Veiling: Veiling 33 sessie 1

52. Jugendstil vaas

Geslepen Jugendstil vaas met iriserende kleuren, circa 1910.

61. Olielamp

Olielamp, brons met beschilderd porselein en melkglazen kap, 19e eeuw.

66. Blikken, H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam

Twee piramidevormige blikken vernis van H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam. Circa 1940.

92. Porseleinen beeld

Porseleinen beeld Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes, circa 1920.

70. Esso blik en Flit spuiten

Esso olieblik en twee Esso Flit insecticide spuiten, circa 1950.

96. Salontafel

99. Lot Hummel, Goebel

Lot met vijf hummeltjes, een tegel en een bel. Goebel West Germany, circa 1980.

100. Lot Hummel, Goebel

Lot met acht Hummeltjes. Goebel West Germany, circa 1980.

108. Tegels

Veertien ingelijste antieke tegels.

102. Tafelklok, Junghans

Kastanjehouten Junghans tafelklok versierd met bronzen elementen. Circa 1890.

105. Tafellamp, Art Deco

Art Deco tafellamp in de stijl van Winkelman, bronzen frame met stoffen kap. Circa 1925.

107. Tegels

110. Klok, Kohler

Staande Art Deco klok, Kohler circa 1930.

123. Glazen schaal, Bohemen

Glazen schaal met geëtst decor, Bohemen, ca. 1930. Gesigneerd met A.D. Copier Leerdam maar het is geen werk van deze ontwerper.

117. Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum

Lot met vier wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum.

119. Verzilverde schaal met opgezette bloemen

Verzilverde schaal met opgezette bloemen, 20e eeuw, geen merken.

128. Muntenalbums

Zes albums gevuld met Nederlandse en buitenlandse munten.

138. Kolompendule

Franse kolompendule met getorste pilaren in bronzen zetting, ingelegd met verschillende materialen. Circa 1850.

126. Postzegels buitenland

Divers lot buitenlandse postzegels, eerste dag enveloppen en albums.

139. Scheepslantaarn

Scheepslantaarn stuurboord, midden 20e eeuw.

136. Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

142. Scheepslantaarn

Scheepslantaarn bakboord, midden 20e eeuw.

137. Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

133. Lot sieraden

Divers lot sieraden waaronder drie kettingen, twee armbanden, twee hangers, een ring en een paar oorbellen.

132. Maliënkolder beurzen

Twee maliënkolder beurzen, kleinste van zilver en grootste van alpaca. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen