Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023

628. Vaas, Phoenician Glass

Iriserende veelkleurige vaas door Phoenician Glass, voorzien van originele sticker en gegraveerd aan de onderzijde. Malta, eind 20e eeuw.

629. Art Deco beeld, Hertwig & Co

Keramieken Art Deco beeld van twee Barzoi honden door Hertwig & Co uit Katzhütte. Aan de onderzijde gemerkt, Duitsland, jaren 30.

630. Zilveren theelepeltjes, Art Deco

Tien Art Deco zilveren theelepels. Gemerkt aan de achterzijde, tweede kwart 20e eeuw.

631. Zilveren ringen

Zeven zilveren ringen met verschillende stenen. Gemerkt zilver, 20e eeuw.

632. Poster, Henri de Toulouse-Lautrec

Poster getiteld “Tous les soirs, Bruant au Mirliton Bock 13 Sous” van Henri de Toulouse-Lautrec, rechts gemonogrammeerd. Uitgave Stedelijk Museum, Amsterdam, jaren 80.

633. Ets, Reinder Homan

Ets met botanische voorstelling door Reinder Homan (1950). Linksonder gesigneerd E.R. Homan, datering 1987 en rechts vermelding oplagenummer 12/105.

634. Kleurenets, Herman Berserik

Kleurenets getiteld “De scheepjes van J. Dane” door Herman Berserik (1921-2002). Links vermelding ingekleurde proefdruk, datering 1977 en gesigneerd met potlood.

635. Medicijndoos, Afrika

Houten Afrikaanse medicijndoos met deksel. Midden 20e eeuw.

636. Wandkandelaren

Twee wandkandelaren, een kandelaar met houten Art Nouveau wandbevestiging en koperen zwenkbare kandelaren, begin 1900. Een een messing Franse tweepits wandkandelaar, 20e eeuw.

637. Wandmasker Shouxing, China

Houten gestoken Shouxing wandmasker. China, 20e eeuw.

638. Gouden oorbellen en armband

14 karaat gouden oorbellen met bloedkoraal en een 14 karaat armband met één streng gitten en grote git in het medaillon. Beide gemerkt eikenblad, eind 19e eeuw.

639. Kommen, China

Drie porseleinen handbeschilderde kommen met afbeeldingen van hanen, China, eind 20e eeuw.

640. Zeilboot

Helderglazen Murano stijl glazen zeilboot met oranje kleurige fok, 21e eeuw.

641. Klamboehangers, Indonesië

Houten polychrome klamboehangers. Indonesië, midden 20e eeuw.

642. Vrachtauto's, ontwerp Ko Verzuu voor ADO

Twee houten vrachtauto’s, ontwerp van Ko Verzuu en uitgevoerd door ADO (arbeid door onvolwaardigen). Hierbij vier houten tollen. Midden 20e eeuw.

643. Ingelijste tegels

Tegeltableau met tien polychrome oud Hollandse tegels en drie individueel ingelijste aardewerken tegels, 20e eeuw.

644. Zilveren koffielepels, Art Deco

Twaalf zilveren Art Deco koffielepels met lange steel. Gemerkt lopende leeuw II en twee onduidelijke merken, tweede kwart 20e eeuw.

645. Zilveren ringen

Acht zilveren ringen met verschillende stenen. Gemerkt zilver, 20e eeuw.

646. Plaquette, Westraven

Aardewerken plaquette van een steenhouwer, uit de beroepen reeks, door Westraven Utrecht. Achterzijde gemerkt en vermelding modelnummer 527. Midden 20e eeuw.

647. Lot aardewerk, Westraven Utrecht

Lot aardewerk met twee bruine vazen en een bloempot met witte glansglazuur, Westraven Utrecht. Tevens een keramieken flesvaas voorzien van bruisglazuur. De twee vazen en bloempot zijn aan de onderzijde gesigneerd Westraven. Jaren 70.

648. Reverso painting, China

Handbeschilderd glaspaneel met voorstelling van een moeder met kinderen en libellen. Reverso painting, China, midden 20e eeuw.

649. Wedgwood Jasperware

Lot Wedgwood Jasperware bestaande uit twee vaasjes, twee dekseldoosjes en schoteltje. Aan de onderzijde gemerkt. Engeland, tweede helft 20e eeuw.

650. Stenen determinatiedozen

Vier determinatie opbergdozen met sierstenen en kristallen. Jaren 70/80.

651. Stenen determinatiedozen

Drie determinatie opbergdozen met sierstenen en kristallen. Vierde kwart 20e eeuw.

652. Presse-papier

Glazen presse-papier met zwart bandpatroon. Ongemerkt, vierde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen