijde aanwezig, eind 20e eeuw.
668. Schilderij, Theo Steijaert
Schilderij van een tropisch woud door Theodorus Bernardus Constantinus (Theo) Steijaert (1922-1963). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd en gedateerd 1955.
669. Stripboeken - De avonturen van Kapitein Rob
Reeks stripboeken De avonturen van Kapitein Rob. Deel 1 t/m 41 Pieter Kuhn, heruitgave in zwart-wit uit 2001.
670. Citruspers en kom
Annagroene uraniumglazen citruspers en kom. Persglas, jaren 30.
671. Beeld Foo Dog, China
Keramieken polychroom geschilderde Foo Dog, aan de onderzijde gemerkt. China, 20e eeuw.
672. Vazen, Rosenthal
Twee grijsblauwe porseleinen "paper bag" vazen, ontwerp van Tapio Wirkkala en uitgevoerd door Rosenthal Duitsland. Oorspronkelijk ontwerp stamt uit 1977, 21e eeuw.
673. Vulpennen en potlood
Lot met vijf verschillende merken vulpennen, een vulpotlood en drie kroontjes voor een kroontjespen. Midden 20e eeuw.
674. Schenkkan, Art Deco
Uraniumglazen Art Deco schenkkan. Jaren 30.
675. Mezzotint, Joop Vegter
Mezzotint getiteld “Kroes” door Joop Vegter (1931-2017). Linksonder getiteld en vermelding oplagenummer 17/30, rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1977.
676. Beeld
Aziatisch metalen verguld heiligen beeld met groene accenten op houten basis, geheel op plexiglazen basement. Birma 19e eeuw.
677. Pastelkrijttekening
Pastelkrijttekening van een bloemstilleven in gemberpot. onduidelijk gesigneerd, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen