Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

130. Schilderij, L.M. Webb

Schilderij van twee katten in een stal door L.M. Webb. Olieverfschilderij op paneel. linksonder gesigneerd en gedateerd 1917.

131. Linnenkast, Gründerzeit

Zeer kleine mahoniehouten Gründerzeit linnenkast, omstreeks 1900.

132. Kris, Indonesië

Indonesische kris met een gegolfde lemmet en in het centraal een pamor lijn, de geëboniseerde houten greep is uitgevoerd met houtgestoken koppen. Indonesië, omstreeks 1900.

133. Vaas

Replica porseleinen Art Nouveau stijl vaas, floraal gedecoreerd met papegaai. Gemerkt Colenbrander, Ram Arnhem, vierde kwart 20e eeuw.

134. Voorraadpot, China

Chinese Longquan celadon geglazuurde balustervorm aardewerk voorraadpot, 18e eeuw.

135. Staand horloge, Engeland

Engels mahoniehouten staand horloge met maanfunctie. Eind 19e eeuw.

136. Kaststel, Tichelaar Makkum

Driedelig polychroom Makkumer aardewerk kaststel met florale decoratie, door Tichelaar. Midden 20e eeuw.

137. Staand horloge, Engeland

Engelse mahoniehouten staand horloge zogenaamde "Grandfathers clock", met handbeschilderde wijzerplaat. 19e eeuw.

138. Linosnede

Linosnede getiteld “Watermolen Singraven Denekamp”. Linksonder getiteld en in de afbeelding gemonogrammeerd PvL, rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

139. Zilveren lepeldoosje

Zilveren lepeldoosje staande op leeuwenpoten en bovenzijde geciseleerde decoratie. Zilver gemerkt ZII en 835, tweede helft 20e eeuw.

140. Pinguïns, Steiff

Vijf pinguïns van Steiff in verschillende grootte, modelnaam Peggy. Meerdere pinguïns gemerkt met Knopf en label, Duitsland, jaren 60.

141. Vaas

Donkerbruine Hollandse aardewerken vaas, gemerkt aan de onderzijde. Tweede helft 20e eeuw.

142. Dekseldoos

Houten dekseldoos, container. Zuidoost-Azië, begin 20e eeuw.

143. Dekselpotjes op standaard

Twee Sawangkhalok aardewerk dekselpotjes op houten staander. Zuidoost-Azië, 19e eeuw.

144. Dekselpotten, Tichelaar Makkum

Twee polychroom beschilderde Makkumer aardewerk dekselpotten door Tichelaar. Midden 20e eeuw.

145. Art Deco vitrinekast, Engeland

Engelse Art Deco vitrine kast met twee glazen legplanken. Eerste helft 20e eeuw.

146. Vaas

Grijsbruine geglazuurde keramieken vaas, aan de onderzijde gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw.

147. Plaquette, India

Houten polychrome plaquette met vrouwelijke afbeelding van gevleugelde muzikant. India, 19e eeuw.

148. Vaas, Potterij Zaalberg

Aardwerken vaas door Potterij Zaalberg, Zoeterwoude. Aan de onderzijde gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

149. Borden, Frankrijk

Vijf porseleinen Samson Chinoiserie borden. Frankrijk, begin 20e eeuw.

150. Imari borden en schaal, Japan

Twee porseleinen Japanse Imari borden en schaal, 19e en 20e eeuw.

151. Eenden en terriër, Steiff

Drie Steiff knuffeldieren op wieltjes. Twee eenden, modelnummer 3200/14 en een terriër, alle drie gemerkt met Knopf. Duitsland, jaren 50/ begin jaren 60.

152. Schilderij, Buddy Hermans

Schilderij in Cobra stijl door Groninger kunstenaar Buddy Hermans (1947), oliepastel op board. Linksonder gesigneerd in een compositielijn Buddy en gedateerd 2002. Verso informatie.

153. Krishna, India

Messing Krishna beeld. India, 20e eeuw.

154. Lot naturalia

Lot naturalia met onder meer zeesterren, koraal, schelpen en geprepareerde kogelvissen.

9725 CT Groningen