Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023

803. Tapijten

Twee handgeknoopte Oosterse tapijten, midden 20e eeuw.

804. Kaligrafie, Japan

Kaligrafie met rechtsboven en linksonder stempelafdrukken, Japan,20 eeuw.

805. Tapijt

Perzisch wollen handgeknoopt tapijt, eerste helft 20e eeuw.

806. Tapijt

Perzisch handgeknoopt wollen tapijt, midden 20e eeuw.

807. Kinderstoel, Stokke Tripp Trapp

Houten verstelbare Stokke Tripp Trapp kinderstoel met gestreepte stoffen bekleding. Gemerkt aan de achterzijde, omstreeks 2000.

808. Fauteuils, Gerard van den Berg

Twee lederen fauteuils met hoofdsteun, modelnaam Foxxy. Ontwerp van Gerard van den Berg en uitgevoerd door Label, jaar van ontwerp 1993.

809. Prenten, Michèl Poort

Die ingelijste prenten met sportvoorstellingen van wielrenners, een skiër en een tennisser door Michèl Poort (1960). Eind 20e eeuw.

810. Meetapparaat, Faget

Volt- en ampèremeter in houten behuizing gefabriceerd door fabrikant Faget uit Steenwijk. Midden 20e eeuw.

811. Penning, Hans Petri

Bronzen gietpenning naar ontwerp van Hans Petri en gegoten bij Koninklijke Begeer te Voorschoten. Datering 1960.

812. Vaas en dekselpot, Art Deco

Art Deco gemarmerd glazen rozensteker met messing rooster en een Art Deco koudgeschilderde koekjespot met gestileerd patroon en florale decoratie. Tweede kwart 20e eeuw.

813. Beelden, Corry Ammerlaan-van Niekerk

Vier bronzen beelden van Corry Ammerlaan-van Niekerk. Omstreeks 2000.

814. Dekselpot en peper- en zoutstel, Rosenthal

Keramieken dekselpot en peper- en zoutstel, ontwerp van Dorothy Hafner en uitgevoerd door Rosenthal Studio-Linie Germany. Modelnaam Flash One, Duitsland, jaren 80/90.

815. Thee- en dekseldoos, tafelborsteltje en zilveren gebaksvorkjes

Een parelmoeren tafelborsteltje, thee- en dekseldoos. Daarbij zes Djokja zilveren gebaksvorkjes met wajang pop motief, gemerkt 800 zilver. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

816. Boeken Vindicat en Rijksuniversiteit Groningen

Lot met zeven boeken en een krant betreffende studentenvereniging Vindicat en de Rijksuniversiteit Groningen, waaronder een Groninger Courant uit 1832, een studentenalmanak 1845, studentenleiders Vindicat uit 1845 en meer.

817. Murano hangers

Vier glazen Murano hangers, deels met floraal ingesmolten elementen. Italië, jaren 70/80.

818. Bord, Anita Mizrahi

Keramieken bord getiteld "Red, Gray, Bleu" door Anita Mizrahi. Verso informatie en vermelding oplagenummer 11/250. Begin 21e eeuw.

819. Klewang, Hembrug

Marechaussee sabel (Klewang) met lederen schede. Gemerkt met Hembrug en een Z met kroontje, eerste kwart 20e eeuw.

820. Tafellamp, Lumière

Bronskleurige tafellamp in Art Deco stijl met marmer en een cilindrische glazen lampenkap. Fabrikant Lumière, begin 21e eeuw.

821. Glasobjecten, China

Vier Chinese glasobjecten gedecoreerd met botanische motieven en Chinese tekens, 21e eeuw.

822. Haas

Glazen haas in Murano stij, begin 21e eeuw.

823. Lucebert - Verzamelde Gedichten

Gebonden uitgave in cassette van Lucebert Verzamelde gedichten. Uitgave Bezige Bij 2002.

824. Broodtrommel

Emaille groene broodtrommel met grijs gekleurde binnenzijde. Midden 20e eeuw.

826. Vazen

Twee glazen Murano stijl vazen, een witte glazen Fazzoletto vaas en een conische vaas met spatterglas motief. 21e eeuw.

827. Kandelaren

Drie tinnen kandelaren, twee driepits kandelaren en een vijfpits kandelaar. Tweede helft 20e eeuw.

828. Beelden

Twee Aziatische houtgestoken beelden van Oosterse wijze met jongen en vrolijke Chinees. Tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen