Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
1253. Vloerlamp, Neoggetti
Design metalen vloerlamp met witte glazen schaal door de Italiaanse lampenfabrikant Neoggetti. Made in Italy, jaren 90/begin 21e eeuw.
1255. Beeld Baule, Ivoorkust
Uit hout gestoken mannelijke voorouder beeld Waka Sona "houten mens" van de Baule (Baoule) stam, een Akanvolk uit Ivoorkust. Afrika, begin 20e eeuw
1256. Tapijt
Wollen tapijt met centraal medaillon, 20e eeuw.
1257. Mir tapijt
Handgeknoopt wollen Mir tapijt, vierde kwart 20e eeuw
1258. Ganga tapijt, India
Handgeknoopt wollen Ganga tapijt. India, vierde kwart 20e eeuw.
1260. Glasobject, Adam Jablonski
Conisch gevormd glasobject met zwarte en witte lijnen, gemerkt met A.J. Adam Jablonski. Polen, eind 20e eeuw.
1261. Beeld, Jan Cupido
Geglazuurde keramieken haan door Jan Cupido (1947-). Aan de onderzijde gemonogrammeerd.
1262. Beeld
Art Deco stijl beeld van een danseres met lint. Uitgevoerd in een verchroomde metaallegering op een granieten basement. 21e eeuw.
1263. Vaas, Westraven
Groen geglazuurde aardewerken vaas met ribbelpatroon door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer, jaren 60.
1264. Zeilboot, Hamleys
Houten model zeilboot, een tweemaster door de firma Hamleys, 200-202 Regent Street, London W1. Vierde kwart 20e eeuw.
1265. Bijbel
Grote bijbel met messing beslag en losse sluiting, inhoud het Oude en Nieuwe Testament. Uitgave Joh. De Liefde, Utrecht. Eind 19e eeuw.
1266. Stroopkan
Groen geglazuurde aardewerken stroopkan met handvat, omstreeks 1900.
1267. Vaas, China
Chinese porseleinen vaas met pauwen handvatten, gedecoreerd met landschappelijk decor. Geheel op vaste houten sokkel. Vaas aan de onderzijde gemerkt, 21e eeuw.
1268. Vaas, Westraven
Crèmekleurige horizontaal geribbelde keramieken vaas door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 973, begin jaren 50.
1269. Lot zilver
Convoluut zilver met tien gebaksvorken, een suikertang, twee kaasschaven met zilveren heft en een wijnstop met zilveren montuur. Alle afzonderlijk gemerkt met zwaardjes, meesterkeur en lopende leeuw 2. 20e eeuw.
1270. Sleuteltjes zakhorloge
Twee verschillende sleutels voor een zak horloge. Een sleutel uit de 18e eeuw met een afbeelding van een zwaan en een centaur en een sleutel uit de 19e eeuw.
1271. Gouden zakhorloge
14 karaat gouden dames zakhorloge, geschikt voor een ketting. Gemerkt 14 k, HB & Co en nummer 30365. Eerste helft 20e eeuw.
1272. Zilveren zakhorloges
Twee zilveren zakhorloges; kleine dames zakhorloge gemerkt 0.800 op achterzijde deksel en een heren zakhorloge Tellus tevens 0.800 gemerkt. Midden 20e eeuw.
1273. Bevrijdingsvaasje, A.D. Copier
Oranje persglazen bevrijdingsvaasje naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam in 1945.
1274. Zilveren theelepels en taartvork
Twaalf zilveren theelepeltjes met bloemen decor gemerkt met zwaardje. De zilveren taartvorm met bloem decor gekeurd met meesterkeur HH, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter T (1929).
1275. Dekselpot, China
Porseleinen Chinese koro dekselpot in polychroom glazuur, 21e eeuw.
1276. Vaas, Westraven
Lichtgrijze horizontaal geribbelde keramieken vaas met deels transparante glazuur door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 973, begin jaren 50.
1277. Bureaulamp
Tiffany stijl bureaulamp met bronskleurige voet en glas-in-lood lampenkap met decor van libellen. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen