Veiling: Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september

380. Aquarel, Han Molenaar

Aquarel getiteld “Rue Clignancourt, Paris” door Han Molenaar (1914-1989). Aquarel op papier, linksonder gesigneerd en getiteld. Derde kwart 20e eeuw.

381. Art Deco schenkkannen, Mosa

Twee keramieken Art Deco geglazuurde schenkkannen ofwel snavelkannen door Mosa, Maastricht. Jaren 30.

382. Ets

Ets van een winterlandschap met boerderijen en knotwilg. Rechtsonder met potlood gesigneerd, jaren 20/30.

383. Kunstboeken - Picasso

Twee Nederlandstalige kunstboeken over de kunstenaar Picasso door Carsten-Peter Warncke uitgegeven door Taschen/Librero in 1995.

384. Schilderij

Schilderij getiteld “Wat is er aan de hand” uitgevoerd in een gemengde techniek. Ongesigneerd, te dateren omstreeks 2000. Verso informatie.

385. Schilderij

Schilderij getiteld “Boeket met tulpen”, acrylverf op board. Ongesigneerd begin 21e eeuw.

386. Dekseldoos, India

Indiase handbeschilderde dekseldoos gedecoreerd met vissen, Shiva, vogels en fantasiefiguren. Eerste helft 20e eeuw.

387. Triptiek

Triptiek getiteld “Op stap”, acrylverf op papier, rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 2002.

388. Dekseldoos, India

Indiase handbeschilderde dekseldoos gedecoreerd met vissen, paard, zon, vogels en fantasiefiguur. Eerste helft 20e eeuw.

389. Singles

Lot van twintig 45-touren singles met voornamelijk Amerikaanse muziek, jaren 60/70.

390. Inkttekening, Karien Melman

Inkttekening van een zeegezicht door Karien Melman, Simi-E techniek op rijstpapier, rechtsonder gesigneerd met potlood, eind 20e eeuw.

391. Franstalige boeken

Convoluut van zes Franstalige boeken met La France Littéraire. Prosateurs et Poètes 1897, Oeuvres de Victor Hugo 1829, Le Geillard door Baunard 1919, Théatre de Salon van Méry uit 1870, Corneille II Théatre De Pierre et De Thomas en Fables de J. De La Fontaine 1883.

392. Ets, Eugène Lücker

Ets met de Waal en de binnenstad van Nijmegen door Eugène Lücker (1876-1943). Rechtsonder gesigneerd met vermelding fecit, tweede kwart 20e eeuw.

393. Kunstboeken

Drie gebonden uitgaven binnenhuis architectuur over London Interiors en Indien Interiors, uitgegeven door Taschen Verlag in 2000 en een Engelstalige uitgave Farm door David Larkin uitgegeven door Benedikt Taschen Verlag in 1998.

394. Boeken- Mr. J. van Lennep

Twintigdelige reeks van Mr. J. van Lennep, uitgeven door Sijthoff Leiden omstreeks 1880.

395. Ets, Mira den Hartog

Ets van vrouw en profil door Mira den Hartog (1977). Rechtsonder met potlood gesigneerd met vermelding oplagenummer 2/5 en gedateerd 2006.

396. Ets, Cor van der Woerd

Ets getiteld “Oud huisje in Nuenen” door Cor van der Woerd (1901-1994). Rechtsonder met potlood gesigneerd en vermelding originele ets, midden 20e eeuw.

397. Schemerlamp

Houten schemerlamp met zwaanmotief, compleet met lampenkap. Lampenvoet gestoken door de houtsnijdersclub 'De Ikelbeam', Buitenpost. Derde kwart 20e eeuw.

398. Kunstboeken

Vier kunstboeken met Italiaanse renaissance schilderkunst door James H. Beck, uitgegeven door Könemann in 1999, Duitstalige Imago Christi door Frits van der Meer en Hans Sibbelee 1980, Middeleeuwse minnekunst door Michael Camille, Nederlandstalige uitgave Könemann uit 2000. Meesters van de Lage Landen; Rogier van der Weyden door Stephan Kemperdick (Könemann 1999).

399. Kunstboeken

Twee Nederlandstalige kunstboeken; Oost-Aziatische kunst samengesteld door Gabriele Fahrenheit-Becker en uitgegeven door Könemann in 1998 en een gebonden uitgave over ZIJDE door Philippa Scott uitgeven in 1993.

400. Beeld Kong Zi, China

Porseleinen polychroom geglazuurd beeld van de leraar Kong Zi. China, 21e eeuw.

401. Pleet

Verzilverd bestek met gebaksvork, elf koffielepels en twaalf gebaksvorkjes in cassette van Keltum, servetringen, twee schaaltjes, bonbonschaal op voet, sigarendoos en wijnfleshouder. 20e eeuw.

402. Armbanden, Indonesië

Tortoise armbanden met Djokja zilveren florale opleg. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

403. Vaasje, Mtarfa

Roze kristallen dubbellaags vaasje met spiraal motief door Mtarfa. Aan de onderzijde gesigneerd, Malta, vierde kwart 20e eeuw.

404. Boeddha

Uit speksteen gestoken beeld van lachende Boeddha met kinderen. Vierde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen