Veiling: Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september

430. Koffiemachines, WMF en Eicke

Koffiemachine van H. Eicke (Berlin) gefabriceerd omstreeks 1880 en een koffiemachine van WMF met glazen deksel en koffiereservoir. Daarbij een metalen en bakelieten koffiemolen. Begin 20e eeuw

431. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Percy Sledge, The Tremeloes en Traffic.

432. Kamelentas

Handgeknoopte wollen Oriëntaalse kamelentas, 20e eeuw.

433. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Johny Mathias, Ike & Tina Turner, Sly and The Family Stone.

434. Britains

Uit de Britains Metal-Models serie zes handbeschilderde Black Watch Highlanders in originele rode vensterdoos. Catalogus nummer 7235 uit 1984.

435. Dichtbundels, Uitgeverij Exponent

Drie dichtbundel uitgaven door Uitgeverij Exponent te Bedum met de dichtbundel van C.O Jellema “Doornbosheert” uit 1985 met een ets van Ineke de Boer, oplagenummer nummer 24. Met handtekening van Jellema.
Dichtbundel Mia Prins “Vloedverlaten Wad” met vier cliché drukken van Jan Steen. Uitgave uit 1990 en betreft de genummerde uitgave 34.
Dichtbundel Simon Vinkenoog “Coito Ergo Sum” met prenten van Menno Wielinga. Uitgegeven in 1986 met oplagenummer 54.

436. Spoorlijn vrijgave indicator

London & North Eastern Railway mahoniehouten indicator voor vrijgave van spoorlijnen, spoorlijn vrijgave indicator. 'Down Line' en 'Up Line' wijzerplaten met 'train on line, line clear' en 'line blocked'. Omstreeks 1900.

437. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Nancy Sinatra, The Tony Dolls en The Trade Winds.

438. Beeld, China

Chinees spekstenen beeld met acht onsterfelijken in een boot. China, derde kwart 20e eeuw.

439. Erotische stripboeken en posterboek Lempicka

Zeven erotische uitgaven van Lucky Luke, Asterix, Kuifje en Follies. Daarbij een posterboek van Tamara de Lempicka. Jaren 80.

440. Weegschaal, Paul Bunge

Precisie balans weegschaal van Paul Bunge, Hamburg in beglaasde houten kast. Duitsland, eerste kwart 20e eeuw.

441. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer O.C. Smith, Paul Simon en Edith Piaf.

442. Tapijt, Perzië

Handgeknoopt wollen Perzisch tapijt. Midden 20e eeuw

443. Beeld, China

Uit spekstenen gestoken beeld van Foo Dog met pup. China, 20e eeuw.

444. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Jimmy Mc Griff, Frank Slay en Nancy Sinatra.

445. Koffer, Taylor Fibre

Zwarte Taylor Fibre Co hutkoffer met messing beslag en sloten. U.S.A., tweede kwart 20e eeuw.

446. Obelisken

Twee stenen obelisken naar het Assyrisch monument de Obelisk van Shalmaneser III. Omstreeks 1900.

447. Singles

Lot met twintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70 met onder meer Percy Sledge, Sly and the Family Stone en Johnny Mathis.

448. Schilderij, Indonesië

Schilderij van een Sawa op Java, linksonder gesigneerd Dawan. Indonesië, jaren 50/60.

449. Stripboeken - Frankenstein & Dracula

Zes Nederlandstalige stripboeken Frankenstein en Dracula. Uitgegeven omstreeks 1975.

450. Spiegel

Barokke stijl spiegel, begin 20e eeuw.

451. Slee

Hindelooper geschilderde houten slee, model arrenslee. Vierde kwart 20e eeuw.

452. Hangoortafel, Engeland

Engelse hangoortafel met lade en groen lederen inleg bovenzijde. Tweede helft 20e eeuw.

453. Tapijt

Handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief. 20e eeuw.

454. Tapijt

Handgeknoopt Oosters wollen tapijt. 20e eeuw.

9725 CT Groningen