Veiling: Veiling 43 sessie 3, woensdag 21 juni 2023

1052. Poppenhuis, Okwa

Houten poppenhuis van de firma Okwa (Okkerse Waddinxveen) met eetkamer inrichting door Lundby. Datering 1969.

1053. Plafondlampen, Art Deco

Twee roze Art Deco plafondlampen waarvan een met wit bakelieten voet. Fabrikant Thabur Den Haag, jaren 30.

1054. Aandelen met couponvellen

Aandelen van Koninklijke fabriek Inventum, N.V. Koninklijke D.S. Schuppen en van Waveren N.V. Met couponvellen. Jaren 60/80.

1055. Beelden Boeddha

Twee messing Boeddha beelden, waaronder een lachende Boeddha. Eind 20e eeuw.

1056. Schilderijen

Drie verschillende klassieke keuken stillevens. Olieverfschilderijen op paneel, anoniem, 20e eeuw.

1057. Apothekers komfoor

Roodkoperen apothekers komfoor voor het bereiden van medicijnen, geheel voorzien van zes inzet steelpannetjes met een afzonderlijke grootte. Omstreeks 1900.

1058. Beelden, Afrika

Twee hout gesneden beelden, een Afrikaanse man met trommel in tropisch hardhout en houten beeld in naïeve stijl van een man met staf. 20e eeuw.

1059. Imari vazen, Japan

Twee Japanse porseleinen Imari vazen, een dekselvaas en een stelvaas met florale decoratie. Japan, 18e eeuw.

1060. Moezelwijnkaraf

Kobaltblauwe mondgeblazen moezelwijnkaraf met tinnen montering met decor van druiven, aangezet oor en geknepen body. Duitsland, omstreeks 1880.

1061. Alborello apothekerspot

Kleine aardewerk Alborello apothekerspot met polychrome beschildering, 18e/19e eeuw.

1062. Vulpen, Cross

Vulpen van het merk Cross U.S.A. Modelnaam Black Star Lacquer. f (fine) nip. Verenigde Staten, jaren 90.

1063. Bureaulamp, ontwerp Busquet voor Hala Zeist

Bureaulamp, modelnaam Metalarte 145, ontwerp Busquet voor Hala Zeist. Nederland, jaren 50.

1064. Hyacintvazen

Twee groene glazen hyacintvazen en een kobalt blauwe glazen hyacintvaas. De twee groene hyacintvazen zijn gemaakt in eerste helft 20e eeuw en de blauwe hyacintvaas is gemaakt rond 1900.

1065. Nanking vaas, China

Porseleinen Chinese Nanking vaas gedecoreerd met een strijders tafereel, groter formaat vaas. China, omstreeks 1900.

1066. Lijstwerk

Lot lijstwerk met drie maritieme lithografieën met de H.M.S Challenger, de S.S. Antilles en een vloot panorama. Tevens twee Zuid-Europese lithografieën waaronder een van Sevilla, Plaza de San Fernando. 20e eeuw.

1067. Beelden, Indonesië

Houten polychroom geschilderde beelden, Loro Blonyo Javaanse bruidspaar. Indonesië, omstreeks 1980.

1068. Vazen, Kaiser

Twee ronde biscuit porseleinen vazen van Kaiser, Bad Staffelstein Germany. Een vaas met floraal decor en een vaas met een reptielenhuid decor. Duitsland, jaren 80.

1069. Wijnen

Lot van vier rode wijnen bestaande uit de Chocolate Block met geschenkverpakking en wijnattributen, een fles Domaine de la Rectorie uit 2015 en twee flessen Franse wijn met Skûtsje “It Doarp Eastermar” label; een rode Rhone wijn. 20e eeuw.

1070. Verrekijker en lenzen

Een nautische messing telescoop verrekijker met houtafzetting, tevens twee lenzen. Omstreeks 1900.

1071. Kandelaar, Marcel Wanders

Verchroomde kandelaar, modelnaam Lucy, ontwerp van Marcel Wanders en uitgevoerd door Goods. Jaar van ontwerp 1999.

1072. Dekselpot, China

Chinese porseleinen dekselpot blauw-wit gedecoreerd met spelende kinderen. Aan de onderzijde gemerkt. Vierde kwart 20e eeuw.

1073. Vazen

Twee kristallen ambachtelijk gevormde vazen in lichtblauwe- en bruine kleurschakering. Pontil onderzijde geslepen, vazen op groot formaat. Anoniem, 21e eeuw.

1074. Vaas, Ingrid Glashütte

Vintage brutalistische vaas in helder persglas, ontwerp Ingrid Glashütte. Duitsland, jaren 70.

1075. Lot aziatica

Lot met vier donker houten gepatineerde standaards, een houten dekseldoos met gestoken botanische rand en houten standaard in opiumtafel model. 20e eeuw.

1076. Lot schrijfgerei

Lot schrijfgerei met een vulpen van Pelikan model Sulvexa jaren 60, een Senator vulpen, groen gemarmerd, Made in Germany, Kreuzer vulpen, Germany, jaren 60. Reform pennenset, ballpoint en vulpen, roestvrijstaal uit de jaren 70. Conway Stewart uit Engeland, modelnummer 55, jaren 50. Twee Pelikan bakelieten dekseldoosjes voor inktpatronen, jaren 50. Twee pennenhoesjes, jaren 70.

9725 CT Groningen