Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
753. Voorraadpotten, Nozon
Twee glazen voorraadpotten/droogpotten met bakelieten deksel door Nozon Trademark, vermelding Glassworks UTO, Schiedam Holland. Jaren 50.
754. Lot lampen
Lot met drie verschillende lampen, jaren 60/70.
755. Lot curiosa
Lot curiosa met onder andere vintage horloges, tabaksdoos, kannetje en meer. 20e eeuw.
756. Lot tin
Groot lot tin met gebruiksvoorwerpen, 19e/20e eeuw.
757. Lot koper en messing
Lot koper en messing bestaande uit twee appelketels, snotneus, comfort, kruik, kwispedoor, tafelbel, strooier en tang. 19e/20e eeuw.
758. Hanglamp
Smeedijzeren hanglamp met zes lichtpunten, derde kwart 20e eeuw.
759. Comtoise, Frankrijk
Franse comtoise met metalen wijzerplaat en tinnen ornamenten, 19e eeuw.
760. Floretten
Negen floretten uit de schermsport. 20e eeuw.
761. Toneelzwaarden
Vier decoratieve toneelzwaarden, tweede helft 20e eeuw.
762. Hanglamp
Messing hanglamp met iriserende glazen schaal met geslepen floraal motief. Eerste kwart 20e eeuw.
763. Gewei
Damherten gewei met gipsen schedelplaat op houten wandplaat. Midden 20e eeuw.
764. Comtoise, Frankrijk
Haantjes comtoise met geëmailleerde wijzerplaat, spillegang draadslinger met loden klosje. Frankrijk, eerste helft 19e eeuw
765. Instructieplaten
Vijf instructieplaten van Bosch inzake de Omnibus, schijnwerper lampen, spanningsregelaar en twee platen met militaire uitleg. Midden 20e eeuw.
766. Ets, G. J. Voskuijl
Ets getiteld "Jotter van Jaapje van Karel” door Gijs J. Voskuijl (1915-2004). Linksonder getiteld en rechtsonder met potlood gesígneerd en gedateerd 1979.
767. Schilderij, Jan Kelderman
Schilderij van een visser op het strand met paard en wagen door Jan Kelderman (1914-1990), olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd. Jaren 70/80.
768. Aker met pook en tang
Koperen aker met geklonken messing rand en ijzeren hengsel, hierbij een smeedijzeren pook en tang. Eind 19e eeuw.
769. Comtoise klok met harpslinger, Frankrijk
Comtoise klok met harpslinger door P.H. Eyraud à Tence. Frankrijk, 19e eeuw
770. Ets
Ets met portret van een jonge vrouw en profil. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1986.
771. Staffordshire beelden
Twee porseleinen Staffordshire honden. Engeland, 19e eeuw.
772. Bibliotheekstoel
Houten bibliotheekstoel met ladderfuctie. Vierde kwart 20e eeuw.
774. Imari bord
Japans porseleinen Imari bord, eerste helft 19e eeuw.
775. Asbak, Val Saint Lambert
Kristallen Val Saint Lambert asbak in smaragdgroene kleurslag. Aan de onderzijde gesigneerd. Seraing, België, jaren 70/80.
776. Plantentafel
Eikenhouten plantentafel op groot formaat, midden 20e eeuw.
777. Theepot, China, Guangxu periode
Chinese floraal beschilderde porseleinen theepot met bijbehorend warmhoud dekselmand. Guangxu periode, begin 20e eeuw.
9725 CT Groningen