Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024

1278. Bijbel

Grote bijbel met messing beslag en losse sluiting, inhoud het Oude- en Nieuwe Testament. Uitgeven door Joh. De Liefde, Utrecht. Eind 19e eeuw.

1279. Vaas, A.D. Copier

Donkergroene bolvaas, modelnummer KN2071, naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde gemerkt geëtst met CL. Jaar van ontwerp 1964.

1280. Gouden halsketting, Art Deco

Gouden Art Deco halsketting, getoetst 14 karaat goud. Tweede kwart 20e eeuw.

1281. Vaas, Westraven

Grijze horizontaal geribbelde keramieken vaas door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 924, begin jaren 50.

1282. Parfumflesjes

Een kristallen parfumfles met zilveren verstuiver en een kristallen parfumflesje met zilveren dop gemerkt zwaardje en onduidelijk meesterkeur. Omstreeks 1900.

1283. Vaas, W.J. Rozendaal

Amberkleurige glazen vaas, modelnaam "Tomaat no.3", naar ontwerp van W.J. Rozendaal. Uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht, jaar van ontwerp 1929.

1284. Tapijt

Wollen Oriëntaals tapijt. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

1285. Vaas, Pieter Groeneveldt

Lichtblauw geglazuurde aardewerken vaas van Pieter Groeneveldt (1889-1982). Aan de onderzijde gemerkt en monogram HS, geproduceerd in de periode 1952-1972.

1286. Zilveren ring

Zilveren ring met vijf granaten, ring is gemerkt 925. Midden 20e eeuw.

1287. Vaas, Brouwer’s Aardewerk

Keramieken geel-wit geglazuurde vaas van Brouwer’s Aardewerk. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 648. Leiderdorp, midden 20e eeuw.

1288. Vaas, Pieter Groeneveldt

Keramieken grijs geglazuurde vaas van Pieter Groeneveldt (1889-1982). Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 108/20. Geproduceerd in de periode 1952-72.

1289. Murano vaas

Kristallen paarse Murano solifleur vaas in Sommerso techniek, met origineel Crystalari Venezia label. Italië, jaren 60.

1290. Vaas, Roger Guérin

Geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding model HHG. Vervaardigd in België tussen 1927-1940. Betreft een groter formaat vaas.

1291. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Groen geglazuurde keramieken vaas met horizontale ribbelstructuur door Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 1012. Jaren 50/60.

1292. Parfumflesjes en roomlepel

Twee parfumflesjes met zilveren dop gemerkt met zwaardjes, kristallen stopjes aanwezig De zilveren roomlepel gemerkt met twee onduidelijke keuren, lopende leeuw 2 en minvervakop. Begin 20e eeuw.

1293. Vaas, A.D. Copier

Kristallen fumékleurige kelkvormige ribbelvaas naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam, modelnummer GL1747. Ontwerp stamt uit 1953.

1294. Eetkamerstoelen, Meubelfabriek Huizinga Groningen

Vier eikenhouten Huizinga eetkamer stoelen waarvan twee met armleuning. Aan de onderzijde gemerkt, eerste helft 20e eeuw.

1295. Kersen

Twee glazen kersen met gepolijst aluminium blad en stelen, 21e eeuw.

1296. Bureaustoel

Notenhouten bureaustoel met armleuning en stoffen bekleding. Omstreeks 1900.

1297. Eetkamertafel

Ronde mahoniehouten eetkamertafel op kolompoot. Eind 19e eeuw.

1298. Hanglamp, Jugendstil

Jugendstil messing hanglamp met glazen hangstaafjes. Toegeschreven aan Daalderop, Tiel, jaren 10/20.

1299. Dagobert stoel

Eikenhouten rijkelijk geornamenteerde Dagobert stoel, midden 20e eeuw.

1300. Plastiek, Sies van Hoorn-Vrasdonk

Keramieken polychroom beschilderd plastiek met vissen door Sies van Hoorn-Vrasdonk. Aan de binnenzijde gesigneerd en gedateerd 2002.

1301. Vaas, ontwerp W. Wilson & H. Dryer voor Whitefriars

Glazen mondgeblazen vaas met zwarte sliertwerking, modelnaam "Knobbly Vase". Naar ontwerp van W. Wilson en H. Dryer en uitgevoerd door de Engelse glasfabrikant Whitefriars, jaren 60.

1302. Vaas, Orrefors

Grijze helderglazen vaas met horizontale ribbelstructuur door glasfabrikant Orrefors. Aan de onderzijde gemerkt en tevens voorzien van sticker. Zweden, jaren 60/70.

9725 CT Groningen