Veiling: Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
1001. Schilderij, Gerda Onnes
Schilderij van een koeienkop door Gerda Onnes (1956), acrylverf op linnen. Rechtsonder gedateerd 2013 en monogram. Verso naamsvermelding.
Startbod: € 5
1002. Witgouden ring met diamant en robijn
18 karaat witgouden ring met zesendertig lab grown diamanten en een lab grown robijn. Diamanten circa 2,95 ct, kleur DEF fijn wit tot fijnste wit, zuiverheid VVS, robijn circa 3,34 ct. 21e eeuw.
Startbod: € 5
1003. Gouden schakelarmband
Brede 18 karaat geelgouden gravé schakelarmband, plat, uitgevoerd met bakslot en twee veiligheidsachtjes. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
1004. Jugendstil cache-pot, Ernst Wahliss
Keramieken Jugendstil (Wiener Secession) bloempot met een decorontwerp van Ernst Wahliss en gefabriceerd door Turn Teplitz te Wenen. Aan de onderzijde genummerd met modelnummer 9958 en decornummer 9846 11. Oostenrijk, omstreeks 1910/15.
Startbod: € 5
1005. Witgouden ring met diamant en tsavoriet
18 karaat witgouden ring met twaalf lab grown diamanten en een lab grown tsavoriet. Diamanten circa 1,96 ct, kleur DEF fijn wit tot fijnste wit, zuiverheid VVS, tsavoriet circa 2,91 ct. 21e eeuw.
Startbod: € 5
1006. Schilderij, Koos van Bruggen
Schilderij getiteld “à ma femme” door Koos van Bruggen (1914-1979). Gesigneerd linksonder vBruggen, rechts getiteld en gedateerd 1965. Olieverfschilderij op board, verso tevens gesigneerd met vermelding Leermens, door inlijsten niet zichtbaar.
Startbod: € 5
1007. Gouden ring met diamant, Art Deco
18 Karaat wit- en roségouden ring met centraal een geslepen diamant van circa 0.28 ct en zes kleinere geslepen diamanten van circa 0,15 ct. In totaal circa 0.43 ct, fijn wit, SI2. Ongemerkt maar getoetst op 18 karaat goud, eerste helft 20e eeuw.
Startbod: € 5
1008. Gouden zakhorloge met ketting
14 karaat gouden dames zakhorloge met gouden ketting en sleutel. Ketting gemerkt met eikenblad en horloge 18 karaat getoetst.
Startbod: € 5
1009. Art Deco likeurstel, Val Saint Lambert
Kristallen Art Deco likeurstel bestaande uit een bruine karaf met heldere stop en zeven bruine likeurglaasjes naar ontwerp van Joseph Simon en uitgevoerd door Val Saint Lambert, Seraing. België, omstreeks 1925.
Startbod: € 5
1010. Uilenkannetje, Aardewerkfabriek De Kat
Aardewerken blauw geglazuurd uilenkannetje, ontwerp Christiaan Johannes (Chris) van der Hoef en uitgevoerd door Aardewerkfabriek De Kat, Bergen op Zoom. Ongesigneerd, periode 1914-1930.
Startbod: € 5
1011. Vaas, Tomas Hora
Unica glazen handbeschilderde vaas met geometrisch decor naar ontwerp van Tomas Hora en geproduceerd door Kamenicky Senov Glassworks, modelnaam Vaza Malovaná. Aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd 1999. Tsjechië, aan de onderzijde restant sticker van de glasfabriek Kamenicky Senov sinds 1856.
Startbod: € 5
1012. Beeld, Art Deco
Bronzen Art Deco beeld van fazant met glazen ogen. Ongesigneerd, jaren 20/30.
Startbod: € 5
1013. Gouden ring met diamant
Antiek 14 karaat geelgouden cluster ring met circa 0.50 ct roos geslepen diamanten in zilveren ringkop. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud en zilvergehalte 800/1000.
Startbod: € 5
1014. Dekseldoosje, Frankrijk
Bronskleurig dekseldoosje met porseleinen handbeschilderd fruit en floraal oplegwerk op het deksel. Frankrijk, eind 19e eeuw.
Startbod: € 5
1015. Theepot, Kathy Ireland
Porseleinen theepot in zwaanvorm naar ontwerp van Kathy Ireland door porselein fabrikant Franz, serienaam Southern Splendor. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd, jaar van ontwerp 2007.
Startbod: € 5
1016. Dekselvaas, Art Deco
Kobaltblauwe Art Deco kristallen dekselvaas in geslepen Uberfang techniek. Tsjechoslowakije, jaren 20-30. Betreft een groot formaat vaas.
Startbod: € 5
1017. Beeld, Naguib Moein
Houten beeld met gezicht door de Egyptisch kunstenaar Mohammed Naguib Moein (1981). Beschilderd hout met koperkleurige details op marmeren basement . Egypte, 21e eeuw.
Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.
Voor aanvullende informatie zie www.naguibmoein.com.
Startbod: € 5
1018. Murano schenkkan
Groen glazen Murano schenkkan op groter formaat, pontil onderzijde. Venetië, jaren 20/30.
Startbod: € 5
1019. Vogel, Oiva Toikka
Zwart-witte glazen ekster naar ontwerp van Oiva Toikka, modelnaam "Harakka" en uitgevoerd door Iitala Finland. Gesigneerd aan de onderzijde O. Toikka, Nuutajärvi en sticker Iittala. Ontwerp begin jaren 90.
Startbod: € 5
1020. Art Deco vaas, Ceramique de Bruxelles
Keramieken Art Deco vaas met gestileerde gevulde bloemenkorf decor door Ceramique de Bruxelles. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 79. België, jaren 30.
Startbod: € 5
1021. Murano glasobject, Italië
Murano discusvormig object met paars-blauw-groen ingesloten glasbol en deels gematteerde buitenzijde. Venetië, 21e eeuw.
Startbod: € 5
1022. Art Deco vaas, Le Faiencerie de Bouffioulx
Keramieken Art Deco vaas of kruik door Le Faïencerie de Bouffioulx, vaas voorzien van groen-geel-bruine druipglazuur en drie tinnen applicaties. Aan de onderzijde gemerkt FB met kroon en modelnummer. België, jaren 20-40.
Startbod: € 5
1023. Jugendstil dienblad, Kayserzinn
Tinnen Jugendstil dienblad gedecoreerd met kapucijner peulen van Kayzerzinn. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 4563. Duitsland, omstreeks 1902-1904.
Startbod: € 5
1024. Serveerschaal met schaaltjes, Art Deco
Persglazen Art Deco serveerschaal met ronde handvaten tezamen met vier schaaltjes in rookglas kleur. Jaren 30/40.
Startbod: € 5
1025. Beeld, Jitka Forejtova
Keramieken beeld van zittende vrouw met hoofddoek naar ontwerp van Jitka Forejtova (1923-1996). Aan de onderzijde gemerkt en genummerd 1497. Geproduceerd door Keramos in Tsjechoslowakije, begin jaren 60.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen