Veiling: Veiling 33 sessie 1
52. Jugendstil vaas
Geslepen Jugendstil vaas met iriserende kleuren, circa 1910.
61. Olielamp
Olielamp, brons met beschilderd porselein en melkglazen kap, 19e eeuw.
66. Blikken, H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam
Twee piramidevormige blikken vernis van H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam. Circa 1940.
92. Porseleinen beeld
Porseleinen beeld Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes, circa 1920.
70. Esso blik en Flit spuiten
Esso olieblik en twee Esso Flit insecticide spuiten, circa 1950.
99. Lot Hummel, Goebel
Lot met vijf hummeltjes, een tegel en een bel. Goebel West Germany, circa 1980.
100. Lot Hummel, Goebel
Lot met acht Hummeltjes. Goebel West Germany, circa 1980.
102. Tafelklok, Junghans
Kastanjehouten Junghans tafelklok versierd met bronzen elementen. Circa 1890.
105. Tafellamp, Art Deco
Art Deco tafellamp in de stijl van Winkelman, bronzen frame met stoffen kap. Circa 1925.
123. Glazen schaal, Bohemen
Glazen schaal met geëtst decor, Bohemen, ca. 1930. Gesigneerd met A.D. Copier Leerdam maar het is geen werk van deze ontwerper.
117. Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum
Lot met vier wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum.
119. Verzilverde schaal met opgezette bloemen
Verzilverde schaal met opgezette bloemen, 20e eeuw, geen merken.
128. Muntenalbums
Zes albums gevuld met Nederlandse en buitenlandse munten.
138. Kolompendule
Franse kolompendule met getorste pilaren in bronzen zetting, ingelegd met verschillende materialen. Circa 1850.
126. Postzegels buitenland
Divers lot buitenlandse postzegels, eerste dag enveloppen en albums.
139. Scheepslantaarn
Scheepslantaarn stuurboord, midden 20e eeuw.
142. Scheepslantaarn
Scheepslantaarn bakboord, midden 20e eeuw.
133. Lot sieraden
Divers lot sieraden waaronder drie kettingen, twee armbanden, twee hangers, een ring en een paar oorbellen.
132. Maliënkolder beurzen
Twee maliënkolder beurzen, kleinste van zilver en grootste van alpaca. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen