Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023

778. Lot messing en tin

Lot bestaande uit vier messing kandelaars, een tinnen theebus, een tinnen kraantjespot, tinnen koffiepot en tribale metalen dekselpot. 20e eeuw.

779. Plantentafel, Gründerzeit

Eikenhouten Gründerzeit plantentafel met drie niveaus en rood marmeren inleg. Duitsland, omstreeks 1910.

780. Stoeltjesklok

Stoeltjesklok in Zaanse stijl met landschappelijke schildering en in de kuit en aan weerszijden leeuwen, 20e eeuw.

781. Akers

Een messing aker met ijzeren hengsel en een geklonken koperen aker met messing rand en ijzeren hengsel, 19e eeuw.

782. Beslagkom en beddenpan

Grote messing beslagkom met twee geklonken hengsels met gravering H.B. 1866 en een messing beddenpan 19e eeuw.

783. Fajalauza schaal, Spanje

Keramieken Fajalauza schaal gedecoreerd met floraal motief. Granada, Spanje, 20e eeuw.

784. Lot pleet

Lot pleet bestaande uit verschillende pannen en schalen. Tweede helft 20e eeuw.

785. Lot pleet

Lot pleet bestaande uit schalen, bestek en kannen. Eind 20e eeuw.

786. Treinenset, Märklin

Märklin treinenset HO S 0974 in combinatie met extra spoorrails E 5190, compleet met transformator en locomotief. Duitsland, jaren 70.

787. Lot curiosa

Lot curiosa met platbodem cartouche, houten beeld, papiersnijder, lederen etuis, telraam, globe, schaatsen en koperen pijp. 20e eeuw.

788. Lot keramiek

Lot keramiek met een schotel van de Vier Paddenstoelen Utrecht, een kop-en-schotel Plateelbakkerij Zuid-Holland, een beker door Brouwers Aardewerk en een schenkkannetje Lemelerveld. 20e eeuw.

789. Lot medische attributen

Lot medische attributen waaronder pincetten, bloeddrukmeter, otoscoop en meer. 20e eeuw.

790. Koperen bak

Grote koperen bak met omgeslagen rand. Eind 19e eeuw.

791. Theetafel

Eikenhouten ovale theetafel met kruis verbinding tussen de poten, omstreeks 1930.

792. Lot textiel

Lot textiel met voornamelijk baby en peuter gerelateerd geborduurd textiel. Midden 20e eeuw.

793. Lot speelgoed

Lot houten speelgoed met onder andere verschillende boten. Midden 20e eeuw.

794. Lot speelgoed

Lot speelgoed waaronder Steiff knuffels en een leesplankje met letterdoosje van Hoogeveen. Midden 20e eeuw

795. Wijntafeltje

Donker gebeitst wijntafeltje op driesprant met neerklapbaar tafelblad. Eind 20e eeuw.

796. Lot spellen

Lot met spellen waaronder twee dozen met schaakstukken, twee dozen met damstenen, twee dozen met dominostenen, tricktrack doos met dam en schaakborden. Midden 20e eeuw.

797. Kistje met inhoud

Houten kistje gevuld met volle miniaturen van sterke drank en likeuren. Eind 20e eeuw, begin 21 eeuw.

798. Lot speelgoed

Lot met verschillende merken speelgoed auto's, tweede helft 20e eeuw.

799. Lot naturalia

Lot naturalia met onder meer schelpen, schedels, stenen en kaakfragment. 20e eeuw.

800. Tapijt, Iran

Handgeknoopt Perzisch tapijt, vermelding Made in Iran. Derde kwart 20e eeuw.

801. Giclée, Letty Muntjewerf

Giclée met papieren vellen compositie door Letty Muntjewerf. Linksonder gesigneerd met potlood, 21e eeuw.

802. Tapijt

Perzisch wollen handgeknoopt tapijt voorzien van drie medaillons. Midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen