Veiling: Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september

80. Gouaches, China

Vijf Chinese gouaches op rijstpapier met figuren. China, eind 19e eeuw.

81. Beeld, China

Chinees aardewerken paard in Tang Dynastie stijl, 20e eeuw.

82. Postweegschaal

Houten en messing weegschaal van de South African Postal Union met vier messing gewichten. Zuid-Afrika, tweede kwart 20e eeuw.

83. Schotel, Japan

Japanse porseleinen handbeschilderde schotel met landschappelijk decor, 19e eeuw.

84. Keramiek

Convoluut keramiek met een vaas uit 1996 van Noor Camstra (1953), een dekselpot Regina (Gouda), vaasje Flora (Gouda) en vier Art Deco schaaltjes. 20e eeuw.

85. Schilderij, Maurits van ‘t Hof

Schilderij van een fantasiemaan door Maurits van ‘t Hof (1947), olieverfschilderij op hard textiel. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1987, verso informatie.

86. Bankbiljetten

Album met Duits bankbiljetten vanaf 50 Mark tot 100 Millionen Mark, Oostenrijkse- en Japanse bankbiljetten. Eerste kwart 20e eeuw.

87. Stoomwals

Messing stoomwals, type Wilesco. Ongemerkt, midden 20e eeuw.

88. Muntenalbum

Album met honderdtwintig voornamelijk Duitse munten vanaf 1917 (Deutsches Reich, Weimar Republiek) en internationale munten vanaf 1863, waaronder zilver.

89. Muntenalbum

Album met honderd Nederlandse- en Internationale munten waaronder zilveren munten.

90. Gravure Cheshire 1611

Handgekleurde gravure van Chester (Graafschap Cheshire) getiteld “The Countye Palatine of Chester with that most ancient Citie described” London, John Sudbury & George Humble. Achterzijde tevens met glas waardoor legenda zichtbaar is. Gedateerd 1611.

91. Vulpen, Montblanc

Vulpen van Montblanc met lederen gemerkt etui, inclusief inktpatronen. Vulpennip gemerkt 14 karaat goud en 4810. Type Montblanc Meisterstück Classique, ontworpen in 1924, 21e eeuw.

92. Wandmasker, India

Houten gestoken wandmasker met mannengezicht en godin Lakshmi; Godin van de Rijkdom. India, tweede helft 20e eeuw.

93. Vazen, Mobach

Drie minimalistisch design keramieken vazen door Tom Bruinsma (1953) en uitgevoerd door Mobach te Utrecht omstreeks 1986. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Design en monogram Tom Bruinsma.

94. Art Deco beeld

Art Deco gipsen beeld van dame met hoed, bruin gepatineerd beeld op goudkleurige sokkel. Aan de achterzijde vermelding van modelnummer 108. België, jaren 30.

95. Schilderij, E. Hein

Schilderij van een Zuid-Duits landschap met Alpen op de achtergrond en roeiers op het meer door E. Hein. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd E. Hein en gedateerd 1861.

96. Beeld, Jan Westerhof

Bronzen beeld van een uil op granieten basement door Jan Westerhof, Balkbrug. Naamsvermelding onderzijde, 21e eeuw

97. Vaas, China, Kangxi revival

Chinese porseleinen vaas met botanisch decor en geleerde. Kangxi gemerkt met vier Chinese karakters, 19e eeuw.

98. Cache-pot, Loré Keramiek

Keramieken cache-pot in grijs-blauwe kleurslag door Loré Keramiek te Beesel (Limburg). Aan de onderzijde genummerd B147, jaren 70.

99. Kop-en-schotels, China

Chinees kapucijner servies, bestaande uit zes kop-en-schotels met famille rose beschilderd floraal decor aan de binnenzijde. 19e eeuw.

100. Aquarel, Ben Hosman

Aquarel van een bloemstilleven door Ben Hosman (1919-2009), rechtsonder gesigneerd B. Hosman en gedateerd 1945

101. Beeld

Hardstenen gebeeldhouwd beeld van een duif. Afrika, begin 21e eeuw.

102. Murano kommen

Drie kristallen Murano geode kommen, waarvan één met uraniumglas. Venetië, jaren 50/60.

103. Art Deco vaas, Loetz

Glazen Art Deco vaas naar ontwerp van Michael Powolny door Loetz, serienaam Tango. Bohemen, jaren 30.

104. Boek - Zions Verbods-Dagh 1677

Antiquarisch gebonden boek Zions Verbods-Dagh, of den Nederlandsen Bede-Dagh door Johannes van Olst uit 1677.

9725 CT Groningen