Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024

1253. Vloerlamp, Neoggetti

Design metalen vloerlamp met witte glazen schaal door de Italiaanse lampenfabrikant Neoggetti. Made in Italy, jaren 90/begin 21e eeuw.

1254. Tapijt

Ziegler stijl wollen tapijt, 20e eeuw.

1255. Beeld Baule, Ivoorkust

Uit hout gestoken mannelijke voorouder beeld Waka Sona "houten mens" van de Baule (Baoule) stam, een Akanvolk uit Ivoorkust. Afrika, begin 20e eeuw

1256. Tapijt

Wollen tapijt met centraal medaillon, 20e eeuw.

1257. Mir tapijt

Handgeknoopt wollen Mir tapijt, vierde kwart 20e eeuw

1258. Ganga tapijt, India

Handgeknoopt wollen Ganga tapijt. India, vierde kwart 20e eeuw.

1259. Tegeltafel

Tafel met ingelegde tegels, 20e eeuw.

1260. Glasobject, Adam Jablonski

Conisch gevormd glasobject met zwarte en witte lijnen, gemerkt met A.J. Adam Jablonski. Polen, eind 20e eeuw.

1261. Beeld, Jan Cupido

Geglazuurde keramieken haan door Jan Cupido (1947-). Aan de onderzijde gemonogrammeerd.

1262. Beeld

Art Deco stijl beeld van een danseres met lint. Uitgevoerd in een verchroomde metaallegering op een granieten basement. 21e eeuw.

1263. Vaas, Westraven

Groen geglazuurde aardewerken vaas met ribbelpatroon door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer, jaren 60.

1264. Zeilboot, Hamleys

Houten model zeilboot, een tweemaster door de firma Hamleys, 200-202 Regent Street, London W1. Vierde kwart 20e eeuw.

1265. Bijbel

Grote bijbel met messing beslag en losse sluiting, inhoud het Oude en Nieuwe Testament. Uitgave Joh. De Liefde, Utrecht. Eind 19e eeuw.

1266. Stroopkan

Groen geglazuurde aardewerken stroopkan met handvat, omstreeks 1900.

1267. Vaas, China

Chinese porseleinen vaas met pauwen handvatten, gedecoreerd met landschappelijk decor. Geheel op vaste houten sokkel. Vaas aan de onderzijde gemerkt, 21e eeuw.

1268. Vaas, Westraven

Crèmekleurige horizontaal geribbelde keramieken vaas door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 973, begin jaren 50.

1269. Lot zilver

Convoluut zilver met tien gebaksvorken, een suikertang, twee kaasschaven met zilveren heft en een wijnstop met zilveren montuur. Alle afzonderlijk gemerkt met zwaardjes, meesterkeur en lopende leeuw 2. 20e eeuw.

1270. Sleuteltjes zakhorloge

Twee verschillende sleutels voor een zak horloge. Een sleutel uit de 18e eeuw met een afbeelding van een zwaan en een centaur en een sleutel uit de 19e eeuw.

1271. Gouden zakhorloge

14 karaat gouden dames zakhorloge, geschikt voor een ketting. Gemerkt 14 k, HB & Co en nummer 30365. Eerste helft 20e eeuw.

1272. Zilveren zakhorloges

Twee zilveren zakhorloges; kleine dames zakhorloge gemerkt 0.800 op achterzijde deksel en een heren zakhorloge Tellus tevens 0.800 gemerkt. Midden 20e eeuw.

1273. Bevrijdingsvaasje, A.D. Copier

Oranje persglazen bevrijdingsvaasje naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam in 1945.

1274. Zilveren theelepels en taartvork

Twaalf zilveren theelepeltjes met bloemen decor gemerkt met zwaardje. De zilveren taartvorm met bloem decor gekeurd met meesterkeur HH, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter T (1929).

1275. Dekselpot, China

Porseleinen Chinese koro dekselpot in polychroom glazuur, 21e eeuw.

1276. Vaas, Westraven

Lichtgrijze horizontaal geribbelde keramieken vaas met deels transparante glazuur door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 973, begin jaren 50.

1277. Bureaulamp

Tiffany stijl bureaulamp met bronskleurige voet en glas-in-lood lampenkap met decor van libellen. Eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen