Veiling: Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
803. Tapijten
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten, midden 20e eeuw.
804. Kaligrafie, Japan
Kaligrafie met rechtsboven en linksonder stempelafdrukken, Japan,20 eeuw.
805. Tapijt
Perzisch wollen handgeknoopt tapijt, eerste helft 20e eeuw.
806. Tapijt
Perzisch handgeknoopt wollen tapijt, midden 20e eeuw.
807. Kinderstoel, Stokke Tripp Trapp
Houten verstelbare Stokke Tripp Trapp kinderstoel met gestreepte stoffen bekleding. Gemerkt aan de achterzijde, omstreeks 2000.
808. Fauteuils, Gerard van den Berg
Twee lederen fauteuils met hoofdsteun, modelnaam Foxxy. Ontwerp van Gerard van den Berg en uitgevoerd door Label, jaar van ontwerp 1993.
809. Prenten, Michèl Poort
Die ingelijste prenten met sportvoorstellingen van wielrenners, een skiër en een tennisser door Michèl Poort (1960). Eind 20e eeuw.
810. Meetapparaat, Faget
Volt- en ampèremeter in houten behuizing gefabriceerd door fabrikant Faget uit Steenwijk. Midden 20e eeuw.
811. Penning, Hans Petri
Bronzen gietpenning naar ontwerp van Hans Petri en gegoten bij Koninklijke Begeer te Voorschoten. Datering 1960.
812. Vaas en dekselpot, Art Deco
Art Deco gemarmerd glazen rozensteker met messing rooster en een Art Deco koudgeschilderde koekjespot met gestileerd patroon en florale decoratie. Tweede kwart 20e eeuw.
813. Beelden, Corry Ammerlaan-van Niekerk
Vier bronzen beelden van Corry Ammerlaan-van Niekerk. Omstreeks 2000.
814. Dekselpot en peper- en zoutstel, Rosenthal
Keramieken dekselpot en peper- en zoutstel, ontwerp van Dorothy Hafner en uitgevoerd door Rosenthal Studio-Linie Germany. Modelnaam Flash One, Duitsland, jaren 80/90.
815. Thee- en dekseldoos, tafelborsteltje en zilveren gebaksvorkjes
Een parelmoeren tafelborsteltje, thee- en dekseldoos. Daarbij zes Djokja zilveren gebaksvorkjes met wajang pop motief, gemerkt 800 zilver. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.
816. Boeken Vindicat en Rijksuniversiteit Groningen
Lot met zeven boeken en een krant betreffende studentenvereniging Vindicat en de Rijksuniversiteit Groningen, waaronder een Groninger Courant uit 1832, een studentenalmanak 1845, studentenleiders Vindicat uit 1845 en meer.
817. Murano hangers
Vier glazen Murano hangers, deels met floraal ingesmolten elementen. Italië, jaren 70/80.
818. Bord, Anita Mizrahi
Keramieken bord getiteld "Red, Gray, Bleu" door Anita Mizrahi. Verso informatie en vermelding oplagenummer 11/250. Begin 21e eeuw.
819. Klewang, Hembrug
Marechaussee sabel (Klewang) met lederen schede. Gemerkt met Hembrug en een Z met kroontje, eerste kwart 20e eeuw.
820. Tafellamp, Lumière
Bronskleurige tafellamp in Art Deco stijl met marmer en een cilindrische glazen lampenkap. Fabrikant Lumière, begin 21e eeuw.
821. Glasobjecten, China
Vier Chinese glasobjecten gedecoreerd met botanische motieven en Chinese tekens, 21e eeuw.
823. Lucebert - Verzamelde Gedichten
Gebonden uitgave in cassette van Lucebert Verzamelde gedichten. Uitgave Bezige Bij 2002.
824. Broodtrommel
Emaille groene broodtrommel met grijs gekleurde binnenzijde. Midden 20e eeuw.
826. Vazen
Twee glazen Murano stijl vazen, een witte glazen Fazzoletto vaas en een conische vaas met spatterglas motief. 21e eeuw.
827. Kandelaren
Drie tinnen kandelaren, twee driepits kandelaren en een vijfpits kandelaar. Tweede helft 20e eeuw.
828. Beelden
Twee Aziatische houtgestoken beelden van Oosterse wijze met jongen en vrolijke Chinees. Tweede helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen