Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024

1328. Gouden armband

Gouden schakelarmband met verlengstuk, getoetst 14 karaat. Tweede helft 20e eeuw.

1329. Gouden halskettingen

14 karaat gouden halskettingen, beide gemerkt 585 en eikenblad. Tweede helft 20e eeuw.

1330. Lot sloop goud

Lot sloop goud bestaande uit twee broches, getoetst 14 karaat goud.

1331. Gouden oorbellen

Twee gouden 14 karaat clipoorbellen, beide oorbellen gekeurd 585. Tweede helft 20e eeuw.

1332. Gouden broches

Twee gouden broches; kleine broche getoetst 14 karaat goud en grote broche, tevens te gebruiken als hanger, getoetst 18 karaat goud. 20e eeuw.

1333. Lot pleet

Lot verzilverd bestek met zes theelepels en zes gebaksvorken met getordeerde steel en vier theelepels met de Koninginnen en Regentes van Oranje. 20e eeuw.

1334. Kistje met inhoud

Houten kistje met drie zilveren Zeeuwse knopen als broche, een zilveren servetring gemerkt ZI en een zilverkleurige halsketting. 20e eeuw.

1335. Zakhorloges, horlogeketting en dameshorloge

Twee zakhorloges met beschermingskast, een double horlogeketting en dameshorloge met lederen band. 20e eeuw.

1336. Lot munten Oranjehuis

Convoluut munten waarvan drie zilveren rijksdaalders gevat in hanger, jaartallen 1959 en 1961, twee hangers met ketting. Vier munten met de regeerperioden van de Vorstinnen van Oranje. En een zilveren 10 Euro munt uitgevoerd in 925 gehalte met de beeltenis van Beatrix uit 2003.

1337. Vaas, Gerk Gnodde

Lilakleurige aardewerken vaas uit de Leekse periode van Gerk Gnodde (1930-2012). Aan de onderzijde gemerkt Handwerk Gnodde Leek, jaren 70.

1338. Champagnefles, Perrier-Jouët

Champagnefles van het huis Perrier-Jouët, Epernay. Gedecoreerd met floraal anemoon decor geïnspireerd op een ontwerp van Emile Gallé uit 1902. Frankrijk, datering 1969.

1339. Wandlamp

Tiffany stijl wandlamp met glas-in-lood lampenkap met deels floraal decor. Begin 21e eeuw.

1340. Hyacintvazen, A.D. Copier

Zes persglazen hyacintvazen, modelnaam “Knoflook”, naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Ontwerp stamt uit 1950.

1341. Vazen, Floris Meydam en Willem Heesen

Kristallen helderglazen vaas met ingesloten luchtbellen naar ontwerp van Floris Meydam en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Kleinere vaas met noppenstructuur door Willem Heesen, Leerdam. Beide vazen jaren 60.

1342. Vaas, Westraven

Keramieken vaas met crèmekleurige deels transparant glazuur door Westraven Utrecht. Onderzijde gemerkt, jaren 50/60.

1343. Dekselpot

Delfts blauwe gelobde dekselpot gedecoreerd met leeuw op het deksel, het geheel handbeschilderd met een floraal decor. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 450. Datering jaren 30.

1344. Gemberpot, China

Porseleinen gemberpot met prunus decor, aan de onderzijde gemerkt met dubbele cirkel. China, begin 20e eeuw.

1345. Vazen, Japan

Twee porseleinen langnekvazen in melk en bloed kleurslag gedecoreerd met Foo Dog in botanische omgeving. Aan de onderzijde gemerkt met drie karakters. Japan, omstreeks 1910.

1346. Vaas, Potterij Zaalberg

Keramieken bruin-zandkleurig geglazuurde vaas naar ontwerp van Gijb Zaalberg en uitgevoerd door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gesigneerd, jaren 70. Het betreft een groot formaat vaas.

1347. Mantelklok, Duitsland

Duitse houten mantelklok met geëmailleerde wijzerplaat. Begin 1900.

1349. Dekselpot, Petrus Regout Maastricht

Keramieken tonvormige dekselpot met zwarte verticale ribbels, gefabriceerd door Petrus Regout, Maastricht. Jaren 20/30.

1350. Rookstel, Plateelbakkerij Schoonhoven

Schoonhoven plateel rookstel, decornaam Jaargetij, bestaande uit een dienblad, luciferhouder, potje en asbak. Aan de onderzijde gesigneerd, vermelding modelnummers, decornaam en monogram plateelschilder. Jaren 20/30.

1351. Lot sloop goud

Lot sloop goud met diverse voorwerpen en onderdelen van sieraden, getoetst 14 karaat.

1352. Lot curiosa

Lot curiosa met een verzilverde visitekaarthouder, verzilverd vouwmes, tortoise beursje met driemaster decor, lederen beursje met zilveren sluiting en een amberkleurig sigarenmondstuk. 20e eeuw.

1353. Avondtasje

Metalen avondtasje in maliënkolder stijl met blauwe siersteentjes en geëmailleerde grip. Aan de achterzijde grip gemerkt CAS en twee overige keuren. 20e eeuw.

9725 CT Groningen