Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
1328. Gouden armband
Gouden schakelarmband met verlengstuk, getoetst 14 karaat. Tweede helft 20e eeuw.
1329. Gouden halskettingen
14 karaat gouden halskettingen, beide gemerkt 585 en eikenblad. Tweede helft 20e eeuw.
1330. Lot sloop goud
Lot sloop goud bestaande uit twee broches, getoetst 14 karaat goud.
1331. Gouden oorbellen
Twee gouden 14 karaat clipoorbellen, beide oorbellen gekeurd 585. Tweede helft 20e eeuw.
1332. Gouden broches
Twee gouden broches; kleine broche getoetst 14 karaat goud en grote broche, tevens te gebruiken als hanger, getoetst 18 karaat goud. 20e eeuw.
1333. Lot pleet
Lot verzilverd bestek met zes theelepels en zes gebaksvorken met getordeerde steel en vier theelepels met de Koninginnen en Regentes van Oranje. 20e eeuw.
1334. Kistje met inhoud
Houten kistje met drie zilveren Zeeuwse knopen als broche, een zilveren servetring gemerkt ZI en een zilverkleurige halsketting. 20e eeuw.
1335. Zakhorloges, horlogeketting en dameshorloge
Twee zakhorloges met beschermingskast, een double horlogeketting en dameshorloge met lederen band. 20e eeuw.
1336. Lot munten Oranjehuis
Convoluut munten waarvan drie zilveren rijksdaalders gevat in hanger, jaartallen 1959 en 1961, twee hangers met ketting. Vier munten met de regeerperioden van de Vorstinnen van Oranje. En een zilveren 10 Euro munt uitgevoerd in 925 gehalte met de beeltenis van Beatrix uit 2003.
1337. Vaas, Gerk Gnodde
Lilakleurige aardewerken vaas uit de Leekse periode van Gerk Gnodde (1930-2012). Aan de onderzijde gemerkt Handwerk Gnodde Leek, jaren 70.
1338. Champagnefles, Perrier-Jouët
Champagnefles van het huis Perrier-Jouët, Epernay. Gedecoreerd met floraal anemoon decor geïnspireerd op een ontwerp van Emile Gallé uit 1902. Frankrijk, datering 1969.
1339. Wandlamp
Tiffany stijl wandlamp met glas-in-lood lampenkap met deels floraal decor. Begin 21e eeuw.
1340. Hyacintvazen, A.D. Copier
Zes persglazen hyacintvazen, modelnaam “Knoflook”, naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Ontwerp stamt uit 1950.
1341. Vazen, Floris Meydam en Willem Heesen
Kristallen helderglazen vaas met ingesloten luchtbellen naar ontwerp van Floris Meydam en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Kleinere vaas met noppenstructuur door Willem Heesen, Leerdam. Beide vazen jaren 60.
1342. Vaas, Westraven
Keramieken vaas met crèmekleurige deels transparant glazuur door Westraven Utrecht. Onderzijde gemerkt, jaren 50/60.
1343. Dekselpot
Delfts blauwe gelobde dekselpot gedecoreerd met leeuw op het deksel, het geheel handbeschilderd met een floraal decor. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 450. Datering jaren 30.
1344. Gemberpot, China
Porseleinen gemberpot met prunus decor, aan de onderzijde gemerkt met dubbele cirkel. China, begin 20e eeuw.
1345. Vazen, Japan
Twee porseleinen langnekvazen in melk en bloed kleurslag gedecoreerd met Foo Dog in botanische omgeving. Aan de onderzijde gemerkt met drie karakters. Japan, omstreeks 1910.
1346. Vaas, Potterij Zaalberg
Keramieken bruin-zandkleurig geglazuurde vaas naar ontwerp van Gijb Zaalberg en uitgevoerd door Potterij Zaalberg. Aan de onderzijde gesigneerd, jaren 70. Het betreft een groot formaat vaas.
1347. Mantelklok, Duitsland
Duitse houten mantelklok met geëmailleerde wijzerplaat. Begin 1900.
1349. Dekselpot, Petrus Regout Maastricht
Keramieken tonvormige dekselpot met zwarte verticale ribbels, gefabriceerd door Petrus Regout, Maastricht. Jaren 20/30.
1350. Rookstel, Plateelbakkerij Schoonhoven
Schoonhoven plateel rookstel, decornaam Jaargetij, bestaande uit een dienblad, luciferhouder, potje en asbak. Aan de onderzijde gesigneerd, vermelding modelnummers, decornaam en monogram plateelschilder. Jaren 20/30.
1351. Lot sloop goud
Lot sloop goud met diverse voorwerpen en onderdelen van sieraden, getoetst 14 karaat.
1352. Lot curiosa
Lot curiosa met een verzilverde visitekaarthouder, verzilverd vouwmes, tortoise beursje met driemaster decor, lederen beursje met zilveren sluiting en een amberkleurig sigarenmondstuk. 20e eeuw.
1353. Avondtasje
Metalen avondtasje in maliënkolder stijl met blauwe siersteentjes en geëmailleerde grip. Aan de achterzijde grip gemerkt CAS en twee overige keuren. 20e eeuw.
9725 CT Groningen